Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Новая модификция популярной антенны Rnet Gammax 17 dbi  (Прочитано 3089 раз)

LutykАвтор темы

• Лучше наслаждаться манией величия, чем страдать от комплекса неполноценности
  • Модератор
  • *
  • Благодарность: +976/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: work ZTE AC81B / home Haier ce81b
  • Провайдер: Intertelecom CDMA / Kyivstar 3G UMTS
  • Тариф: Супербезліміт 120 / 3G Адреналин + Ночной Безлимит
  • Антенна: Rnet 21 dBi 2 m
  • 0983833266/e-mail lutyk1999@ukr.net

На днях общался с Василем-Ривно по поводу этой антенны. Он меня огорошил новостью о том , что Рнет снял с производства эту замечательную антенну.
Я приехал к своему поставщику за остаткми  этих антенн, а оказалось, ч то у него в наличии модернезированная версия. Т.е. модель с производства НЕ СНЯЛИ, а в место нее будет выпускаться новая модификация.
В новой версии антенны директора на заклепках (как в Rnet Gamma X 14 dbi), т.е. ничего крутить самому не нужно.
Второе более значительное изменение - крепление антенны стало намного солиднее, другой металл , да и толщина в 1,5-2 раза больше. Т.е. крепление очень мощное.
Завтра ее сфоткаю и выложу фотографии новинки.

sirko6120

• Частенько тут
  • Благодарность: +15/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: sierra 595U
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Супер безлимит 150

А кабель как подключается?

LutykАвтор темы

• Модератор
  • *
  • Онлайн Онлайн

Гамма - согласование. Ф-ка от кабеля накручивается.

Виталик 55

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +67/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Haier CE81B
  • Тариф: 3G Безлимит 139

Лишь бы свойства свои (по сигналу) не потеряла. Зато любой порыв ветра или стаи птиц (которые полюбляют сидеть на антеннах) выдержат.

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +223/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

На днях общался с Василем-Ривно по поводу этой антенны. Он меня огорошил новостью о том , что Рнет снял с производства эту замечательную антенну.
Я приехал к своему поставщику за остаткми  этих антенн, а оказалось, ч то у него в наличии модернезированная версия. Т.е. модель с производства НЕ СНЯЛИ, а в место нее будет выпускаться новая модификация.
В новой версии антенны директора на заклепках (как в Rnet Gamma X 14 dbi), т.е. ничего крутить самому не нужно.
Второе более значительное изменение - крепление антенны стало намного солиднее, другой металл , да и толщина в 1,5-2 раза больше. Т.е. крепление очень мощное.
Завтра ее сфоткаю и выложу фотографии новинки.
Її таки зняли з виробництва,звалась вона гамаХ,замінили такою самою,але кріплення буде не під кутом 45 градусів,а під 90 градусів і зватися вона буде просто гама.Більше того випустили нову модель 16 дБі з рефлекторами довжина траверси 1,3 метра петльове узгодження зі слів виробника дуже вдала модель,але по ціні дорожче ніж 17-ка гама.
« Последнее редактирование: 08 Декабрь 2013, 12:44:15 от Lutyk »
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

charly

• Обращайся помогу
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +154/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech 290, Haier CE81B
  • Тариф: СБ 120, 3G ЮЗЕР20+Ночной безлимит, Техникс5
  • Антенна: RNet 21 dBi
  • Услуги настройки "хитрого ТВ" мой рeсив Amiko 8900

ждем фото антенн и тестов, очень интересны результаты!
Настройка спутниковых ресиверов, помощь в раскодировки и обновлении списка каналов, предоставление услуг "хитрого" просмотра каналов.

simka

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +18/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Haier CE 81B /// Pantech 175
  • Тариф: 3G Адреналин 60.

я как то покупал одно время такие антенны...не много -но были у меня..уже готовые собранные на заклёпках! может это только у меня но я приметил что с гамма согласованием чуть хуже на приём чем те что с платкой в коробочке! могу ошибаться -я не против..

LutykАвтор темы

• Модератор
  • *
  • Онлайн Онлайн

Василь, нова модифікація  - саме 17 Дбі!! Довжина траверси 1,5 метри (я спецыально заміряв!), кількість елементів аналогічна попередниці (14 на траверсі + 8 на "крилах"). Різниця лише у заклепках та новому кріпленні. І кріплення це саме під кутом 45 градусів!!!

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

я как то покупал одно время такие антенны...не много -но были у меня..уже готовые собранные на заклёпках! может это только у меня но я приметил что с гамма согласованием чуть хуже на приём чем те что с платкой в коробочке! могу ошибаться -я не против..
Ні,Ви не помиляєтесь.Дійсно антени з петльовим узгодженням компанії RNet працюють кращє антен з гама узгодженням.Як пояснював мені спеціаліст це пов"язано з тим,що рефлектори при гама узгодженні майже не відіграють ніякої ролі на відміну від рефлектровів при петльовому узгодженні які додають 1,5-2 дБі завдяки направленності сигналу на додатковий U-образний вібратор якого немає в антені з гама узгодженням. Позитивів гамаХ є два: нема потреби збирати (вона на закльопках) та кріплення під кутом 45 градусів. В усіх інших відносинах 17-ка з пельовим узгодженням трішечкі переважає.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Василь, нова модифікація  - саме 17 Дбі!! Довжина траверси 1,5 метри (я спецыально заміряв!), кількість елементів аналогічна попередниці (14 на траверсі + 8 на "крилах"). Різниця лише у заклепках та новому кріпленні. І кріплення це саме під кутом 45 градусів!!!
Перепрошую,але Ви заплутались.Ви зараз пишете про антену гамаХ яка і була,тобто 1,5 метра,зібрана на закльопках,кріплення під кутом 45 градусів ( на фото). Нова буде абсолютно така сама,лише кріплення буде під 90 градусів.
zahidcdma@gmail.com

LutykАвтор темы

• Модератор
  • *
  • Онлайн Онлайн

та ны Василь. В старый версії Гамма Х 17 Дбі в кульочку був набір директорів та шурупчіків для їх кріплення. І ніяких закльопок у старій версії не було!.
Раніше набір виглядав так  -сама траверса 1,5 м+кульочок, в якому було:
- 22 директора
- 22 шурупа + 22 болтітка
- 2 рефлектора
- 3 болта із шурупами для кріплення рефлекторів до траверси
- 2 кріплення рефлекторів до траверси
- 4 чорних пластикових заглушки для траверси та рефлекторів
- кульочок із чорними ковпачками для директорів
- кріплення для антени під кут 45 градусів старого зразку
- капронова нитка білого кольору
- інструкція по складанню
- велика кругла металева стяжка
Тепер набір виглядає так:
2 рефлектора
- 2 рефлектора із закріпленими директорами + заглушка та ковпачки на них
- траверса 1.5 метра із 14 -ма директорами, на яких вже закріплені ковпачки та є 2 заглушки на траверсі
- кульочок із чорними ковпачками для директорів- - кріплення для антени під кут 45 градусів НОВОГО зразку
Ось я Вам і описав комплект старої та нової версії цих антенн.
МОжливо Вам Василь постачали іншу модифікацію Гамма Х 17 дбі? :)
Модель старого зразку із ОКРЕМИМИ директорами + кріпленнями до них я купував БІЛЬШЕ року і жодного разу я не зустрічав, щоб директора були на закльопках. ТОбто в цьому плані стара версія антени була подібна до антен РНет 17Дбі із петльовим узгодженням (чорна коробочка) і звичайним вертикальним кріпленням.

Нижче викладаю фото. Зверніть увагу на фото 2 та 3. На інструкції ЧІТКО показано, як виглядало старе кріплення ГАмма х . Нове зроблено зовсім по інакшому. Воно являє собою гібрид старого кріплення в ваертикальній позиції + новий елемент з товстого листового металу бронзовуватого відтінку. Вибачайте, але саму траверсу я не фоткав - довга :) проте можете мені на слово повірити - там рівно 1.5 метри

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

та ны Василь. В старый версії Гамма Х 17 Дбі в кульочку був набір директорів та шурупчіків для їх кріплення. І ніяких закльопок у старій версії не було!.
Раніше набір виглядав так  -сама траверса 1,5 м+кульочок, в якому було:
- 22 директора
- 22 шурупа + 22 болтітка
- 2 рефлектора
- 4 чорних пластикових заглушки для траверси та рефлекторів
- кульочок із чорними ковпачками для директорів
- кріплення для антени під кут 45 градусів старого зразку
Тепер набір виглядає так:
2 рефлектора
- 2 рефлектора із закріпленими директорами + заглушка та ковпачки на них
- траверса 1.5 метра із 14 -ма директорами, на яких вже закріплені ковпачки та є 2 заглушки на траверсі
- кульочок із чорними ковпачками для директорів- - кріплення для антени під кут 45 градусів НОВОГО зразку
Ось я Вам і описав комплект старої та нової версії цих антенн.
МОжливо Вам Василь постачали іншу модифікацію Гамма Х 17 дбі? :)
Модель старого зразку із ОКРЕМИМИ директорами + кріпленнями до них я купував БІЛЬШЕ року і жодного разу я не зустрічав, щоб директора були на закльопках. ТОбто в цьому плані стара версія антени була подібна до антен РНет 17Дбі із петльовим узгодженням (чорна коробочка) і звичайним вертикальним кріпленням.

Нижче викладаю фото. Зверніть увагу на фото 2 та 3. На інструкції ЧІТКО показано, як виглядало старе кріплення ГАмма х . Нове зроблено зовсім по інакшому. Воно являє собою гібрид старого кріплення в ваертикальній позиції + новий елемент з товстого листового металу бронзовуватого відтінку. Вибачайте, але саму траверсу я не фоткав - довга :) проте можете мені на слово повірити - там рівно 1.5 метри

Дивно,ніколи не бачив антени гамаХ в розібраному вигляді,тількі 17-ку з петльовим узгодженням.А гамаХ ми купували тількі у зібраному вигляді і на закльопках,тепер їх випускати не будуть по причині відсутності 45-и градусного кріплення,його замінили на 90 градусне
zahidcdma@gmail.com

LutykАвтор темы

• Модератор
  • *
  • Онлайн Онлайн

Василь, пысля Ваших слів стосовно того, що Гамма Х 17 дбі в старій версії була на заклепках, вирішив перевірити цю інформацію на відомому сайті http://i-net.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=189&Itemid=10
Дійсно, мушу визнати, Ви були праві. Але оскільки я на 100% впевнений в орігінальності продукції, яку я закупаю у свого постачальника, припускаю, що в природі інувало не 1 а 2 варіанта виконання данної антени, тобто одна на заклепках із старим кріпленням, а друга  - своєрідний "конструктор", де можна дитинство згадати :)
А тепер на ринку вже 3 варіанта (а  може 4, якщо ще будуть випускати нову модифікацію без того нового елементу кріплення бронзового віддітнку  )
На рахунок 16 Дбі антен... Я такі у Вінниці бачив ще літом, вони тоді виглядали повним аналогом Рнет Гамма 14 Дбі, проте на відміну від неї траверса бала 1,5 метра і на ній було 14 елементів. Рефлекторів вона не мала

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Василь, пысля Ваших слів стосовно того, що Гамма Х 17 дбі в старій версії була на заклепках, вирішив перевірити цю інформацію на відомому сайті http://i-net.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=189&Itemid=10
Дійсно, мушу визнати, Ви були праві. Але оскільки я на 100% впевнений в орігінальності продукції, яку я закупаю у свого постачальника, припускаю, що в природі інувало не 1 а 2 варіанта виконання данної антени, тобто одна на заклепках із старим кріпленням, а друга  - своєрідний "конструктор", де можна дитинство згадати :)
А тепер на ринку вже 3 варіанта (а  може 4, якщо ще будуть випускати нову модифікацію без того нового елементу кріплення бронзового віддітнку  )
На рахунок 16 Дбі антен... Я такі у Вінниці бачив ще літом, вони тоді виглядали повним аналогом Рнет Гамма 14 Дбі, проте на відміну від неї траверса бала 1,5 метра і на ній було 14 елементів. Рефлекторів вона не мала

Щодо 16-кі,то на скількі я  знаю вона має довжину 1,3 метра,вона дійсно абсолютно схожа на 14-ку гамаХ ,але недавно випустили її нову модифікацію з петльовим узгодженням і рефлекторами,але по ціні вона,на жаль, трішечки дорожча від 17-кі гамаХ.
zahidcdma@gmail.com

LutykАвтор темы

• Модератор
  • *
  • Онлайн Онлайн

ОТ бачите, Василь, скільки ми з Вами всякого цікавого один від одного дізнались ?  *:)):))
Я раніше на сайті http://i-net.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=189&Itemid=10 і не звертав увагу, що там закльопки...  :)
До речі нова антена Рнет 19 Дбі, там де 1,5+0,5 метра була з самого початку на закльопках. Я навіть коли її купив , зрадів, що не доведеться купу шурупчиків крутити.
Хоча на мій погляд, я не назвав би це вдосконаленням, при пересилці великий ризик , що директори пивриваюабо росхитають ті закльопки. На шурупах воно явно надійніше було, і зручніше було перевозити великі партіїї антенн. Трапверса окрем + кульочок -"конструктор" окремо.
Шкода, що у мене не залишилось антен старого зразку. Я би їх фотки обовязково тут виклав...

+ Быстрый ответ