Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Посоветуйте интернет в автомобиль  (Прочитано 4111 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

vladvlАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3
  • Город: Kharkov

Здравствуйте, посоветуйте что взять для авто. Вводные данные:
1. Максимальное покрытие (Харьков и область (трасса М18/Е105 на удалении до 70 км от города)
2. Стабильность работы.
3. Простота эксплуатации (кинул в бардачек и забыл)
4. По бюджету ограничений нет, главное выше перечисленное.
Еще хотелки:
5. Автоматическое включение/отключение ( например при подаче питания от прикуривателя)
6. Наверное должен быть Интертелеком + (кто то из тройки, кто ?)

« Последнее редактирование: 14 Ноября 2019, 23:36:51 от vladvl »
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #1 : 14 Ноября 2019, 21:25:05 »

3G 4G WIFI GSM CDMA REV.B LTE роутер Sierra Netgear Jetpack AC791L + 4340 mA + антенный выход все операторы
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

knedlyk

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +3/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 62
  • Город: Вся Україна
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #2 : 14 Ноября 2019, 22:16:58 »

3G 4G WIFI GSM CDMA REV.B LTE роутер Sierra Netgear Jetpack AC791L + 4340 mA + антенный выход все операторы
Є один нюанс з цим роутером: автоматично не буде перемикатися між ІТ та будь-яким LTE-оператором, сімку якого вставлено до роутера у режимі Global -  ІТ буде працювати лише із заглушкою від Verizon, з будь-якою иншою карткою - зась :(

Альтернативою може бути Novatel 6620L - він таке може.
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #3 : 14 Ноября 2019, 22:39:54 »

автоматично не буде перемикатися між ІТ

Ну тут ІТ так поливають брудом та жовчю, що навть заїкатися про можливість роботи роутера з ІТ страшно  >:D. В 6620 свої бздикі - занадто ніжний слот під наносім, який практично не ремонтується і чутливість у нього все ж таки нижча ніж у нетгір 791
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

knedlyk

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +3/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 62
  • Город: Вся Україна
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #4 : 14 Ноября 2019, 22:46:38 »

автоматично не буде перемикатися між ІТ

Ну тут ІТ так поливають брудом та жовчю, що навть заїкатися про можливість роботи роутера з ІТ страшно  >:D. В 6620 свої бздикі - занадто ніжний слот під наносім, який практично не ремонтується і чутливість у нього все ж таки нижча ніж у нетгір 791


Я уже разів 10 туди-сюди вставляв-виймав сімки - живий. Акуратно то треба робити та й чи часто ви думаєте це робити?
У нього теж є нюанс: окремі банди для віфі (2,4 чи 5), які одночасно не працюють - треба вибрати потрібний. Батарея десь до 8-10 годин працює з 1 юзером.
Що ви маєте на увазі під чутливістю?

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #5 : 14 Ноября 2019, 23:08:22 »

Акуратно то треба робити та й чи часто ви думаєте це робити?

Н у разів з 10-ь точно робив, але більше робили мої покупці, які потім повертали назад з непрацюючими сімприймачами. З нетгірами 791 таких проблем не було жодної
Що ви маєте на увазі під чутливістю?

Чутливість і маю на увазі. Площа внутрішньої антени у нетгір 791 більша, отже чутливість краща - закони фізики, які ніхто поки що не відміняв  :)
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

vladvlАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3
  • Город: Kharkov
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #6 : 14 Ноября 2019, 23:29:40 »

Спасибо, за озвученные варианты, насчет слабого слота для сим карты - думаю что это не критично, т к  реально часто менять ее никто не будет, а вот возможность автоматического переключения между операторами я думаю важна, т к эксплуатация планируется не только в городе,  но и за его пределами. Направление по трассам М18, Е105 в сторону Симферополя примерно до 60 км от города. Если есть еще варианты просьба озвучить.
Записан

knedlyk

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +3/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 62
  • Город: Вся Україна
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #7 : 14 Ноября 2019, 23:38:30 »

Що ви маєте на увазі під чутливістю?

Чутливість і маю на увазі. Площа внутрішньої антени у нетгір 791 більша, отже чутливість краща - закони фізики, які ніхто поки що не відміняв  :)

Ага, зрозумів. Так, віфі з Netgear добивав набагато далі (у всьому вагоні потягу у моєму випадку). Проте, в автівці простору не так багато (хіба - автобус) й мною точно перевірено, що ловить пречудово на задньому сидінні, коли пристрій лежить у бардачку. Якщо вже так важливо, то через піґтейл можна антену під’єднати.

Щодо частот, то у мене прошиті 1800 МГц, можна додатково прошити й 2600 МГц, якщо це суттєво. Проте, для умов авта, гадаю, це не так важливо.

Так, ІТ зараз найкращий у покритті дорогами та селами... Щодо автоматичного увімкнення при старті авта, ммм.... десь на 4пда я читав про такі пристрої, але, боюся, без батареї працювати не буде, плюс, є ризик, що зіб’ються налаштування, якщо його некоректно вимкнути: у мене одного разу злетіла назва SSID, коли я просто витягнув акумулятор під час роботи роутера.

Подивіться тут щодо запуску без батареї http://netobzor.org/forum/index.php?topic=14680.0
Записан

vladvlАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3
  • Город: Kharkov
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #8 : 14 Ноября 2019, 23:59:08 »

Подивіться тут щодо запуску без батареї http://netobzor.org/forum/index.php?topic=14680.0

Хочу уточнить, "колхоза" никакого не нужно в принципе, например неужели нет такой настройки в роутерах - отключаться при отсутствии клиентов wifi (в мобильниках есть по моему) и включаться при подаче питания?.
Т е пришел завел машину - он включился, телефон нашел сеть подключился к роутеру. И наоборот...
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #9 : 15 Ноября 2019, 07:21:29 »

т к эксплуатация планируется не только в городе,  но и за его пределами
Якщо визначились на 6620, то беріть вже з активованим частотами під 4G, продавці, як правило це озвучують, наприклад: 3G 4G WiFi GSM CDMA LTE роутер Novatel MiFi 6620L все операторы с Power Bank
насчет слабого слота для сим карты - думаю что это не критично, т к  реально часто менять ее никто не будет
 Якщо користуватись аккуратно, проблем не має виникнути, але якщо  сімка на нано, а Ви вирішили її обрізати під нано, то ... можуть виникнути проблеми, бо критичний не лише розмір сімки, а і товщина пластику. Тому ніякої самодіяльності, якщо мінісім - то йти до оператора і міняти. От Вам яскравий приклад де це зроблено не було - сімка застрягла намертво, а спроби її витягнути канцелярским ножем, пінцетом, ні до чого не привели:
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

knedlyk

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +3/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 62
  • Город: Вся Україна
Re: Посоветуйте интернет в автомобиль
« Ответ #10 : 15 Ноября 2019, 10:03:57 »

15 Ноябрь 2019, 10:01:39
Здравствуйте, knedlyk

Новые сообщения с последнего визита.
Новые ответы на ваши сообщения.
Общее время, проведенное на форуме: 17 часов и 39 минут.
   
Новости:Правила форума Нетобзор (6 шт.)
НАЧАЛО
ПОМОЩЬ
ПОИСК
ПРОФИЛЬ
ЛИЧНЫЕ СООБЩЕНИЯ
КАЛЕНДАРЬ
ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
ВЫХОД

Подивіться тут щодо запуску без батареї http://netobzor.org/forum/index.php?topic=14680.0

Хочу уточнить, "колхоза" никакого не нужно в принципе, например неужели нет такой настройки в роутерах - отключаться при отсутствии клиентов wifi (в мобильниках есть по моему) и включаться при подаче питания?.
Т е пришел завел машину - он включился, телефон нашел сеть подключился к роутеру. И наоборот...

Є таке! Роутер засинає через хх хв. і прокидається, якщо його шукають. Але чесно скажу вам, що ця функція працює якось дивно, на це йде або багато часу, або треба роутер примусово розбудити - я так й не зміг вловити логіку її роботи.
Записан