Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Какой модем брать патеч U 175 или...?  (Прочитано 2331 раз)

vladimir-vАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Novatel U 760
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Гига-день 150

Какой брать патеч U 175 или...?

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1027/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: Vigor 2130vn
  • Провайдер: Kyivstar
  • Тариф: Special -50%
  • Антенна: WiFi2405GL
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

бери UM150 или UM185. 175-е "лидеры" по ремонтам.
« Последнее редактирование: 15 Январь 2013, 18:54:51 от Mr.Alex »

vladimir-vАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Novatel U 760
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Гига-день 150

Спасибо за ответы!

eMachines

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM150, UM185, Motorola Droid Razr
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: Супер безліміт 100

Бери 185. После 3-х лет пользования 150-м, купил 185. Как по мне, то сигнал на нём лучше чем на 150 ну и немного скорость больше)

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +224/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Коли Генрі Форда спитали (з підтекстом) який автомобіль кращий-він відповів - новий. Купляйте новий, особливо коли є акційна ціна (знижки досягають 30 %),тому,що швидкість залежить більше від завантаженності базавої станції та сили сигналу,чим від модему,тим більше ,що практично всі модеми Rev.A,тобто здатні давати швидкість до 3,1 Мб\с яку реально ні один оператор не забезпечує,тому запас завжди є. Всі модеми відомих виробників працюють приблизно на одному рівні,тому,вважаю переплачувати не варто.Єдине на що треба звернути увагу-наявність гнізда під антену (якщо планується використання в місцевості зі слабким сигналом),та шарнір ЮСБ для ноутбуків (бо можна рукою зачепити модем і пошкодити ЮСБ як модему так і ноутбука).Для стаціонарних кращє безшарнірний,бо любі рухомі частини-це вірогідність пропадання сигналу по причині втрати контакту.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Yatan

• бываю редко
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +341/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: huawei 5231, haier ce81b
  • Провайдер: LANET
  • Тариф: Протон +
  • Антенна: Самый лучший способ предсказать будущее - создать его.
  • Наша жизнь - в наших руках!

що практично всі модеми Rev.A,тобто здатні давати швидкість до 3,1 Мб\с яку реально ні один оператор не забезпечує,тому запас завжди є. Всі модеми відомих виробників працюють приблизно на одному рівні,тому,вважаю переплачувати не варто.
мне тоже когдато так говорили - что от модема ничего не зависит

оказалось что очень даже зависит, иногда смена модема на более лучший - дает 10%, а иногда 50%
ну а стоит ли переплачивать - это уже другая тема

у всех модемах разные приемо-передающий тракт, коррекция ошибок и т.д.
посему да - в первую очередь скорость зависит от самой базы, но а во вторую - от модема
Каждый сам творит свою судьбу

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Онлайн Онлайн

Коли Генрі Форда спитали (з підтекстом) який автомобіль кращий-він відповів - новий.
не совсем уместный пример. не факт, что если новое - то обязательно хорошее, и новое зачастую может оказаться полным лайном.
Купляйте новий, особливо коли є акційна ціна (знижки досягають 30 %),тому,що швидкість залежить більше від завантаженності базавої станції та сили сигналу,чим від модему,тим більше ,що практично всі модеми Rev.A,тобто здатні давати швидкість до 3,1 Мб\с яку реально ні один оператор не забезпечує,тому запас завжди є. Всі модеми відомих виробників працюють приблизно на одному рівні,тому,вважаю переплачувати не варто.
единственное, что больше подходит для данного случая, так это "дешева рибка - погана юшка". случаи, когда продавцами "впаривается" откровенное гэ по цене приличного оборудования - это уже на их совести и жадности.
« Последнее редактирование: 16 Январь 2013, 22:10:13 от Mr.Alex »

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Коли Генрі Форда спитали (з підтекстом) який автомобіль кращий-він відповів - новий.
не совсем уместный пример. не факт, что если новое - то обязательно хорошее, и новое зачастую может оказаться полный лайном.
Купляйте новий, особливо коли є акційна ціна (знижки досягають 30 %),тому,що швидкість залежить більше від завантаженності базавої станції та сили сигналу,чим від модему,тим більше ,що практично всі модеми Rev.A,тобто здатні давати швидкість до 3,1 Мб\с яку реально ні один оператор не забезпечує,тому запас завжди є. Всі модеми відомих виробників працюють приблизно на одному рівні,тому,вважаю переплачувати не варто.
единственное, что больше подходит для данного случая, так это "дешева рибка - погана юшка".
Ну не знаю,якщо мені запропонують старий превірений часом,надійний жигуль і новий нікому не відомий ніким не їжджений мерседес я візьму мерс! :D А Ви жигуль? Признаю,що модеми це звичайно інша тема,але якщо є нова модель з новим більш шустрим процесором,а якщо ще й оператора верайзон (він,як правило,їх не лочить) то чого би і ні.Звичайно бувають проскокі 150-й,а потім новіший 175-й - признаю,але потім вийшов 185-й і все добре,вірно? Франклін 300-й,а потім 301-й який кращє? Так 301-й,потім з"явився 600-й і всі до цих пір кажуть фе,бо прошивається не стандартно, але працює чудово,крім того,буквально сьогодні отримав програмульку,яка його робить його шустрішим,причому кажуть,що реально,завтра перервірю сам,особисто.Більше того - еталони надійності 150-і вертаються у ремонт,а "ненадійні" 301-і не вернувся мені жоден !!! Можливо від того , що в наявності покищо тількі нові,не знаю,але факт є факт.Продовжувати можна довго,але я маю свою думку-Ви свою.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Онлайн Онлайн

Ну не знаю,якщо мені запропонують старий превірений часом,надійний жигуль і новий нікому не відомий ніким не їжджений мерседес я візьму мерс! :D А Ви жигуль?
на данной почве можно очень долго философствовать. смотря какой жигуль, и смотря какой мерс. и смотря для чего. если понты для приезжих проколотить по автобану или девок снять - то тут мерс однозначно, если не шашечки, а ездить там, где жигуль пройдет, а мерс окажется в жопе - то.. дальше можно не продолжать. ну и в плане ремонта/обслуживания, наличия и стоимости запчастей - тоже немаловажный фактор, если говорить про авто.
Признаю,що модеми це звичайно інша тема,але якщо є нова модель з новим більш шустрим процесором,а якщо ще й оператора верайзон (він,як правило,їх не лочить) то чого би і ні.Звичайно бувають проскокі 150-й,а потім новіший 175-й - признаю,але потім вийшов 185-й і все добре,вірно? Франклін 300-й,а потім 301-й який кращє? Так 301-й,потім з"явився 600-й і всі до цих пір кажуть фе,бо прошивається не стандартно, але працює чудово,крім того,буквально сьогодні отримав програмульку,яка його робить його шустрішим,причому кажуть,що реально,завтра перервірю сам,особисто.Більше того - еталони надійності 150-і вертаються у ремонт,а "ненадійні" 301-і не вернувся мені жоден !!! Можливо від того , що в наявності покищо тількі нові,не знаю,але факт є факт.Продовжувати можна довго,але я маю свою думку-Ви свою.
еще у каждого - своя статистика.

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Ну не знаю,якщо мені запропонують старий превірений часом,надійний жигуль і новий нікому не відомий ніким не їжджений мерседес я візьму мерс! :D А Ви жигуль?
на данной почве можно очень долго философствовать. смотря какой жигуль, и смотря какой мерс. и смотря для чего. если понты для приезжих проколотить по автобану или девок снять - то тут мерс однозначно, если не шашечки, а ездить там, где жигуль пройдет, а мерс окажется в жопе - то.. дальше можно не продолжать. ну и в плане ремонта/обслуживания, наличия и стоимости запчастей - тоже немаловажный фактор, если говорить про авто.
Признаю,що модеми це звичайно інша тема,але якщо є нова модель з новим більш шустрим процесором,а якщо ще й оператора верайзон (він,як правило,їх не лочить) то чого би і ні.Звичайно бувають проскокі 150-й,а потім новіший 175-й - признаю,але потім вийшов 185-й і все добре,вірно? Франклін 300-й,а потім 301-й який кращє? Так 301-й,потім з"явився 600-й і всі до цих пір кажуть фе,бо прошивається не стандартно, але працює чудово,крім того,буквально сьогодні отримав програмульку,яка його робить його шустрішим,причому кажуть,що реально,завтра перервірю сам,особисто.Більше того - еталони надійності 150-і вертаються у ремонт,а "ненадійні" 301-і не вернувся мені жоден !!! Можливо від того , що в наявності покищо тількі нові,не знаю,але факт є факт.Продовжувати можна довго,але я маю свою думку-Ви свою.
еще у каждого - своя статистика.
На рахунок машин коментувати не хочеться-ми з вами різні люди - я беру однозначно мерс на всі випадкі життя.По Вашому всі європейці,які їздять на хороших машинах,а не на жигулях понти колотять ?  :o :o :o Так,по модемах у мене своя статистика і свої дослідження,можу навіть завтра таблицю тестів чутливості основного модельного ряду викласти,на яку потрачено два дні замірів,з однієї сторони хочеться,а з іншої.... "доброзичливці" з форуму підозрюю,що заклюють розкажуть,що це все неправильно і що я ідіот,тому,мабудь залишу для себе  :D
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Ненавижу Интертелеком за наплевательское отношение к абонентам!!!!!
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +95/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: нет
  • Провайдер: IT
  • Тариф: WiFi
  • Антенна: AirGrid M2HP

Поддерживаю Mr.Alex дешевого мяса и собаки не едят. :)

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Поддерживаю Mr.Alex дешевого мяса и собаки не едят. :)
Ви всі так кажете тому,що не знаєте звідкі береться ціна нового модему в Україні 20 у.є.,коли вільна його ціна там 120 у.є. тому так і думаєте.Він там НЕ  ДЕШЕВИЙ. Це у нас він дешевий,завдяки хорошим людям. :) Хоча у кожного думка своя як і кілкість модемів,яка пройшла через їх рукі: один,два,три, десять, сто, тисяча, десять тисяч і т.д.... :)
zahidcdma@gmail.com

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Онлайн Онлайн

На рахунок машин коментувати не хочеться-ми з вами різні люди - я беру однозначно мерс на всі випадкі життя.По Вашому всі європейці,які їздять на хороших машинах,а не на жигулях понти колотять ?  :o :o :o
Ні, це для них - норма. Тому, що більшість умов експлуатації - належні європейськім, а в нас "європа" - тільки на словах, а насправді - в "жопі". Але це вже політика держави, а мене особисто від політики нудить, незалежно від того, якою б вона не була.
Так,по модемах у мене своя статистика і свої дослідження,можу навіть завтра таблицю тестів чутливості основного модельного ряду викласти,на яку потрачено два дні замірів,з однієї сторони хочеться,а з іншої....
Розумієш, Василю, особисто до тебе нічого не маю, але хотілося б більш конструктивнішого діалогу. Наприклад, я не класифікую модеми по виробникам, мене більш цікавлять переваги та недоліки конкретної моделі. Взяти той же пантеч 150: загалом непоганий модем у співвідношені ціна-якість. Переваги: висувна антена, хоча 1-2дбі - це не показник, але все ж. Дуже легко программується та вичитується программою DFS. Світлодіодний показник рівня сигналу та наявність слота мікро-сд картки - приємні "домішки". Недоліки: після перепрограмування - не одразу сприймає нові дані. Чому - не знаю, можливо це недоробка фірмваре самого модема. Ще одне "слабке місце" - це повотроний механізм доводки модема, проводи на мій погляд не дуже, тонкуваті трохи.. Ще одним недоліком вважаю "покращення" з боку виробника, де окремі підсилювачі 800 та 1900 об'єднали одним чіпом і це сприйняло підвищенню випадків, коли чіп виходить з ладу, а ремонтувати/міняти його нема чим.
"доброзичливці" з форуму підозрюю,що заклюють розкажуть,що це все неправильно і що я ідіот,тому,мабудь залишу для себе  :D
Не треба думати про себе погано, бо так воно й буде. Ніхто вас "клювати" не буде, з мого боку так точно ні. Вважаю, якщо людина у чомусь помиляється, то краще вказати на її помилку(и), та обгрунтувати відповідь, а не "клювати". На жаль, так не завжди буває, найчастіше "клюють", замість того, щоб пояснити, в чому помилка(и)..
« Последнее редактирование: 17 Январь 2013, 00:15:47 от Mr.Alex »

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

На рахунок машин коментувати не хочеться-ми з вами різні люди - я беру однозначно мерс на всі випадкі життя.По Вашому всі європейці,які їздять на хороших машинах,а не на жигулях понти колотять ?  :o :o :o
Ні, це для них - норма. Тому, що більшість умов експлуатації - належні європейськім, а в нас "європа" - тільки на словах, а насправді - в "жопі". Але це вже політика держави, а мене особисто від політики нудить, незалежно від того, якою б вона не була.
Так,по модемах у мене своя статистика і свої дослідження,можу навіть завтра таблицю тестів чутливості основного модельного ряду викласти,на яку потрачено два дні замірів,з однієї сторони хочеться,а з іншої....
Розумієш, Василю, особисто до тебе нічого не маю, але хотілося б більш конструктивнішого діалогу. Наприклад, я не класифікую модеми по виробникам, мене більш цікавлять переваги та недоліки конкретної моделі. Взяти той же пантеч 150: загалом непоганий модем у співвідношені ціна-якість. Переваги: висувна антена, хоча 1-2дбі - це не показник, але все ж. Дуже легко программується та вичитується программою DFS. Світлодіодний показник рівня сигналу та наявність слота мікро-сд картки - приємні "домішки". Недоліки: після перепрограмування - не одразу сприймає нові дані. Чому - не знаю, можливо це недоробка фірмваре самого модема. Ще одне "слабке місце" - це повотроний механізм доводки модема, проводи на мій погляд не дуже, тонкуваті трохи.. Ще одним недоліком вважаю "покращення" з боку виробника, де окремі підсилювачі 800 та 1900 об'єднали одним чіпом і це сприйняло підвищенню випадків, коли чіп виходить з ладу, а ремонтувати/міняти його нема чим.
"доброзичливці" з форуму підозрюю,що заклюють розкажуть,що це все неправильно і що я ідіот,тому,мабудь залишу для себе  :D
Не треба думати про себе погано, бо так воно й буде. Ніхто вас "клювати" не буде, з мого боку так точно ні. Вважаю, якщо людина у чомусь помиляється, то краще вказати на її помилку(и), та обгрунтувати відповідь, а не "клювати". На жаль, так не завжди буває, найчастіше "клюють", замість того, щоб пояснити, в чому помилка(и)..
От з цією конструктивно відповіддю я з Вами згоден на всі 100%.Тепер верномось до суті питання.Я людині раджу купляти новий модем і по акційній ціні.Не думаю,що покупця сильно цікавить особливості конструкції,його цікавить швидкість (яка дуже мало залежиь від модему) і надійність.Чого новий-я пояснював.Відремонтований китайцями ненадійно,ремотований наш (піднятий на 2-3-и тижні) непорядно,хоча  і в мене є в продажі б\у модеми,але я знаю,що вони не відкривались і не ремонтувались, але недосвідчений покупець цього не визначить.Я пам"ятаю час,коли 150-й коштував дешевше 175-х:11-ь і 15-ь у.о. відповідно,в гурті.Згідно метафори про дешеву юшку можна було тоді стверджувати,що 175-й наполовину кращє за 150-й хоча це не так,вірно? Просто ціни в Україні не відображать реальний стан речей і залежать тількі від того скількі крупних конкуруюючих між собою імпортерів завезли однієї моделі модемів і наскількі одному з них треба швидко їх продати .І все ! Не від якості модему,а від кількості завезеного і наявності конкурентів! Тому нинішна ціна новенького модему відомого виробника в 90 грн (франклін 600) явно занижена і не відповідає реальному положенню справ.А на смак і колір друзів немає.Є в мене покупці які беруть тількі 175-і,є які беруть виключно 150-і,є які беруть старенкі 720-і  і 595-і,є які беруть тількі франкліни 301-і   і кожен з них надасть свої доводи переваги саме цієї моделі на його погляд перед іншими.
zahidcdma@gmail.com

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Онлайн Онлайн

От з цією конструктивно відповіддю я з Вами згоден на всі 100%.Тепер верномось до суті питання.Я людині раджу купляти новий модем і по акційній ціні.Не думаю,що покупця сильно цікавить особливості конструкції,його цікавить швидкість (яка дуже мало залежиь від модему) і надійність.Чого новий-я пояснював.
Вбачаю лише одну перевагу нового - його можна повернути/замінити на протязі 14 днів, якщо не влаштовує, або є наявність гарантійного ремонту у разі виходу з ладу не з вини користувача. Хоча, як на мене - то рахував би позитивними діяння користувача, якби всеж перед придбанням - цікавились відгуками про обладнання та їх умовами використання. Наприклад, франклін 301 суб'єктивно має гіршу чутливість у порівнянні з іншими моделями та виробниками. Або перероблена сіера 595 на аппаратно-програмному рівні має більше переваг, аніж наступні моделі 597/598.
Відремонтований китайцями ненадійно,ремотований наш (піднятий на 2-3-и тижні) непорядно,хоча  і в мене є в продажі б\у модеми,але я знаю,що вони не відкривались і не ремонтувались, але недосвідчений покупець цього не визначить.
Про рефарбішед (refurbished) модеми взагалі окрема річ, але це окрема ніша неякісної продукції. Відремонтовані в Україні - це теж окрема мова. Покупцям треба роз'яснити, що відсутність логотипу, не пластикова, а паперова самоклейка з лазерним друком - це перші ознаки дешевої неякісної продукції.
Я пам"ятаю час,коли 150-й коштував дешевше 175-х:11-ь і 15-ь у.о. відповідно,в гурті.Згідно метафори про дешеву юшку можна було тоді стверджувати,що 175-й наполовину кращє за 150-й хоча це не так,вірно?
175-ті гірші. Питання - чому гірші, якщо вони новіші? А тому, що комбінований підсилювач у передаючому вузлі, вихідний полосовий фільтр не на керамічній основі, як у 150-му, а на полімерній, та інше.
Просто ціни в Україні не відображать реальний стан речей і залежать тількі від того скількі крупних конкуруюючих між собою імпортерів завезли однієї моделі модемів і наскількі одному з них треба швидко їх продати .І все ! Не від якості модему,а від кількості завезеного і наявності конкурентів! Тому нинішна ціна новенького модему відомого виробника в 90 грн (франклін 600) явно занижена і не відповідає реальному положенню справ.А на смак і колір друзів немає.Є в мене покупці які беруть тількі 175-і,є які беруть виключно 150-і,є які беруть старенкі 720-і  і 595-і,є які беруть тількі франкліни 301-і   і кожен з них надасть свої доводи переваги саме цієї моделі на його погляд перед іншими.
Хоч як не крути, а і тут знов політика, хай їй грець...

+ Быстрый ответ