Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Низька швидкість Інтертелеком, Івано-Франківськ.  (Прочитано 3386 раз)

KoxicАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM175AL
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Супер Безлимит 150

Доброго всім вечора!

Скажіть, який у Вас на цьому тижні зв`язок, а то я вже чекаю пару хвилин, поки сайт відкриється...
Я знаходжусь за 7 км. від м. Івано-Франківська, антена направлена. На вихідних було супер, більше мегабіту... а тепер от таке і ніхто відповіді не дає. На сайті ІТ сказали традиційно "загруженость БС", хоча до цього часу було терпимо...
На даному форумі є люди, котрі спорять чи ріже ІТ нет, чи ні, я вважаю, що ріже, доказати не можу, але за пару місяців користування вже можна про деякі речі судити. Скажемо з початку місяця до 23.10.2011р. було терпимо, з 24.10.2011р. і дотепер таке...модем настроєний нормально, тобто тільки REV A.
Виставлю ще скін ping-у самого ІТ

« Последнее редактирование: 27 Октябрь 2011, 22:23:38 от Koxic »

dimilian

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +55/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Совсем грустная скорость для "Адреналина".
Пинг просто нереальный. Почти наверняка грабли в железе. Если есть внешняя антенна - проверьте все ее узлы (кабель, пигтейл, разъем).

KoxicАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Совсем грустная скорость для "Адреналина".
Пинг просто нереальный. Почти наверняка грабли в железе. Если есть внешняя антенна - проверьте все ее узлы (кабель, пигтейл, разъем).

Справа точно не у залізі (все не один раз перевірено), це не тільки у мене таке, це так працює ІТ в регіоні, хоча я впевнений, що 01.11.11р. буде в рази краще, можливо на вихідних щось зміниться в кращу сторону.
Я декілька місяців веду невеликий журнал (3 місяці), де записую швидкості у ті дні коли сидів в неті, місяць ще не завершився, але я вже можу з 99,99% впевненістю сказати, що в ІТ або проблеми із БС, або просто комусь із інженерів треба руки повидьоргувати, або якимось чином ріжуть швидкість (правда це майже не реально зробити, але в нашій країні все буває)
Якщо когось буде цікавити моя інформація кажіть, виставлю, можливо хтось і "себе побачить"

dimilian

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Если так у всех, значит остается ждать и надеяться (можно еще попробовать жалобу оставить - отзыв о качестве связи).
Касательно самого вопроса "...який у Вас на цьому тижні зв`язок..." - в наших краях несколько дней вообще Инета не было. Вполне возможно, у вас та же причина.

KoxicАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Ефект "волшебной палочки" після 24:00
Саме головне, що до 24:00 була швидкість дуже паршива, а от зразу після 24:00 всі користувачі  масово вийшли з нету...
От тому і кажу, що є дуже багато співпадінь, які, в принципі, тяжко пояснити здоровим глуздом
« Последнее редактирование: 28 Октябрь 2011, 00:11:56 от Koxic »

dimilian

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

"...Зайцы кололись, плакали, но продолжали грызть кактус..." - так и с Телекомом. Все всё понимают, но во многих случаях выбирать не приходится (разве что скоростной GPRS).

+ Быстрый ответ