Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Як настроїти на конкретну БС?  (Прочитано 2019 раз)

StepOK

• Гость

Ось сьогодні зранку вирішив на свою голову настроїтись на іншу БС:...

По карті я можу бачити 2 БС (можливо і більше) до кожної приблизно до 35 км., зранку вирішив поекспериментувати - глянути яка більш загружена... Коли був підключений до 1, скорість на Супер безліміті після 8 годин була не більше 8 кБайт/сек, випадково зловив 2 станцію рішив підправити на неї - показники по Axesstel получилися майже такі самі, даже 2-ої трішки гірші, скорість збільшилась до 13-14 - підстроївши по максимуму, рішив перепідключитися і як на зло 2 БС пропала - при заливці PRL і скануванні 2-гу вишку (і ще 2-3 БС, хз звідки вони) і той канал що я до нього підключався бачить але не хоче конектитися - конектиться на слабший сигнал від 1-ої вишки що робити? Хочу конектитися до 2 так як на око видно що вона менше загружена... Зараз підключений через 1х але не знаю до якої БС так як в Axesstel не показує... але точно що не до 1-ої по каналу 410, так як я той канал змінив на 411 і його вже невидно...

StepOK

• Гость

Тепер інший прикол... Прошив назад на всі канали і коли ставлю Аvtomatic конектиться до потрібної вишки, а при Evdo Only до слабшої вишки...

+ Быстрый ответ