Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Сонячні панелі збірка.  (Прочитано 457 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Rostyk.07Автор темы

  • Активист
  • **
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 112
  • Модем: Huawei 1550
Сонячні панелі збірка.
« : 13 Октября 2023, 11:34:01 »

Колега зробив таку збірку.
2х 400Вт - 24В панелі, 2х-24В 100Ah AGM
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт
Re: Сонячні панелі збірка.
« Ответ #1 : 13 Октября 2023, 13:38:20 »

Зробив і що далі? Молодець! Корисної інформації 0.
Записан

Rostyk.07Автор темы

  • Активист
  • **
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 112
  • Модем: Huawei 1550
Re: Сонячні панелі збірка.
« Ответ #2 : 13 Октября 2023, 13:57:21 »

Як що плануєте інвертувати ток аккума до 220 то 24, ЯК НА МЕНЕ (акцентую на словосполучені), зручнише.
Аргументую.
маємо 12 в 200 АГ аккум. Для макс. шв. зарядки треба лити 100 ампер струм. Зарядне на 100А ну це монстряк. Я не знайшов за реальні якісь гроши. Тількі пачка перероблених в якомусь гаражі - флетпаків.
маємо 24 в 100 АГ аккум. 50 ампер мій инвертор видає без питаннь. Порівняння відданой потужності бмс та інвертора показали десь 94% ККД. мене влаштовує.
маємо 48 в 50 АГ. Треба будувати систему живлення 48. Деякій зоопарк потребує встановлення додаткових бд, перетворювачив и тд для живлення пост струмом. Як що юзати інвертори то під 48 аккмі це вже потужні коробкі 5-10 ква, ціна та ккд недоцільні.
Підсумую.
Як що у вас 1-2 олта (50-100 ватт) доцільно юзати 12в аккум живлення постійним струмом.
Як що у вас 3-8 олта, опціонально може буди якісь брас, або іньша активка (150-500 ватт) доцільно юзати 24в з перетворенням в 220.
Як що у вас потужна стійка біля 1кв або більше, або потрибна велика автономність (декілька діб) і можливість заряду за декілька годин, доцільно переводити все на 48 постіний струм.
Особисто у мене на даний час 2 варіант. Влаштовує більш ніж.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:
Зворотна полярність акумулятора не шкодить контролеру, але створює ризик для безпеки обладнання навантаження 12В
Контролер заряду, акумулятор, інвертор призначені тільки для внутрішньої установки і вимагають захисту від атмосферних впливів.
Контролер встановлюється на різну поверхню у вертикальному положенні, з дотриманням умов ефективного охолодження.
Інвертор можна розташовувати в будь-якому положенні забезпечивши йому доступ повітря для охолодження. Інвертор приєднується дотримуючи полярність безпосередньо до акумулятора проводом з «крокодилами» в комплекті
В інверторі передбачена захист від перерозряду АКБ, інші навантаження 12В рекомендуємо приєднувати через контролер.
При безпосередньому приєднанні навантаження 12В до акумулятора немає захисту від перерозряду АКБ, у разі значного зниження напруги АКБ (менше 10,5В) при перерозряді існує ризик виходу з експлуатації акумулятора. При прямому з'єднанні навантаження на акумулятор рекомендуємо регулярно стежити за напругою АК
Приблизний розрахунок автономного часу роботи інвертора з АКБ:

2 АКБ х 100Ач з навантаженням 100Вт - 19 годин; 200Вт - 9 годин; 400Вт - 4,5 годин; 800Вт - 2 години; 1,6 кВт – 1 година
*local.com.ua
*kvolts.com.ua
Записан