Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Материнська плата під 775 сокет  (Прочитано 2757 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

LutykАвтор темы

  • Жизнь нужно прожить так, чтоб голубь терпел, пролетая над твоей могилой:)
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1566/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 6556
  • Город: на берегах Згара
  • Модем: Gpon zte
  • Провайдер: Omega telecom
  • Тариф: 100 Mb Unlim 150грн Down-99Mbit/ Up-99Mbit
  • Антенна: Optical viber
  • 0983833266/e-mail lutyk1999@ukr.net
Материнська плата під 775 сокет
« : 21 Июля 2023, 17:00:54 »

Придбаю за символічну вартість/отримаю в подарунок материнські плати під 775 сокет. Основні "вимоги"/побажання: робочий стан( назбиралось вже не одна торба сміття неробочого:( ), плата має мати роз'єми під пам'ять DDR2, дуже бажано, щоб плата підтримувала останні процесори Core2Duo Wolfdale (e7500/e8400) та мала вихід VGA. Також потрібні жорсткі диски сата 3 на 160-250 Ніг або ссдсата 3 на 120-240гб. Весь той мотлох потрібен для поточного ремонту мого комп.класу. У кого є щось із потрібного мені, пишіть у лічку, або в цій темі.

Voha

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +31/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 627
  • Модем: Тупой линк wr1043nd, Zyxel NBG6515
  • Тариф: 40 Мб/сек
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #1 : 25 Июля 2023, 12:18:27 »

Надеюсь, если отпишусь от рассылки, то не буду получать это  :)
Записан

Слава Богу

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #2 : 25 Июля 2023, 15:53:48 »

Для ремонту вашого  ПК?  Не навчились керувати  фінансами  а я допомагав.  Чотири роки тому, ПК на такій базі, набрав скарбничку  не заробив  а набрав впродовж  року чи більше  і  перезібрав  на платформі  ДДР3.  Треба ще назбирати на новий монітор.  В такий спосіб  є материнка  з  5 Гб  на ДДР2.  Але материнка  з  битим   слотом живлення(треба міняти)  там де 24 контакти.  Боюсь  всі вони будуть побиті  якщо  жили понад 10 років.  Тому мій досвід  не гаяти часу  і старим ПК  заробляти на новий.
Записан

Voha

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +31/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 627
  • Модем: Тупой линк wr1043nd, Zyxel NBG6515
  • Тариф: 40 Мб/сек
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #3 : 25 Июля 2023, 16:00:59 »

 Там же написано, что для бюджетников, отмыв бабла типо. Кто будет в здравом уме себе Интел 775 брать, когда 9ую Рязань уже изобрели :D
Записан

Слава Богу

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #4 : 25 Июля 2023, 16:17:07 »

І забув дописати:  днями  в Україні  знайшов  магазин  який вже просто  без  витіюватості,  продає  комплектуючі та  різні інші товари  за криптовалюту.  Як мені здалось  помітно дешевше  як ось  мій ССД вінчестор  за трохи більше  300 грн.  але там  платформа  на  ДДР4.  Думаю там купити колись монітор  за юсдт  це такий токен в мережі  БІП20 він  оперує  в мережі  як долар.

Ну кожен по своєму економіст.  ДДР2  нормальна робоча  конячка  але  потягує  більше електрики
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #5 : 25 Июля 2023, 19:59:38 »

Для ремонту вашого  ПК?  Не навчились керувати  фінансами  а я допомагав.  Чотири роки тому, ПК на такій базі, набрав скарбничку  не заробив  а набрав впродовж  року чи більше  і  перезібрав  на платформі  ДДР3.  Треба ще назбирати на новий монітор.  В такий спосіб  є материнка  з  5 Гб  на ДДР2.  Але материнка  з  битим   слотом живлення(треба міняти)  там де 24 контакти.  Боюсь  всі вони будуть побиті  якщо  жили понад 10 років.  Тому мій досвід  не гаяти часу  і старим ПК  заробляти на новий.

Дуже погано керуєте фінансами! На двієчку якщо брали основу тільки з ддр3... Я от давно спостерігаю ті копійки економії. Ну смішно! Краще вже на базарі городину чи молоко продавати.
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #6 : 25 Июля 2023, 20:12:15 »

Придбаю за символічну вартість/отримаю в подарунок материнські плати під 775 сокет. Основні "вимоги"/побажання: робочий стан( назбиралось вже не одна торба сміття неробочого:( ), плата має мати роз'єми під пам'ять DDR2, дуже бажано, щоб плата підтримувала останні процесори Core2Duo Wolfdale (e7500/e8400) та мала вихід VGA. Також потрібні жорсткі диски сата 3 на 160-250 Ніг або ссдсата 3 на 120-240гб. Весь той мотлох потрібен для поточного ремонту мого комп.класу. У кого є щось із потрібного мені, пишіть у лічку, або в цій темі.

Перебираю на роботі, є і 775 як буде впевненість, що все з ними ок відправлю. Бо може бути різне вони стоять років зо 3 без діла розібрані.

LutykАвтор темы

  • Жизнь нужно прожить так, чтоб голубь терпел, пролетая над твоей могилой:)
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1566/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 6556
  • Город: на берегах Згара
  • Модем: Gpon zte
  • Провайдер: Omega telecom
  • Тариф: 100 Mb Unlim 150грн Down-99Mbit/ Up-99Mbit
  • Антенна: Optical viber
  • 0983833266/e-mail lutyk1999@ukr.net
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #7 : 25 Июля 2023, 20:34:39 »

Дякую усім, хто відгукнувся в цій темі та в особистих повідомленнях!
Особлива подяка адміністрації сайту.

Слава Богу

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #8 : 25 Июля 2023, 21:17:19 »

На двієчку якщо брали основу тільки з ддр3...
У мене така основа:  брати  нове на крок вперед  не більше не менше, потім  буде ще крок вперед. 

Я раджу  купити  материнку  ДДР4  за  трохи більше  2000 грн.  Асус  або  інше  ще дешевше  воно  нове(3 роки гарантія від  виробника).  БЖ  якщо  ваш хороший  він підлягає  реставрації  і може працювати ще.  Вінчестер  за  більше 300 грн.  буде нормально.  Процесор  можна брати  Б.У  у хорошого  продавця  ще довго служать  це дасть економію.  Відеокарта  у нових  материнках  дуже якісна  як інтегральна  і може вистачити.  Память  треба  ДДР4  не менше 8 Гб.  Кулери бачу  середнє за 100 грн. 

Перекласти  старий  не так дорого.
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #9 : 26 Июля 2023, 07:07:27 »

Ага! Особливо брати б.у райзени зараз  :D. Коли вони часто вже з коробки дохлі були. Там якийсь брак був великий. Я про ам4. Тому раджу брати тільки нові і тільки з гарантією, щоб замінили. В мене особисто такий випадок був. Нова збірка райзен топовий 5900х здається і не працює. Замінили по гарантії. Тому краще бути на декілька кроків попереду ніж кожного року заглядати на те відро, що барахлить. Але це не про ту ситуацію зі школою однозначно.
Записан

Слава Богу

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #10 : 26 Июля 2023, 15:52:41 »

Тому краще бути на декілька кроків попереду ніж кожного року заглядати на те відро, що барахлить
оце ж  як так то  і шукайте  помилку  у своєму  стилю життя.  От питається накой  Школі  райзери.  У мене  за практику  три процесори.  Перший одне ядро.  Два наступних  на  крок вперед  тобто  два ядра.  Вони б.у    Скористався  порадою  форумчан і правда  ЦП  в б.у  дуже довго служать.  Для цього треба магазин  який продає  не рештки  а  комплектуючі  б.у  з обмеженою  гарантією.  Гарантію  на три роки  треба  відеокарти  і материнки.  Але як сказав  сучасні материнки  містять  не погані  відеокарти  або спробувати  процесор  з  графікою.  А як ваш компютер заробить  тоді  крок вперед і купите розширення.  Так же  і дітей виховують. 
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #11 : 26 Июля 2023, 20:55:15 »

 ;) Комп заробить? Ті відра, що биток майнять чи ефір? Це якийсь у вас окремий фантастичний світ напевно. Але то офтоп, тому продовжувати надалі сенсу не бачу. Як то кажуть краще не словом, а ділом.

Слава Богу

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #12 : 26 Июля 2023, 21:23:09 »

Ті відра, що биток майнять чи ефір?
Те, що я оновив сьогодні в замітці  в належному розділу.  Стосовно комплектуючих  є  магазини  на розпродаж  саме  б.у,  конкретні моделі і як заявлено  перевірені  та гарантія  від магазину.  Наприклад  блоки з  Європи  саме  там  я купив  понад  три роки тому  ЦП  який як заявлено стояв в ПК  в Германії.  Трофейний процесор.  Наразі служить.  Атхлон 2 ядра, 2.8 Ггц.  весною буде чотири роки служби.  А замовник замітки, заробляє  своїми руками  разом з компютером.  Тут нема що сперечатись,  вирішуйте  і робіть.

Брати поношені  АМ2  не раджу.  Термін  експлуатації  материнок за паспортом 4 роки.  На 10-тому році  горять  слоти  у мене так сталось.  АМ2  служила 10 років  і ще 2 роки  з  підтримки власноруч.  При цьому чомусь  відмовив слот  вінчестора у материнці,  перемкнув на запасний сата.  Також  надійність  мабуть  гарантує  тільки  АСУС. 
Записан

vinnter

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 8
  • Город: Одесская обл.
  • Модем: 4510l, 2200
  • Провайдер: intertelecom
Re: Материнська плата під 775 сокет
« Ответ #13 : 23 Августа 2023, 23:14:44 »

Прийму в дар ваші НЕ робочі мат. плати і т.д.
Записан