Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Тариф подорожчав на 40 грн. Поспішайте вирівняти!  (Прочитано 1042 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO

Отже заявлена мною передплата  на рік  за послуги підписка, дійшла майже кінця,  4 Дж  працював чудово.  За угодою  підписки  впродовж  підписки  тариф не має  дорожчати і так є.  Та раптом  попередження, що  на 25 число  тариф  дорожчає.  Я уточнив чи зачепить  мене подорожчання  як поновлю  підписку на ще  рік?  Так.  Але якщо поновити підписку до подорожчання  то  мене зміна тарифу не зачепить.  Поновив вчора.  Зафіксував старий тариф  ще на 14 місяців.  Звісно підписка на рік коштує  1632 грн.  це зі знижкою  15%  але  за рік  деякі компанії  виплатили мені  453 грн.  що принесло  економію з Інтернету  отже я передплатив  менше чим  торік. Так що хто ходить з мудрими буде мудрим, а хто з дурниками той розбещиться.  Якщо  у вас така ж ситуація, поспішайте  фіксувати тариф  до 24 числа з мого досвіду.
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO

Тариф дорожчає  ще на 75 грн. о йо йо, хоча  за описом вище  у мене передплата  триває  160 грн.  надалі  275 грн.  Питайте  в лічку, думаємо  як  стабілізувати  ситуацію.
Записан