Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Як виправити помилку “З'єднання не конфіденційне” у Windows XP/7  (Прочитано 3655 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

LutykАвтор темы

  • Жизнь нужно прожить так, чтоб голубь терпел, пролетая над твоей могилой:)
  • Модератор
  • *
  • Благодарность: +1566/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 6556
  • Город: на берегах Згара
  • Модем: Gpon zte
  • Провайдер: Omega telecom
  • Тариф: 100 Mb Unlim 150грн Down-99Mbit/ Up-99Mbit
  • Антенна: Optical viber
  • 0983833266/e-mail lutyk1999@ukr.net

На початку жовтня 2021 року багато користувачів комп’ютерів з операційними системами Windows 7 та Windows XP під час роботі в браузері зіштовхнулись з помилкою “З'єднання не конфіденційне”. Багато сайтів перестали завантажуватись і стали недоступними. В той же час, користувачі Windows 10 такої помилки не спостерігали.
Чому з'явилась помилка “З'єднання не конфіденційне”


Справа в тому, що 30 вересня 2021 року закінчився термін дії кореневого сертифікату DST Root CA X3. Через це пристрої, що застаріли і які давно не отримували оновлень (ті, що працюють під керівництвом Windows 7 та Windows XP) і не підтримують новий кореневий сертифікат ISRG Root X1, перестали довіряти старому сертифікату. Тому, під час відвідування сайтів, які використовують сертифікати від Let's Encrypt, браузер попереджає або не може встановити захищене з'єднання.

Як виправити помилку “З'єднання не конфіденційне”

Для розв’язання даної проблеми потрібно самостійно встановити в системі кореневий сертифікат. Як це зробити? За посиланням є інструкція, де покроково  та з поясненнями показано, як виправити цю проблему
 Джерело новини: https://informatik.pp.ua
 PS Сам регулярно стикаюсь із тією проблемою у свому шкільному кабінеті інформатики, отож шукав як її вирішити.
 В мене після тих маніпуляцій сайти почали нормально відкриватись.

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт

Дякую, теж намагався вирішити проблему, але вирішення знайшов у вигляді використання браузера Firefox. У chrome проблема залишалась.

Сам користуюсь давно 10 через те що маю нове "залізо", тому навіть не задумався, що цілком логічна проблема. Навіть я б сказав вже треба переходити на нове. Та ж 8.1. Встановив її замість 7 на робочих пк все норм. А 10ка ніяк не працює новий пуск на старих пк.
Записан

ansilent

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +43/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 288
  • Город: Умань

Для Windows 7 потрібно встановити 2 оновлення
https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB3020369
https://www.catalog.update.microsoft.com/search.aspx?q=3125574
За посиланнями вибрати версію 32 чи 64 біта
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт

Знайомому підказав інформацію з першого повідомлення. Каже не зпрацювало. Спробує ще по 2 повідомленню встановити. Як на мене таких проблем далі буде дедалі більше. Простіше оновитись, а де залізо чи фінанси не дозволяють бігати патчити це ще та мука.
Записан