Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Інвестуємо в ІТ-технології України  (Прочитано 23083 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Інвестуємо в ІТ-технології України
« : 22 Сентября 2021, 23:36:50 »

Оновлюю  свій модем в профайлі вказано  але він ще в дорозі, сподіваюсь  з цим проблем не буде, купив його  за зароблені в Інтернет  кошти  а саме  на сервісах  опитувань  а також  за  Біткоін бо ще купив антену для кімнати.

Тепер  решту своїх  Біткоін  інвестував  в  українську  Акцію  на блокчейн-технології  пятого  покоління  де випустили токен Білл  Мілл  Партнер  чи  коротко BMP. Токен  вийде в ринок  як тільки досягне курсу  2 долари  я купив за  1.15 долари  на суму  50 БМП.  Прогнозовано  початок торгів  через  місяць. Отже  запрошую  в партнерку  там на зворотному  звязку  я  чимось допоможу. Проекту як і будь  якій справі треба просовування  це  реклама.  Якщо  ви не збираєтесь  просовувати то  можна інвестувати не більше  10 долар.  Там можна заробляти  без вкладень, на перегляді відео  і відповідях  на контент  є 5 спроб  по 10 хв.  заробляєте токени різних  кампаній.  А це уривок з  офіційних  шпальт кампанії:

 Bill-Mill - поисковая система, которая первая в мире при применении алгоритмического синтаксиса в индексации -  создает из поисковых фраз NFT токены , что дополнительно обеспечит для Bill-Mill  капиталоёмкий рынок с оборотом в 50-60 миллионов долларов в год🚀
❗️Существующая экономическая модель, с системой распределения средств, реферальной системой и мотивационным портфелем на январь 2022 года обеспечит порядка 5 миллионов транзакций токенов в сутки, как внутри сети, так и на внешних DeFi платформах. Что в свою очередь обеспечивает уверенный рост стоимости токенов и общей капитализации всей системы Bill-Mill. Также ожидаемый, в соответствии с Дорожной картой, выход частей структуры системы Bill-Mill, будут существенно влиять на общий рост.🔝
➡️ Целесообразность инвестирования.🎯
Инвестиционные ожидания каждого, от такого большого проекта, зависят от общего представления перспектив продукта и вовлеченности общего его комьюнити в сам проект. В нашем случае – эти два пункта уже имеют реализацию и успех.

А це моя рефералка  на Ютубу https://youtu.be/IfpXZGyPnxc

для тих кому потрібен мій супровід  в допомозі  бо  все одно  без партнера вас  автоматично підхопить  інший  і в випадковому порядку.
« Последнее редактирование: 23 Сентября 2021, 02:59:54 от Слава Богу »
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #1 : 24 Сентября 2021, 20:12:54 »

І ще колегам:  встановіть  вказаний пошуковик у свій браузер  як основний  він досить  якісний я перевірив ::)
Записан

Forpost

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +12/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 98
  • Город: Днепр
  • Модем: Huawei E3371
  • Провайдер: не Intertelecom
  • Тариф: Безлимит
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #2 : 28 Сентября 2021, 22:31:34 »

Инвестиционные ожидания каждого, от такого большого проекта, зависят от общего представления перспектив продукта и вовлеченности общего его комьюнити в сам проект. В нашем случае – эти два пункта уже имеют реализацию и успех.

Переклади будь ласка українською. Хочу декілька разів перечитати під пляшечку Імбірного еля...Насолодитися в усій красі...
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #3 : 28 Сентября 2021, 22:47:46 »

Українською  та низка інших  мов  буде скоро, а також повне оновлення сайту, а також  прямий ефір  з додатку  Зуум  про подальший розвиток  кампанії.  На сайті є  розділ  "Белая  бумага"  там  є  графа про ризики.  Проект  виглядає  як ноухао  та  новинки в Україні  але продукт  може  не  виявити  попит  у світі чи конкуренцію  і  кампанія збанкрутиться  та наші вклади.  Але  вже зараз можна підтримати  проект без затрат просто  виконувати  завдання  на перегляді відео по  яким ви вивчите проект  та за це вам бонус, а від 10 долар  можна забрати  винагороду.  Збирайте  партнерів  за  їх  виконання завдань  а вам за рекламу  ще частка  від успіху.
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #4 : 28 Сентября 2021, 23:11:19 »

Инвестиционные ожидания каждого, от такого большого проекта, зависят от общего представления перспектив продукта и вовлеченности общего его комьюнити в сам проект. В нашем случае – эти два пункта уже имеют реализацию и успех.

Переклади будь ласка українською. Хочу декілька разів перечитати під пляшечку Імбірного еля...Насолодитися в усій красі...
Це  вам до Чаю.  Запис прямого  ефіру перед оновленням сайту  https://us02web.zoom.us/rec/play/OVxVtIohCl-o90fcV0j5VSjUNUM0jxEuGUlHg3_nTKx-MHo4xiuMw80tjuPN88XkUYFZiivdNO8vEsGf.0Et_haqALwLJZLF1?startTime=1632844952000&_x_zm_rtaid=YcuZXzHlRhO3vZ6D5gNTbQ.1632859742759.3f295aa34954a22347715ab14795b751&_x_zm_rhtaid=536
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #5 : 29 Сентября 2021, 00:02:37 »

Теж прослухав ефір в запису  ось зараз з  вами, додати просто нічого, слухайте   :)
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #6 : 29 Сентября 2021, 00:35:58 »

Зважу тільки, що за рекламу нам  НЕ платять, нам платять  тільки за активних  учасників.  Отже у мене  8 учасників  і тільки один активний.  Вам платять  за консультацію  своїх  партнерів, тому  реєструйтесь під таких  партнерів  з якими вам  легше  буде працювати. 

Моя партнерка під цим відео  https://youtu.be/IfpXZGyPnxc
« Последнее редактирование: 29 Сентября 2021, 00:56:21 от Слава Богу »
Записан

Forpost

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +12/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 98
  • Город: Днепр
  • Модем: Huawei E3371
  • Провайдер: не Intertelecom
  • Тариф: Безлимит
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #7 : 29 Сентября 2021, 07:15:46 »

Я всеж таки чекаю на переклад. Дуже подобається, коли людина не знає, про що говорить. Такий собі ідеал сіндрома Даннінга-Крюгера...

Щодо відео та іншого... Свого часу була така чудова тема, звалася HYIP. Тобто High Yield Investment Programs. Скільки тоді було "зароблено" грошей...
Чомусь, я думав, що з того часу більшість лохів вимерло. А ні, усе існує, просто в іншому ракурсі....
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #8 : 29 Сентября 2021, 13:37:47 »

Інвестиційні очікування  кожного, від такого великого проекту, залежить  від загальної  уяви перспективи продукту та залученості загальної спільноти в сам проект.

А ви українську знаєте добре?

Як бачимо  тут йдеться не про  капіталообертання, а  низка продуктів  яка  по собі має цінність  і саме про  представлені інструменти  йдеться  у вебінарі, а ці інструменти  на користь  малого  й середнього  бізнесу  тобто кожен  з вас  в міру усвідомлення  тобто уяви...  зможе їх  застосувати.

Як  підприємець  ви маєте знати, що таке  "Акція"  чи  "Дивіденди"
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #9 : 29 Сентября 2021, 13:46:52 »

А я от думаю, що це саме те, що не соромно показати.

Як правило  у хайпу нема  підстав чим  вихвалятись  але вони  вихваляються по максимуму  і тим  звуться хайп.  У хайпу  темою  є  обертання  коштів.

Перед нами  тема  це  інструменти  бізнесу  та підприємств   які  перелічені без  зайвих  слів  у вебінарі, а от для  уяви спільноти  та заохочування  вам дають безкоштовно  заробити  на  перегляді  відео  де і складається та уява.
Записан

Forpost

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +12/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 98
  • Город: Днепр
  • Модем: Huawei E3371
  • Провайдер: не Intertelecom
  • Тариф: Безлимит
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #10 : 29 Сентября 2021, 13:53:10 »

Інвестиційні очікування  кожного, від такого великого проекту, залежить  від загальної  уяви перспективи продукту та залученості загальної спільноти в сам проект.

А ви українську знаєте добре?


Судячи з усього, краще за вас. Бо, якщо "Інвестиційні очікування", то "залежАть", а не "залежить".
Але ж всеодно дякую за переклад. Сподіваюсь, Вам спобдобалося. Мені ж сподобалося, що Ви готові на що завгодно, аби хтось клікнув на лінк та зареєструвався. Це - показово.

Як бачимо  тут йдеться не про  капіталообертання, а  низка продуктів  яка  по собі має цінність  і саме про  представлені інструменти  йдеться  у вебінарі, а ці інструменти  на користь  малого  й середнього  бізнесу  тобто кожен  з вас  в міру усвідомлення  тобто уяви...  зможе їх  застосувати.


Вибачте, цього бреду я не зміг зрозуміти. Ані як підприємець, ані як людина, розуміюча українську. Можна особисте питання, скільки Вам років?

Як  підприємець  ви маєте знати, що таке  "Акція"  чи  "Дивіденди"


О це - справді моє ;) Повірте, я знаю набагато більше, ніж Ви, намагаючись розтлумачити мені ці поняття ;) Наприклад, що таке шорт, білий слон, керби, вош та паркінг наприклад.
Саме тому, як нормальна людина, я ніколи не витрачатиме часу на перегляд чергової чепухи. Час - дорожчий за гроші. Коли Ви це зрозумієте, Вам буде соромно за цей пост.
Записан

Forpost

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +12/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 98
  • Город: Днепр
  • Модем: Huawei E3371
  • Провайдер: не Intertelecom
  • Тариф: Безлимит
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #11 : 29 Сентября 2021, 13:54:33 »

Як правило  у хайпу нема  підстав чим  вихвалятись  але вони  вихваляються по максимуму  і тим  звуться хайп.  У хайпу  темою  є  обертання  коштів.

Не виставляйте себе ідіотом. Я не писав "хайп". Я писав HYIP. Навчиться читати перш ніж писати.
Записан

Forpost

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +12/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 98
  • Город: Днепр
  • Модем: Huawei E3371
  • Провайдер: не Intertelecom
  • Тариф: Безлимит
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #12 : 29 Сентября 2021, 13:56:19 »

Адміни, видаліть тему будь ласка.
А, якщо разом зі Славабогой - буде ідеально. Хоча такі повертаються. Бо він свято вірить в те, що несе...
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #13 : 29 Сентября 2021, 14:04:27 »

Ні ви переклали про  залежність  від чогось  а я переклав  про  значення  чогось.  Залежить  тобто значити  і залежать  тобто  бути  невільним.  Це різні речі:  невільний  і  значний.

Перерахуйте інструменти   які виготовили і  уявіть  яке значення  для вашого бізнесу.

Чи  зможе ваш клієнт  знайти вас через  таку пошукову систему  чи зможете ви знайти  клієнта?

Чи  існує в світі пошукова  система  на блокчейні  та ще й  пятого  покоління?

Чи були коли у світі  Акції  у вигляді токену?

Тобто  уява  цінності  таких  інструментів  і  гарантує  дивіденди  інвесторам.
Записан

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: Інвестуємо в ІТ-технології України
« Ответ #14 : 29 Сентября 2021, 14:09:46 »

Адміни, видаліть тему будь ласка.
А, якщо разом зі Славабогой - буде ідеально. Хоча такі повертаються. Бо він свято вірить в те, що несе...
Тобто ви не прослухали  ефір  представників кампанії.

А хтось то прослухав.

Тоді читайте заголовок  це  перша українська пошукова  система  на зразок  Гугла,  Яндекс  але  оновлена  абсолютно сучасними  інструментами.
Записан