Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Обсуждение админа форума  (Прочитано 12816 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Обсуждение админа форума
« : 21 Мая 2020, 22:10:30 »

Оффтопик:

Та не чіпайте ви їх, а то дядько Василь знову почнуть розказувати про автівки :D Видно що, вони більше в темі автівок, ніж антен :)

 
Оффтопик:
Флудерасту Джон1 я відповім так: тут: http://netobzor.org/forum/index.php?topic=8837.0;topicseen форумчанин волає про допомогу, тому пропоную замість того щоб хейтити, глузувати, хамити та тролити Василя-Рівне допомогти цій людині і таким чином показати який ти грамотний та крутий, бо любий форум цінний не балаболами-флудерастами ( не розумію чому підтримує таких адмін, але ... всім відомо, що риба гниє з голови), а профі які РЕАЛЬНО можуть допомогти не пустопорожнім бла-бла-бла та глумом з інших, а наданням унікальної інформації яку просять користувачі.
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 12319
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #1 : 21 Мая 2020, 22:19:28 »

Поехали, или приехали, без разницы. Какие претензии лично ко мне?

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #2 : 21 Мая 2020, 22:32:44 »

Поехали, или приехали, без разницы. Какие претензии лично ко мне?
Ой, я втомився повторювати - мене не влаштовує модерація, а конкретно - не реагування на хамство, образи, тролінг, перехід на особистості (пам'ятаєте скільки разів Ви мене банили з таким формулюванням на 30 днів і більше  :)) ) глум та знущання особливо від тих, хто ніякої користі ні форуму , ні форумчанам ( доніка 180 всі пам'ятають?) не приносить. Я не за те щоб банити, як мене колись місяцями, бо мав сміливість не погоджуватись з адміном, я за те щоб образливий флуд модератор видаляв. Це так важко?
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 12319
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #3 : 21 Мая 2020, 23:05:16 »

Це так важко?

Да! Когда человек сам провоцирует такое отношение к себе. Приходится разбираться во всем, вплоть до того, с чего все началось. Мне приходится вникнуть во всю суть дискуссии, и лишь потом принимать решение. Твой последний бан был датирован несколько лет назад. Про Доника забыли уже все, кроме тебя. Хоть и следил за теми перепитиями и словестными словоблудиями, даже сейчас уже не вспомню о чем была речь. А знаешь почему? Мне плевать что было! Мне не плевать что есть и что будет дальше. И это мое мышление/позиция/взгляд на жизнь, нужное самостоятельно подчеркнуть. Если человек живет "на вчера", то это его личные проблемы, не мои. Рекомендую таким людям обратится к Yatan, он кстати практикует психологическую помощь онлайн и стал очень хорошим психологом.
Я не могу всем понравится, и не собираюсь это делать. Я за правильность действий и слов. Если человек прав, тогда поддержу, если не прав, тогда скажу честно, но не буду юлить и увертываться от таковых заявлений. Ну вот так я воспитан.
Если кто-то не видит пользы для форума от других форумчан, это глубоко не значит что ее нет. Это лишь взгляд со стороны, которую всегда учитываю. Возможно не заметно, но это не так. А если есть обратное мнение, то хорошо.
Повторюсь, именно от тебя исходит начало хамства. Даже когда провоцируют, ты вступаешь на "тропу начального хамства", и потом тебе отвечают тем же. Перечитай все последние темы где ты жаловался, там все это очень просто отслеживается.
Еще претензии?

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #4 : 21 Мая 2020, 23:17:13 »

То якщо ти адмін то видаляй мої провокації і не моє хамство, а не займайся тут словоблудієм. В чому проблема? Доніка я ніколи не забуду як і твоє потакання його скотству. Забув вже? То нагадаю, коли я допомагав дітям школярам Лютіка це ЧМО з мене глузувало і насміхалося з Саши, а ти стояв в сторонці і хіхікав як ні в чому не бувало. Такою була твоя лояльна позиція до цих безпринципних виродків, а тих хто реально допомагав людям ти банив і такою вона і залишилась, тому форум і здихає, бо риба гниє з голови!
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Likrev

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +5/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 43
  • Город: Одесская область Березовка
  • Модем: Gpon | huawei ec315
  • Провайдер: Setka (Eurotranstelekom) | Intertelekom (в деревне)
  • Тариф: 20мбит | Онлайн 150
  • Антенна: 8dBi yagi
  • My life - my rules
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #5 : 22 Мая 2020, 08:04:27 »

Товарищи, зачем выносить ваш спор на паблик?
Почему бы вам не перейти в личные сообщения и не продолжить спор там...
Записан
Ваш Кирилл.

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #6 : 22 Мая 2020, 08:19:03 »

Товарищи, зачем выносить ваш спор на паблик?
Почему бы вам не перейти в личные сообщения и не продолжить спор там...
Це не суперечка, це мої конкретні претензії до модерування форуму. Я проти хамства, хейтерства, тролінгу, провокаційного флуду який тут процвітає. От скажіть мені яку користь приносить форуму буквально вчорашні "висєр" від Джон1: Та не чіпайте ви їх, а то дядько Василь знову почнуть розказувати про автівки :D Видно що, вони більше в темі автівок, ніж антен :) Навіщо це лайно в темі? На мій погляд лише для того щоб спровокувати мене на срач, який тут нікому не потрібний. Завдання любого модератора на любому форумі таку дурню видаляти, але, на жаль, не на цьому ?/? А сьогодні ще одне вилізло з таким повідомленням : Як справи у бiзнеci, васЯН?
Модема не хоч мого купити, літає після перепрошивки без перебоїв...
Отаке чудо тут потрібне? І що йому відповісти? В його дурнуватуми стилі, чи модератори мають стерти нікому не потрібний черговий "висєр". Як Ви вважаєте?
« Последнее редактирование: 22 Мая 2020, 09:46:19 от Василь-Рівне »
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

dagedav

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +4/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 59
  • Город: БЦ
  • Модем: h3372
  • Провайдер: Life
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #7 : 22 Мая 2020, 09:45:28 »

От скажіть мені яку користь приносить форуму буквально вчорашні "висєр" від Джон1: Та не чіпайте ви їх, а то дядько Василь знову почнуть розказувати про автівки  Видно що, вони більше в темі автівок, ніж антен  Навіщо це лайно в темі?
Он же с потолка не взял это! Может стоит посмотреть поглубже, не нужно было делать дебильные сравнения.
Записан

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #8 : 22 Мая 2020, 09:49:20 »

не нужно было делать дебильные сравнения.
А тепер ще виліз один екземпляр який відкрито хамить називаючи мої порівняння та алегорії дебільними. Це нормальне спілкування на технічномк форумі? Я маю опуститися до його рівня і починати відповідати на його примітивно-розумовому рівні - сам ти дебіл? Вірно, адмін? Ти підтримуєш це хамство і цю манеру спілкування?
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

dagedav

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +4/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 59
  • Город: БЦ
  • Модем: h3372
  • Провайдер: Life
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #9 : 22 Мая 2020, 09:54:41 »

не нужно было делать дебильные сравнения.
А тепер ще виліз один екземпляр який вважає мене дебілом. Це нормальне спілкування на технічномк форумі? Я маю опуститися до його рівня і починати гавкати - сам ти дебіл? Вірно, адмін? Ти підтримуєш це хамство і цю манеру спілкування?
1. Вы вас никто дэбилом не называл.
2. Какого я о вас мнения, дебыл вы или нет вас не касается.
3. Вы и так только и гавкаете. Чего только стоит ваше высокомерное "ГА!"
4. Уже давно опустились ниже некуда.

Вы упрекаете  людей за хамство по отношении к себе, но не замечаете, или не хотите замечать когда грубите другим, может не на прямую а с подвохом, вот и получай то что заслужил.
Записан

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #10 : 22 Мая 2020, 10:00:58 »

Чего только стоит ваше высокомерное "ГА!"
Де тут хоч натіяк на високомірність? Це часто вживаний український вираз, а мову країни в якій живеш бажано вивчати і знати :

Словник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
    в означенняхТлумачення, значення слова «га»:
ГА 1, част. пит., розм.

1. Уживається як відгук на звертання. — Василю! — обізвав його Грицько. — Га? Ти не чув? — і він знову його перепитав (Панас Мирний, IV, 1955, 25); — Іване! — Га? — Та рушай! Що ти там огинаєшся?! (Андрій Головко, II, 1957, 30).

2. Уживається як перепитування непочутого. — Чом не вечеряєш? — Га? — Вечеряти йди... (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 27); — Дядьку-капітане! — гукає хтось з берега. — З середою вас! — Га? — З се-ре-до-ю! — Га? (Далеко, не чути за вітром). — З се-ре-до-о-о... (Олесь Гончар, Тронка, 1963, 150).

3. Уживається в кінці питальних речень як спонукання до відповіді. Бере [пані] сорочку в Насті, дивиться: — Та ти й не шила, мабуть, нічого, га? (Марко Вовчок, I, 1955, 264); — А що ж ви мовчите, товаришу Шильман?.. Невже вас не обходить те, про що мовилось? Га? (Олесь Досвітній, Вибр. 1959, 192).

4. Уживається на початку або в кінці питальних речень для підкреслення обурення, здивування і т. ін. — Не знайшли чеснішого, прямішого чоловіка. Злодія одібрать, га? Ну й голови! (Панас Мирний, IV, 1955, 215); [Нартал:] Га, мовчиш, мовчиш? Ага, я наступив тобі на горло? (Леся Українка, II, 1951, 432).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 7.Коментарі (0)
ГА 2, виг. Уживається для вираження обурення, невдоволення, жаху і т. ін. (залежно від інтонації вислову). Весь цирк завмирав в напруженні.. [Вояк:] Га!! Убив! (Леся Українка, II, 1951, 542); — Га! Фабрикант! Бач, як старається, щоб жінка ніжок не замочила (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 33); — Нічого не второпаю. От голова, га? — вигукнув дідок чи то з подивом і захватом, чи в стані ущипливого презирства до себе (Олександр Довженко, I, 1958, 459).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 7.
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

dagedav

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +4/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 59
  • Город: БЦ
  • Модем: h3372
  • Провайдер: Life
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #11 : 22 Мая 2020, 10:06:56 »

Твою простыню читать нет времени.
Твоё "ГА" не всегда уместно и можно расценивать как хамство в некоторых случаях, и ты так хамишь намеренно, формально да, к этому как бы и не должно быть претензий, но........
Что касается "Экземпляра", можно ли, и расцениваю ли я это словоблудие как прямое хамство к себе!? Однозначно да!
Так что не удивляйся когда получишь в ответ такое же хамство только в более развёрнутом и понятном виде, без контекстов и тому подобное, так сказать на прямую.
Записан

Валерій

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +213/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2039
  • Город: Вишнівець
  • Модем: багато різних
  • Провайдер: Інтертелеком, Київстар, БіттерНет
  • Тариф: 3G Рішення, Безлім, Безмежний Дім
  • Антенна: Rnet 21dBі
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #12 : 22 Мая 2020, 10:16:18 »

От скажіть мені яку користь приносить форуму буквально вчорашні "висєр" від Джон1: Та не чіпайте ви їх, а то дядько Василь знову почнуть розказувати про автівки :D Видно що, вони більше в темі автівок, ніж антен :)

Василь-Рівне, по-перше - це не Джон1 написав, а ansilent


по-друге - він виділив своє повідомлення в Оффтопик:
по-третє - він це написав, щоб Вас спровокувати
по-четверте - він свого добився, причому "малими силами"  :)

Я маю опуститися до його рівня і починати відповідати на його примітивно-розумовому рівні

Ні, Ви маєте зберігати спокій і не реагувати на провокації. Але якщо це Вам подобається, то продовжуйте в тому ж дусі. Тільки зважайте на те, що форум відвідує орієнтовно 300-400 чол. в день. При цьому вони нічого не пишуть, а лише читають. ДУМАЙ-те  :))
Записан

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #13 : 22 Мая 2020, 10:16:59 »

Твою простыню читать нет времени.
Твоё "ГА" не всегда уместно и можно расценивать как хамство в некоторых случаях, и ты так хамишь намеренно, формально да, к этому как бы и не должно быть претензий, но........
Что касается "Экземпляра", можно ли, и расцениваю ли я это словоблудие как прямое хамство к себе!? Однозначно да!
Так что не удивляйся когда получишь в ответ такое же хамство только в более развёрнутом и понятном виде, без контекстов и тому подобное, так сказать на прямую.
Зате писати і тикати мені є час. Те, що ти не розумієш значення українських слів, не означає твоїх ДЕБІЛЬНИХ (це за твоїми словами) інтерпретацій. Тому і потрібний модератор який би витирав образливі висєри які не несуть ніякого смислового навантаження, а лише флуд, офтоп і перехід на особистості. І заміть, що слово екземпляр з'явилось лише після твого хамського не нужно было делать дебильные сравнения Зрозумів? Лише після твого хамського висєру. Тепер розумієш про що я і хто тут ПЕРШИЙ провокує? Га?
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

dagedav

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +4/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 59
  • Город: БЦ
  • Модем: h3372
  • Провайдер: Life
Re: Обсуждение админа форума
« Ответ #14 : 22 Мая 2020, 10:19:01 »

Зате писати і тикати мені є час. Те, що ти не розумієш значення українських слів, не означає твоїх ДЕБІЛЬНИХ (це за твоїми словами) інтерпретацій. Тому і потрібний модератор який би витирав образливі висєри які не несуть ніякого смислового навантаження, а лише флуд, офтоп і перехід на особистості. І заміть, що слово екземпляр з'явилось лише після твого хамського не нужно было делать дебильные сравнения Зрозумів? Лише після твого хамського висєру. Тепер розумієш про що я і хто тут ПЕРШИЙ провокує? Га?
Ну вот, начни из себя в первую очередь, а потом требуй что-то от других.
Я тебе скажу на прямую, так как люблю говорить прямо, за что и был много кратно забанен.
Ты хамишь и провоцируешь исподтишка, и делаешь это намеренно! знаешь кто любит так действовать? небольшая подсказка, "с-ты"
Записан