Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ  (Прочитано 33913 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« : 14 Ноября 2019, 21:37:38 »

В одного з найкращих та найвідоміших вітчизняних виробників антен, компанії RNet, появився новий виріб з лінійки "Стріла" : антена Стріла-МІМО (1700-2170 МГц 3G (UMTS), 4G (LTE), 20 дБ) Перша направлена траверсна антена яка підтримує технологію МІМО !  ;D  Марсіансько-футуристичний дизайн та багато діб кропіткої роботи задля досягнення чудового результату! Ексклюзивне фото для форумчан нетобзору!  zaj zaj zaj
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

plyrvt

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +45/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 194
  • Город: Kiev
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #1 : 15 Ноября 2019, 15:56:38 »

Привіт. Можу виміряти КСВ цієї антени приладом N1201SA, якщо не проти.

Це антена по кресленнях Бестер, ні години кропіткої роботи Рінет не провів. Просто тупе клонування з заміною конекторів N-type на телевізійні бочки F-type
https://ypylypenko.livejournal.com/74215.html

В Бестер також є 1-портова версія з трошки більшим підсиленням за рахунок більш оптимального діаметра дисків 44 мм замість 42 мм
https://ypylypenko.livejournal.com/73658.html

Всі антени які робляться в Україні є тупими бездумними клонами російських або китайських антен, з бездумним спрощенням конструкції, в т.ч. критично важливих вузлів. Це стосується і антен Рінет (Стріла, панель MWNet, пушка) і інших (ТМ Мощные антенны).


Також можемо провести тести на мій модем Huawei B310 в якого є 2 антенних входи чи є якийсь приріст від включення другого кабеля (необхідні перехідники SMA-F в мене є).

Сам стандарт UMTS/HSPA-2100 не підтримує MIMO і більшість модемів не підтримують MIMO.
Оператори випромінюють кругову поляризацію з одним просторовим потоком SISO  на базових станціях.
Кожен порт цієї антени прийме однаковий рівень одного й того ж сигналу, але з затримкою 90 градусів.

Є невеликий шанс, що радіоприймач Huawei B310 в демодуляторі поверне на 90 градусів фазу другого каналу і складе з першим, за рахунок цього на 3 дБ може вирости сила сигналу та Ec/Io (сигнал/шум).
В принципі я міг би перевірити це і з тими антенами які в мене є, але щось не виникало потреби/бажання.

« Последнее редактирование: 15 Ноября 2019, 16:30:53 от plyrvt »

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #2 : 15 Ноября 2019, 19:38:45 »

Всі антени які робляться в Україні є тупими бездумними клонами російських або китайських антен, з бездумним спрощенням конструкції, в т.ч. критично важливих вузлів.

 І тим не менш вони прекрасно працюють і експортуються до країн Європи та азійських країн, очевидно європейці, турки також безнадійно тупі. Чому би Вам, геніальному, не почати виробляти не тупі, а зарозуміло-розумні антени і не стати успішним доларовим мільйонером? Га?  :)) Згадалася американська приказка - ти розумний? То покажи свої гроши!  :D  А якщо серйозно, то зробити можна все і правильне, і розумне, і з дорогущих критичних вузлів. Тільки хто таку антену, за сотню баксів, в найбіднішій країні Європи, купить? Ви про це подумали, перед тим як брудом поливати виробників? Ото запустіть виробництво у нас в країні, пройдіть 100 кіл пекла і зробіть при цьому розумну антену, і щоб її ціна дорівнювала двом пляшкам дешевої горілки, а тоді вже розказуйте, що всі навкруг ідіоти, а я один тут Д'Артньян  ?/?
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 12309
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #3 : 15 Ноября 2019, 21:05:30 »

Василь-Рівне, из всего уважения, но plyrvt предложил протестировать антенну и обозначил особенности производства оных в Украине. Что есть плохо, или хорошо, не столь важно, есть важным именно работоспособность и деятельность продукта, не правда ли? Что и как проходить, это дело каждого индивидуальное:
Скрытый текст
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
[свернуть]
Или персональное, кому как удобнее. Никто не оскорбляет никого, в том числе и Интертелеком, как было неоднократно "тыкнуто в несуществующее". Есть нормальная критика, которую необходимо воспринимать нормально, которая есть в любом нормальном здоровом обществе, а не однобокая, как этого иногда хочется некоторым людям.

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #4 : 15 Ноября 2019, 21:24:21 »

 
но plyrvt предложил протестировать антенну
 Дуже коректно, на мій погляд, запропонував, в стилі "я автора ще не читав але засуджую" - удачі йому!
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

plyrvt

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +45/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 194
  • Город: Kiev
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #5 : 15 Ноября 2019, 21:35:23 »


 І тим не менш вони прекрасно працюють

Ні, не прекрасно працюють. По 5-бальній шкалі на 3. Через те що купити те що продається на масовому ринку України немає що, з Росії купувати гіморойно і непатріотично - до мене зверталися підприємці різні (яким треба дрібносерійно антени, і які хотіли б їх просто купити в таких як Рінет і купували перед тим як звернутися до мене, розчарувавшись що воно не працює і розчарувавшись що приходиться налаштувати своє дрібносерійне виробництво замість купити готове)

зробити можна все і правильне, і розумне, і з дорогущих критичних вузлів. Тільки хто таку антену, за сотню баксів, в найбіднішій країні Європи, купить? Ви про це подумали

Подумав. На ціну це ніяк не впливає. Я пропонував безкоштовну допомогу різним виробникам, але їх це принципово не цікавить. Ці люди не мають жодного поняття про антени навіть на рівні читання паспорта готового продукту. І не тому що дурні, це їх принципова позиція (політичне кредо).
Це як би виробник автомобілів не хотів би навіть знати що означає слово "потужність, крутний момент і витрата палива" в паспорті на його виріб.

Я хотів би щоб в Україні були виробники, які б могли конкурувати з російським продуктом і готовий безкоштовно допомагати як лабораторними вимірюваннями так і проектуванням. Але тих з ким спілкувався це не цікавить. Шарлатанська модель ведення бізнесу їх влаштовує.


перед тим як брудом поливати виробників? Ото запустіть виробництво у нас в країні, пройдіть 100 кіл пекла і зробіть при цьому розумну антену, і щоб її ціна дорівнювала двом пляшкам дешевої горілки, а тоді вже розказуйте, що всі навкруг ідіоти, а я один тут Д'Артньян  ?/?

вони не ідіоти, а розумні шарлатани. яких абсолютно не цікавить нічого про свій власний продукт. а виробництво запущене. проте звісно що все винайдено давним давно до нас (ще до нашого народження) і тому вважати те що ми робимо власним продуктом не можна, все є плагіатом.

Цитировать
Дуже коректно, на мій погляд, запропонував, в стилі "я автора ще не читав але засуджую" - удачі йому!

кожен читає те що хоче побачити.
Антена хороша, тому що її розробив поважний чоловік Панченко Ігор з поважної воронезької фірми Бестер. Провів безліч випробувань різних конструкцій, вимірювань, моделювань в CST/HFSS, обговорень на профільних форумах.

Про те що антена хороша я дав ссилку з усіма її параметрами і кресленнями.
Також я запропонував обміряти ФАКТИЧНИЙ піратський клон цієї антени - чи справді він такий же хороший як оригінал з якого клонували. Чи знову начудили як начудили при клонуванні всіх інших антен внісши недопустимі зміни в критично важливі вузли (що ніяк не впливає на ціну і складність виробу)
« Последнее редактирование: 15 Ноября 2019, 21:46:35 от plyrvt »

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 12309
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #6 : 15 Ноября 2019, 21:45:58 »

plyrvt, не горячись, они не продажники, они лишь "клепатели" того, что им дают на "клепание". Да, отдел продаж у них никакой, от слова "его нет вообще". Они не понимают рынка, без анализа, без ничего, "а давай влепим, вдруг прокатит". Но им плюс в том, что хотя бы попытка есть создать свой продукт, и создано из профилей своего, а не привезенного. Пусть ошибки, пусть все что угодно, но это делается у нас, а не завозится, и в этом огромно плюсую, здесь они молодцы! Если есть представители, под мою мат ответственность, вышлите образец на тестирование, самому интересно, я оплачу все затраты, хоть это и в ваших интересах.

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #7 : 15 Ноября 2019, 21:50:49 »

Ні, не прекрасно працюють. По 5-бальній шкалі на 3.
Ок, а можна приклад антени яка має 5 по 5-бальній шкалі? Тільки не теоретичний, а реальний, яку можна купити тут?
Я пропонував безкоштовну допомогу різним виробникам, але їх це принципово не цікавить.
Якось нелогічно звучить, тобто уважно вислухали і сказали, що безкоштовна допомога не цікавить, а може вони таким чином натякали, що погоджуються її приймати лише за достойну Вам оплату? Тобто вони настільки порядні, що не можуть задурно використовувати Ваши поради?
а розумні шарлатани
Шарлатанство — дії особи (або групи осіб) котрі мають на меті довести шляхом обману або певних махінацій іншій особі (особам), що було виконано певну дію, котра насправді виконана не була, або її виконання не залежало від так званих «виконавців».
 Тобто вони брешуть що виробляють антени?
ФАКТИЧНИЙ піратський клон
А Панченко в курсі?
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

plyrvt

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +45/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 194
  • Город: Kiev
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #8 : 15 Ноября 2019, 21:59:35 »

Ок, а можна приклад антени яка має 5 по 5-бальній шкалі? Тільки не теоретичний, а реальний, яку можна купити тут?
вироблених в Україні немає.
в Росії це всі антени які робить і патентує Сичугов Сергій (фірма Антекс), а також антени фірми Крокс, які як правило є якісними ідейними клонами патентів Сичугова.
В цих двох фірм серйозно поставлений процес підготовки до виробництва, все ретельно прораховується, обмірюється. Вироблені зразки знову обмірюються виявляються відхилення, встановлюються причини або методи як скоригувати. Методом "проб і помилок" бета-версія антени переходить до продакшен версії, причому продакшен постійно вдосконалюється і через рік там можуть бути суттєві зміни в техпроцес. На етапі виробництва діє повноцінний контроль якості і настройка, кожен екземпляр антени виробляється з підключеними приладами і коригується настройкою. Якщо в Україні жодну антену ніколи не тестували (навіть перший виробичий прототип) то ці 2 фірми тестують кожен екземпляр.

Антени які робить Бестер мають 5/5 по тому як вони працюють і відповідають декларованим параметрам, але нажаль вони морально устаріли. Тих проривних ідей які напатентував Сичугов і того проривного асортименту (українці навчилися клонувати антену Петра, але внесли критичні зміни в кілька вузлів) в Бестера немає.
інші російські виробники (Гелан, РЕМО, МИГ) це такі ж унилі клони як і Рінет чи ТМ МА.
Це фірми в яких немає і ніколи не було інженерів ВЧ, ніколи не було ніяких вимірювальних приладів і керівники фірм ніколи не цікавилися властивостями того товару який виробляють. Просто візуальне клонування чужих антен "щоб було похоже"

Якось нелогічно звучить, тобто уважно вислухали і сказали, що безкоштовна допомога не цікавить, а може вони таким чином натякали, що погоджуються її приймати лише за достойну Вам оплату? Тобто вони настільки порядні, що не можуть задурно використовувати Ваши поради?
Ні, просто не цікавить впроваджувати будь-які зміни у виріб і спосіб виробництва, через особливості бізнес-процесів на виробництві.

 Тобто вони брешуть що виробляють антени?
Брешуть в паспортах на виріб щодо всіх параметрів антени, починаючи від робочого діапазону, КСВ, багатопортової розвязки (якщо така є) і направленості.
Вони розповідали як роблять антени, як проходить від пошуку ідей, клонування (як і в який спосіб це робиться) і що нічого міняти в цьому вони не хочуть. Деталі я розказувати не буду (то їх внутрішня кухня)

А Панченко в курсі?
так, він в курсі. Я знаю звідти одного знайомого, він часом заходить до Панченка на фірму посидіти задушевно поговорити. Вони в курсі що тут відбувається
« Последнее редактирование: 15 Ноября 2019, 22:09:31 от plyrvt »
Записан

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 12309
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #9 : 15 Ноября 2019, 22:11:00 »

Очень откровенно звучит, особенно тогда, как продают ру разработки, выдавая за уа) Интриги однако))) Ну кто был уверен в чем либо ином, надеюсь понял про что идет речь, а если нет, то и не надо...Предлагаю следующее: любой производитель, оплачивает стоимость проведения анализа и оценки антенны, весь вывод выкладывается на форуме с последующими действиями по продвижению. Тот, кто берется это сделать, "морозит" деньги у меня на счету, чтобы не было кидка на счет отправки туда/обратно и бесполезных перемещений. Если хотите, делаем, моего процента нет, я лишь передаточное "состояние" выступающее в роли гарантии. Иначе, просто говорим и все.

plyrvt

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +45/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 194
  • Город: Kiev
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #10 : 15 Ноября 2019, 22:20:01 »

Тот, кто берется это сделать, "морозит" деньги у меня на счету, чтобы не было кидка на счет отправки туда/обратно и бесполезных перемещений
я зараз (в ці і наступні вихідні) в Рівному (сам я родом з Рівного і тут мої родичі)
якщо Василь з його антеною в Рівному - я можу поміряти КСВ (приладом N1201SA) в Рівному на вихідних
можу прийти куди скаже Василь, або в мене є квартира яку я купив і зараз там йде ремонт - можна там з балкона поміряти (звідти є видимість на різні БС всіх операторів)

Поміряти направленість без спеціальної лабораторії проблемно, але можна в польових умовах порівняти силу сигналу з референсною антеною.
З собою можу взяти антену з відомими властивостями, заодно показати Василю одну з версій антен які ми робимо дрібносерійно (в продажу її я теж вже бачив, ті підприємці в чиїх майстернях вона робиться вже комусь загнали пробну партію)

Порівняємо по  підсиленню відносно антени з відомими властивостями через мій модем Huawei B310 в якому є 2 входи антенних з SMA конекторами (в LTE він підтримує режим MIMO).
Необхідні перехідники SMA-F в мене є.

Також проведемо експеримент чи є в українських умовах користь від МИМО порта (чи сприйме втикання другого кабеля модем Huawei B310 як збільшення RSSI або збільшення Ec/Io на 3 децибели)

з виду пушка Рінет мені подобається, думаю буде не соромно перед Панченко
Записан

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #11 : 15 Ноября 2019, 22:25:59 »

українці навчилися клонувати антену Петра
Це Бестер?
Це фірми в яких немає і ніколи не було інженерів ВЧ, ніколи не було ніяких вимірювальних приладів
Наскільки мені відомо, то є і інженери, і аналізатори спектру фірми Anritsu
впроваджувати будь-які зміни у виріб і спосіб виробництва, через особливості бізнес-процесів на виробництві.
Як так розумію, що там стоїть автоматична лінія, яка унеможливлює впровадження Ваших ідей в ту технологію яка є. З точки зору бізнесу це логічно і підстав їх звинувачувати у цьому я не бачу
Брешуть в паспортах на виріб щодо всіх параметрів антени, починаючи від робочого діапазону, КСВ, багатопортової розвязки (якщо така є) і направленості.
 Оооо вже легше, тобто не шарлатани, а просто брехуни. Я не знаю скільки Вам років, але я теж не можу замінювати слово брехня словом маркетинг. Але такий сучасний світ. У моєму авто, найвідомішого у світі баварського концерну, вказана витрата пального по трасі - 4,5 літри, а по місту 6,5 і це маркетинг, бо реально на 30% більше і це один з найповажніших найтехнологічніших виробників авто у світі! А ми придираємось до наших нещасних недобитих різними урядами "крєпкіх хазяствєнніков" бізнесменів звинувачуючи їх мало не у всіх гріхах
так, він в курсі
 Не погрожував судом?
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #12 : 15 Ноября 2019, 22:37:23 »

Очень откровенно звучит, особенно тогда, как продают ру разработки, выдавая за уа)
Без рішення суду це голослівна заява і наклеп, хто його знає, можливо шановний plyrvt помиляється?
Предлагаю следующее: любой производитель, оплачивает стоимость проведения анализа и оценки антенны, весь вывод выкладывается на форуме с последующими действиями по продвижению
 Не думаю, що це буде цікаво виробнику, у них своїх проблем вище даху, та і яку силу мають ці аналізи та оцінки від plyrvt? Ніякої від слова зовсім! Лише акредитовані центри сертифікації та метрології  можуть дати незаангажовану беземоційну документально завірену оцінку.
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

plyrvt

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +45/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 194
  • Город: Kiev
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #13 : 15 Ноября 2019, 22:42:16 »

Наскільки мені відомо, то є і інженери, і аналізатори спектру фірми Anritsu

 :D :D

Як так розумію, що там стоїть автоматична лінія, яка унеможливлює впровадження Ваших ідей в ту технологію яка є.

все там можливо. конкретні нюанси різні у випадку різних антен і різних виробників, то не для форуму розписувати чужу кухню
ті недоліки були відомі їм ще до того, і через різні причини (для різних випадків), "ай і так сойде, все рівно ніхто ж не знає"

 Оооо вже легше, тобто не шарлатани, а просто брехуни. Я не знаю скільки Вам років, але я теж не можу замінювати слово брехня словом маркетинг. Але такий сучасний світ. У моєму авто, найвідомішого у світі баварського концерну, вказана витрата пального по трасі - 4,5 літри, а по місту 6,5 і це маркетинг, бо реально на 30% більше і це один з найповажніших найтехнологічніших виробників авто у світі!

це маркетинг. але всі інші функції ця машина виконує, що дозволило їй отримати сертифікацію і бути визнаними як виріб "автомобіль придатний для їзди  по дорогах загального призначення". Автомобіль Таврія теж має таку сертифікацію, він хоча і має гірші споживчі властивості але відповідає критичним вимогам які ділять вироби на ті що є автомобілями для доріг загального призначення і ті що не є.
В антени Стріла фірми Рінет наприклад є проста але невирішена проблема, яка не дозволяє її класифікувати як зовнішню антену, що зєднується через коаксіальний кабель. Бо пристрій зєднання диполя з коаксіальним кабелем свідомо виключили зі схеми. Це як би Ваш БМВ закупив партію китайських тормозів, але вони не влізли в ступицю і вони вирішили їх не прикручувати, бо все рівно автомобілісти тупі і не здогадаються що тормоза нема.


Не погрожував судом?

авторське право тут не порушується. Ця антена не є нічиїм предметом права. Вона описана в древніх підручниках і була на радянському Луноході
сучасний інженер це не винахідник, все давно винайдено і описано і названо іменами першовідкривачів. З радянських підручників все описано в книзі Нефьодова 1986 року і додати більше нічого. Сама книга Нефьодова не є новаторською а по суті перекладна адаптація американських підручників Баланіса.


сучасний інженер щоб взнати скільки важить мячик для гольфу нічого не важить - він відкриває "Таблицу веса красных мячей для гольфа" і отримує відповідь.
Антени зараз не винаходяться, а "готуються до виробництва". Відкривши древній підручник чи патент береш схему і починаєш прораховувати під свої частоти, під свої матеріали і метод виробництва, бажані параметри чи розміри (розрядність решітки, кількість дисків тощо).
Виробив, випробував - побачив що "вилізло боком" і шукаєш як підправити.
Це так як хазяйки шукають рецепти блюд. Всі рецепти давно відомі, але щоб в ресторані відпрацювати технологію будь-якого блюда яке відоме 500 років - треба "набити руку".
Результат цього процесу не є предметом авторського права. Це неможливо запатентувати.

Але деякі речі вдається запатентувати. Наприклад проривні ідеї які є в антені Петра (та великому сімействі похідних антен - Агата, Зета) мають діючий патент РФ.
І попри патент інші крупні заводи (РЕМО, Гелан) тупо клонують і відстояти це в суді досить проблематично.

Хоча жодна з цих ідей не є новою, але їх комбінація дозволила переконати патентне бюро в новизні. І всі інші (Крокс, Ремо, Геллан) роблять там як в патенті Антекса.
Записан

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 12309
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: Стріла МІМО 1700-2170 МГц 3G UMTS 4G LTE 20 дБ
« Ответ #14 : 15 Ноября 2019, 22:48:35 »

якщо Василь

Нет, не если, ты сам сообщил о том, что не уверен в антенне. Я не защищаю какого либо производителя, я предложил свою ответственность за проведение объективного сравнения.

Без рішення суду

Я обвинений никому не выдвигал, чтобы в суд обращаться.