Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Услуга " Супер 3G на день мобайл" живет своей жизнью  (Прочитано 2407 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Lexx7714

  • Гость

У меня с прошлого  понедельника ИТ начал снимать по 1 грн на услугу  Супер 3G на день мобайл и добавлять по 100 мб, при наличии пакетного трафика. при чем по несколько раз в день, даже при наличии предидущих мегабайт от  Супер 3G на день мобайл.  :-*
Служба поддержки предложила отключить и включить услугу, что естественно ничего не дало, и в дальнейшем отвечает "Тарас , у абонентів не виникало подібних ситуацій, тому  Ваше питання ще розглядається. Вам  підказали варіант з відключенням послуги , якщо це не допомогло, то зачекайте інженери ще розглянуть." и так дальше и так дальше. А сегодня вообще меня убили: "Ви використали весь пакетний трафік, та ще підключили дві ідентичні послуги Вільний день та Супер 3G мобайл, відповідно оплата була списана як тільки було здійснено підключення. Загальна сума 6 грн. Жодні помилки виключені." "з 1 по 14 квітня використано 3131 мб. Це більше пакетного на  631 мб."
В субботу я израсходовал пакетный трафик, Супер 3G на день мобайл, добавил 100 мБ, потом еще 100мБ, потом еще, и я просто отключил услугу и мобильный интернет вообще.
Может у кого-то было что-то похочее и как с ним боролись  :-*
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт

Сколько пользовался работало нормально. И щас она включена, но на счету 0 не снимут никак.
Записан

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 12319
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!

Мне тоже жалоб не поступало, может действительно конфликт из-за нескольких услуг включенных одновременно  O0

Lexx7714

  • Гость

Мне тоже жалоб не поступало, может действительно конфликт из-за нескольких услуг включенных одновременно  O0

Так в мене до 10-го квітня також все було гуд, але 10-го при 600 мб на пакетного трафіка, чомусь почало знімати гроші і добавляти мегабайти. А в суботу, я використав спецально пакетний трафік система нараховує 100 мб, я використовую 4, він добавляє ще 100, потім я використав 50, а воно ще добавляє 100. Так я й повідключав все, поки ще гроші на рахунку є, а то напевне поки би не появився 0 то не зупинилося би.
І ці всі послуги в мене вже так влючені відколи появились, я ще платив за підключення першої 15грн, напене років зо три тому. і завжди було все добре.  І саме цікаво, що поки був пакетний трафік, і в чаті і на *750, обіцяли, що передадуть в техвідділ на вияснення, а в суботу ( коли почало знімати послугу на послугу) сказали, що да проблема є і треба звернутись в робочі дні з 9ти до 19-ти. А сьогодні сказали що від мене ніяких заявок не поступало, що технічний центр," а саме відділ біллінгу"( я цитую слова оператора Анастасії) перевірив, і в мене все нормально і , при тому, що мені нарахувало 300мб і я після відключення послуги ще три дні використовував 600 мб пакетних,- ніяк не пояснили, вже не говорячи, по нарахування в суботу послуги на послугу. Короче з того всього я зрозумів, що я повний ідіот,  і що в мене пакетний  трафік  з 10-го на 12 кудись пропав( і поки я не повідключав послуги не появлявся), мені три рази ( у мне відразу було в АССА 600 мб до 30 квітня і додаткових 200 з лишнім до кінця дня, шкода, що скріншот не зробив) нарахували Мб, а потім цих 600 Мб знову зявились, і аналогічно з тими попідкключались в суботу.  Мало того що інтернет ніякий, якого мені 2500, як правило з головою вистачає на чати і месенджери, бо більше ні на що він не годиться так тут ще й на рівному місті розводять як пацана.
Записан

Mr.Alex

  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1457/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 10738
  • Город: Kharkiv city
  • Модем: вже немає
  • Провайдер: сусіди
  • Тариф: краду в них
  • Антенна: через WiFi
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

тут ще й на рівному місті розводять як пацана.
Lexx7714, щиро співчуваю. >:D Але заподіяти нічим не зможу, вибач. O0