Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Чи зможу я собі підключити 3G від київстара чи лайфа?  (Прочитано 2609 раз)

MUSTEK89

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Xuawei E8372h-153
  • Провайдер: Пока никаково только присматриваюсь
  • Тариф: Нету

Підкажіть є роутер Xuawei E8372h153 ловить 3G ві д Київстар али не стабільно,яку антену купить для підсиленя сигналу,до базової станції приблизно 6-7км..

batya13

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: sierra595
  • Провайдер: интертелеком
  • Тариф: xxxx

Підкажіть є роутер Xuawei E8372h153 ловить 3G ві д Київстар али не стабільно,яку антену купить для підсиленя сигналу,до базової станції приблизно 6-7км..

http://netobzor.org/forum/index.php?topic=15207.0

MUSTEK89

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Xuawei E8372h-153
  • Провайдер: Пока никаково только присматриваюсь
  • Тариф: Нету

А скільки стоїть і де купити можна в лічку...

VladimirVN71

• Частенько тут
  • Благодарность: +37/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Xiaomi A1, Haier EC81B, Asus RT-AC51U,
  • Провайдер: Intertelecom
  • Тариф: Allo IT, SB120
  • Антенна: Rnet 21 dBi

Вдалося дістати сигнал 3g БС Київстар на відстані 13,5 км. Якщо врахувати висоту веж, то пряма видимість є. Антена UMTS 21 дб, модем Huawei E3372. Мій будинок закриває двох поверхова будівля, тож довелось все залізо встановити  в кінці городу, за п'ятдесят метрів. Висота вежі 12 метрів, кабель 11 метрів, далі модем, роутер ASUS RT-51U, і wi-fi точка доступу ubiquiti bullet2 яка вже і покриває мої володіння.
Швидкість на даний момент. Буває і краще, не встиг ще з антеною поекспериментувати.

ansilent

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +6/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Поділюся і я своїм досвідом. На даху будинку в своєму селі сканування мережі на телефоні показало присутність 3G сигналу LifeCell.
Придбав стартовий пакет, вставив сімку в телефон, заліз на той самий дах телефон показував сигнал на від -103 дбм до -113 дбм. За допомогою додатку визначив відстань до БС - 20 км. Прямої видимості не було, на шляху була лісосмуга.
Далі придбав антенну RNet 21 дбі. Хоча ніяких там 21 дбі немає, максимум 17 і то при високій якості виготовлення! А якість там явно не висока, судячи з мого екземпляру  - деякі директора були трохи зміщенні відносно центру...
Антенну підняв на мачті 8м, кабель використовував RG-8 приблизно 10м.
Після кількох годин танців з антеною навколо будинку вдалося знайти положення з максимальним рівнем сигналу -81 - 85 дбм.
Модем Huawei E1750 (давно пилився на полиці) видав швидкість на прийом 4-6 мбіт/с, передача 2-4 мбіт/с, пінг 58-65 мс.
До цього користувався МТС Коннект, потім перейшов на Інтертелеком - таких швидкостей не вдавалося досягти.
Результатом я задоволений ;D
P.S. В планах купити кращий модем і поставити сегментно-параболічну антену (модернізувати wifi антенну Asp-24 для 3G)

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +267/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

придбав антенну RNet 21 дбі. Хоча ніяких там 21 дбі немає, максимум 17

Перепрошую, а яким обладнанням Ви визначали потужність антени? Наскількі мені відомо компанія RNet використовує аналізатори спектру та сигналів відомої японської корпорації  Anritsu - найкращої у своєму класі, ну наприклад: Radio Communication Analyzer MT8821C - супер апарат, дорогущий правда. Я так розумію у Вас обладнання щє крутіше, тому назвіть будь-ласка його виробника та модель, а я гнівно потроллю компанію RNet , тим що у них отстойний, наприклад, MT8821C який невірно визначає параметри антени. Ок?  :))
відстань до БС - 20 км

видав швидкість на прийом 4-6 мбіт/с

езультатом я задоволений

Тобто антена лайно, компанія RNet лайно, якість лайно, потужність її лайно і це лайно аж за 20 км (що є фантастичним показником для антен такого класу) вигрібає сигнал з пристойною швидкістю на підстаркуватому модемі? А в кінці я такий весь крутий облив лайном компанію RNet, а в результаті залишився задоволений роботою їх антени. Все нормально з головою?
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

ШУРИК

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +64/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: хуавей 315
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Супер безлимит 120, РЕВ А
  • Антенна: 14 дБ
  • Вам підморгує білочка?Задумайтесь ;)

VladimirVN71, якщо не помиляюсь у тебе стоїть (на фото нижче) антена АСП.Яка довжина кабелю од неї і з чим з'єднав/підключив?
C:-) 

ansilent

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +6/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Шановний, Василь, з головою в мене все нормально. :P Дякую за турботу ::)
Аналізатора антен на даний діапазон частот у мене нажаль немає.
Але у минулому торхи радіоаматор і маю досвід з побудови антен. За допомогою фізики і математики можна розрахувати коефіцієнт підсилення антени типу Ягі в залежності від її довжини.
З формули VK3AUU маємо - 15.4 dBd, за WA2PHW отримаємо - 15.8 dBd, а за DJ9BV - 15.4 dBd (коефіцієнт підсилення вказано в dBd, НЕ в dBi)
Для перетворення в dBi потрібно додати 2.14:
15.4 + 2.14 = 17.54 dBi
15.8 + 2.14 = 17.94 dBi
15.4 + 2.14 = 17.54 dBi
І це максимально теоретичні значення, тобто при ідеальному виконанні цих антен. Огріх у виконанні антен на такі частоти +/- 0.2мм! Це на CDMA можно було робити +/- 1 мм...
А в моєму екземлярі зміщення було на 2-3 мм.
Також слід зазначити, що антени Ягі по своій природі відносно вузькополосні. А в даному випадку вони перекривають майже 400 МГц, тому не реально досягнути однакового/максимального підсилення у всій полосі частот.
І я дуже сумніваюсь, що кожну антену виробник перевіряє на аналізаторі. Скоріш за все вони тестують їх вибірково.
Наприклад, харьківські конкуренти виготовляють подібну антенну, але вони вказають більш низький КП, і додають графік підсилення на всю смугу частот.
Відносно того, що антенна "вигрібає сигнал аж на 20 км" - згоден, працює. Але невідомо, що показав би сам модем на висоті 8м. Заміри сигналу без антени проводились на висоті 4м, щвидкість при цьому була  максимум 3,5 на прийом і 0,54 на передачу.
Особисто проти компанії RNet я нічого не маю. Купуючи антену я заздалегіть розумів, що заявленого коефіцієнту підсилення там немає.
Оффтопик:
Дивлюсь, що останнім часом Ви якісь дратівливі і зганяєте злість на учасниках форума і клієнтах. Тримайти будьласка свої проблеми при собі. а то всіх клієнтів розженете  :)) Я вже втік..

VladimirVN71

• Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн

VladimirVN71, якщо не помиляюсь у тебе стоїть (на фото нижче) антена АСП.Яка довжина кабелю од неї і з чим з'єднав/підключив?

Антена без маркування, підігнали разом з точкою ubiquiti bullet2 з кабелем та роз'ємом.

VladimirVN71

• Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн

Погравшись налаштуванням антени вдалось покращити результат. Пробував встановлювати у вертикальній, горизонтальній та круговій поляризації. Залишив у круговій, під 45 градусів, (аналогічно антені "Гамма").

Vlad1

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +1/-0
  • Оффлайн Оффлайн

я думаю, что да. Но как это сделать, сам не знаю, но видел такое.