Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Хочу 3G от киевстара. Расстояние до БС 8-10 км. Поможет ли антенна?  (Прочитано 1555 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

SergioNP

  • Гость

Хочу 3G от киевстара. Расстояние до БС 8-10 км. Поможет ли антенна? Собственно в зону покрытия не попадаю.
Записан

geass_

  • було б більше розуму - не було б стільки досвіду
  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +137/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 868
  • Город: десь на краю Вінницької обл.
  • Модем: Huawei EC315;haier81 (295,Novatel MIFI6620L запас)
  • Провайдер: ІТ, КС
  • Тариф: Т5 & максимальний безлім
  • Антенна: 24 & 21 Rnet
  • Людина цінна, коли її слова збігаються з її діями.

Хочу 3G от киевстара. Расстояние до БС 8-10 км. Поможет ли антенна? Собственно в зону покрытия не попадаю.
хз, потрібно пробувати, я на відстані 6 км з найпотужнішою UMTS антеною зловив, сигнал не особливо норм, але працює, знаходжусь на території, на якій Київстар каже що є 3g, але тільки на горбах, в селі самому немає, мачта метрів з 8
Записан

SergioNP

  • Гость

А какое усиление антенны? Я так понимаю что UMTS от CDMA сильно отличается. Пишут здесь что проблема не в приеме а в том что БС не будет получать данные от модема. До меня граница покрытия где то 3 км не достает. Но вроде как это же покрытие без внешних антенн считается. Вот и интересует с внешней увидит бс мой модем?
Записан

geass_

  • було б більше розуму - не було б стільки досвіду
  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +137/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 868
  • Город: десь на краю Вінницької обл.
  • Модем: Huawei EC315;haier81 (295,Novatel MIFI6620L запас)
  • Провайдер: ІТ, КС
  • Тариф: Т5 & максимальний безлім
  • Антенна: 24 & 21 Rnet
  • Людина цінна, коли її слова збігаються з її діями.

какое усиление антенны
21 dB "хвильовий канал" найсильніша яка є на ринку України, наскільки знаю досвідчені люди кажуть що панельна значно гірше.
UMTS от CDMA сильно отличается
занадто різні діапазони підсилення, CDMA антена для UMTS це як взяти сітку для великої риби і ловити нею мальок.
интересует с внешней увидит бс мой модем?
ніхто точно не скаже, але якщо є пряма видимість БС то цілком можливо зловити сигнал, якщо не помиляюсь, є на форумі досвід ловлі сигналу на 16 км, але це потрібно уточнити...