Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Нетмонітор, Нетмонитор, Netmonitor GSM  (Прочитано 4235 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

TRANZIORАвтор темы

  • CDMA UA
  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +34/-1
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 243
  • Модем: NovateL U720, Nokia N70
  • Провайдер: LIFE :)
  • Тариф: Лайф шаленний день )
  • СтуденТ
Нетмонітор, Нетмонитор, Netmonitor GSM
« : 23 Апрель 2011, 21:23:55 »

Нетмонітор (англ. Field Test, Channel Info) - функція стільникового телефону, яка дозволяє відтворювати різні технічні параметри мереж стільникового зв'язку. Зазвичай до функцій нетмонітора відносять і відображення різної службової інформації самого телефону (температура телефону, точний рівень зарядки акумулятора), але суворо нетмоніторной інформацією ці дані не є.

Ці параметри найчастіше звичайним абонентам не потрібні. Таку функцію виробники стільникових роблять або для того, щоб можна було протестувати коректність роботи самого телефону, або для працівників мережі (хоча фахівці частіше набувають спеціалізовані вимірювальні комплекси, наприклад, TEMS від Sony-Ericsson).

Однак нетмонітор знайшов застосування в цікавому і захоплюючому занятті - Нетмоніторінг.

Нетмонітор в різних моделях телефонів

У залежності від марок і моделей стільникових телефонів включення нетмонітора може бути як простим, так і складним процесом. Приміром, ряд телефонів (Siemens 65 серії і вище, Nokia DCT-4 і вище аж до Series 60, деякі моделі SonyEricsson і Samsung) не дозволяє включити цю функцію без змін в прошивці або введення сервісних даних у системні області пам'яті. У той же час більшість старих і ряд сучасних телефонів дозволяє включити цю функцію за допомогою введення спеціального коду, різного для різних виробників і навіть моделей.

При виборі мобільного телефону суто для Нетмоніторінг необхідно враховувати як легкість включення, так і формат даних. Найбільш зрозумілим для сприйняття є нетмонітор у телефонів Alcatel (що мають єдиний код входу в інженерне меню - 000000 *, за винятком ODM-моделі Alcatel OT 320, де кодом для нетмонітора є * # 3646633 #, після введення якого нетмонітор можна викликати комбінацією * 0 # до перезапуску телефону), LG (найбільш популярні коди - 2945 # * 1 #, * # 3646633 #), Siemens, Motorola (відомі коди *** 113 * 1 *, * # 307 #, 00 ** 83786633 *), Philips (* # 2355 * #), Trium і Bosch. Для деяких телефонів Samsung підходить код * # 0206 * 324 #.

Для смартфонів і КПК існує спеціальне ПЗ для Нетмоніторінг, що не вимагає ніяких змін в прошивці.

На смартфонах NOKIA це програма FieldTest (Netmonitor), з допомогою неї можна не тільки визначити всі параметри мережі, а й привязатися до конкретної БС. Що дозволить вам вибравши менш завантажену станцію збільшити швидкість інтернету, це при умові якщо ви знаходитесь в зоні дії кількох БС.,


Краткий FAQ
Q: как привязаться к одному каналу?
A: в окне 1.12: функции>execute>введите номер желаемого канала (CH) из окон 1.3-1.5. Для отвязки введите 3333 или перезагрузитесь.(на 6600 отвязка-287)
Q: зачем это нужно?
A: телефон ловит сигнал от ближайшей станции, которая может быть перегружена, может отсут. EDGE
Q: на 6630 (6680, 6681) прога зависает при запуске
A: закройте gprs соединение. Корректно работает только на первой прошивке 6630 (v2.39.15), или используйте телефон в качестве модема
Q: как восстановить исходные настройки?
A: проверьте чтобы в окне 1.13 стояло Call Bearer- Accepted; 46.4 - оба значения enabled; 46.6 -нули. Все остальные установки сбрасываются после перезагрузки
Q: как заставить телефон ловить только 3G?
A: в окне 80.1 введите число 2Нижче прикріплені Netmonitor для всіх смартів NOKIA, можна скачати і встановити