Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Антенна из ртути  (Прочитано 13293 раз)

Денис

• Гость

знаю что нужно но не знаю как назвать
медная трубка
ртуть
процесс сборки
один конец трубки вставляем контакт, запаиваем , заливаем ртуть, вставляем другой контакт, запаиваем ,
знаю что ловит все что можно словить и в советское время таким образом ловили весь мир как думаете проверить?
« Последнее редактирование: 17 Март 2011, 09:05:40 от Николай »

mykola24

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +1/-1
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM150
  • Провайдер: Intertelecom
  • Тариф: Супер безлимит
  • Высшая ценность-это жизнь!!!
Re: Антенна из ртути
« Ответ #1 : 17 Март 2011, 14:08:35 »

Незнание закона неосвобождает от ответственности. Использование ртутных антен Уголовно-наказуемое преступление! А если последствия использования таковой окажутся фатальными(авиакатастрофа например-что уже было неоднократно) то пожизненный срок заключения вам гарантирован !!!
Настоятельно рекомендую не практиковать да и вообще снять данную тему с обсуждения !!! )%:
Общаясь мы становимся успешнее !!!

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Благодарность: +34/-1
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: NovateL U720, Nokia N70
  • Провайдер: LIFE :)
  • Тариф: Лайф шаленний день )
  • СтуденТ
« Ответ #2 : 17 Март 2011, 15:54:09 »

Повний бред, вигадка міф.. Не існує таких антен. Ходили чутки що її ще треба червоною ртутю залити, якої взагалі в природі не існує (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D1%82%D1%83%D1%82%D1%8C). Про такі чутки чув ще на першому курсі, і для перевірки запитали викладача радіофаку, де я зараз і навчаюся. І зовсім не на диво він сказав що це міф і видумка. Якщо дійсно така антена працює може мені хтось пояснить її принцип дії ? Ртуть володіє супер мега провідністю ? Бред, може я і скептик, але поки мені ніхто не надасть наукового обгрунтування не повірю в це барахло!!!

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ
« Ответ #3 : 17 Март 2011, 16:07:09 »

Рекомендую почитати на дозвіллі :-D:-D:-D http://ukr.sevastopal.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1234:50----&catid=41:2009-06-18-20-33-47 особливо 21міф :-D

Vityek

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Haier CE81B+Cradlepoint, Pantech UM 185
  • Провайдер: Итертелеком
  • Тариф: Супер безлимит 100
« Ответ #4 : 17 Март 2011, 17:27:57 »

ну у нас рассказывали что один мужик взял добавил ртуть у тв антенну и типа показывали все каналы, но правда это или не я не знаю не видел этого мужика.

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ
« Ответ #5 : 17 Март 2011, 22:49:52 »

Денис, мене як радіотехніка трохи обурює така стаття про антену з ртуті. Чесно кажучи мене і дивує таке від тебе то чути ти ж в нас такий "Гуру антен" навіть про покриття сріблом саморобних антен писав !!
Так от щоб не сильно травмувати твою психіку спробую дохідливо пояснити  :D
Як відомо з курсу антен або електродинаміки, який я наполегливо рекомендую відкрити перед як писати тут дурниці вводити людей в оману. Тому що користі від такої антени буде рівно 0, хіба шкода від випарів ртуті.

Отже як відомо струм в антені поширюється лише по її  поверхні !!!, і тому що ви заллєте в середину немає ніякого значення будь то майонез, варення чи РТУТЬ !! То є раз.

Антени спеціально виготовляють з матеріалів, які мають хороші показники питомої провідності і коштують досить дешево : АЛЮМІНІЙ, МІДЬ. Але найкращу провідність або найменший питомий опір має СРІБЛО, саме тому антени зверху ним покривають (досить таки не з дешевих задоволення) і використовується в більшості в військовій галузі для антен спец призначення. То є два.

Ртуть по провідності відстає як від алюмінію так і від міді, не кажучи вже про срібло.

Єдиний як би можливий варіант  варіант ловити сигнал ртуттю - залити її в скляну, або радіопрозору колбу. То я так написав якшо вже комусь дуже присвербить таке зробити. Тільки показники будуть гірші ніж в нормальної антени з міді чи алюмінію.

Николай

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #6 : 17 Март 2011, 22:55:09 »

познавательно ::)

Николай

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #7 : 21 Март 2011, 22:30:41 »

Статья на 9-м месте гугла по запросу "Антенна из ртути"
http://www.google.com.ua/search?q=%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7+%D1%80%D1%82%D1%83%D1%82%D0%B8&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=ru.yandex:ru:official&client=firefox
« Последнее редактирование: 21 Март 2011, 23:03:25 от Николай »

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ
« Ответ #8 : 21 Март 2011, 22:37:55 »

Ну хоч одна користь з неї  :D - ПІДНОСИТЬ РЕЙТИНГ САЙТУ  C:-)

Денис

• Гость
« Ответ #9 : 29 Март 2011, 20:28:26 »

знаю что трубка точно не медная но точно сказать не могу а вот то что ртуть и два контакта и телек показывал все и при этом глушил все волны в близости (не скажу точно в какой близости ) точняк (да и хватит клевать меня я лишь говорю о теории нужно быть дружней  --() C:-)

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ
« Ответ #10 : 29 Март 2011, 21:13:33 »

Про завади не погоджуюся, телевізор не має ніякого передавача. А значить і взятися їм там ні звідки.  :-)

Денис

• Гость
« Ответ #11 : 29 Март 2011, 21:47:31 »

знаю две истории и по моему было написано в самом начале что раньше вливали ртуть в трубки и вставляли в телек ( могу выложить уйму часов текста на эту тему
второй что через колхозный радио связь связь с другой стороной земли это как бы проверено и не раз

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ
« Ответ #12 : 29 Март 2011, 21:53:25 »

Ето как би міфи при чому не реалістичні.. Давай так даєш хоч якесь розумне пояснення конструкції антени з ртуті - продовжуєм розмову. В іншому випадку всі продовжують вважати це не реалістичним міфом  C:-)

Денис

• Гость
« Ответ #13 : 29 Март 2011, 22:12:55 »

Ето как би міфи при чому не реалістичні.. Давай так даєш хоч якесь розумне пояснення конструкції антени з ртуті - продовжуєм розмову. В іншому випадку всі продовжують вважати це не реалістичним міфом  C:-)
я уже повторяюсь в десятый раз посмотри свойства ртути потом про глянь законность такового ну а там дальше гугла родимая схему лично я нашел
да и в форуме я не спорить залажу а излогать то что бывало и не раз  :'( :'( :'( --() C:-)

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ
« Ответ #14 : 29 Март 2011, 22:25:51 »

Властивості ртуті ??? Які саме ?? ПРОВІДНІСТЬ ГІРША НІЖ В МІДІ, АЛЮМІНІЮ І сасо собою СРІБЛА - основний показник для матеріалу антени.  Свої знання на майбутнє рекомендую черпати з чогось достовірнішого !!!!

"излогать то что бывало и не раз" - де бувало з ким ??? ніким недоказано наукою не підтверджено, писано п'яним іваном просто шоб посміятися. Всім просто дуже подобається ртуть як метал з чудо властивостями (температура плавлення). Думаю якщо б хтось про антену з урану написав то взагалі б супер класна штука була

Особливо рекомендую:
Підручники по Фізиці за 6 клас, Антенній техніці, Електродинаміці і само собою по ХІМІЇ.
--()

+ Быстрый ответ