Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Голосование

Що вигідніше для вас ?

Зробити самому антену типу зігзаг з рефлектором
Виготовити антену типу "Метелик"
Закрутити спіральну
Спаяти 2x,3x,4x,6x елементний рамковий квадрат
Та пішли ви зі своїм барахлом, я краще куплю і не буду парити собі голову ))
Яка антена ? в мене модем і сам все ловить ))
Я не вмію нічого робити і пробувати не буду

Автор Тема: Саморобні 3G, CDMA антени, купити чи зробити?  (Прочитано 6412 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

TRANZIOR

  • Гость

Таке міні голосування  :)
« Последнее редактирование: 15 Марта 2011, 22:08:58 от Николай »
Записан

Денис

  • Гость
Re: Саморобні 3G, CDMA антени, купити чи зробити?
« Ответ #1 : 16 Марта 2011, 00:54:43 »

Исизходя из натуры, спаял от того что ты выложил все 100%. А от того, что вообще сварганил, так твой список - это только 10%.  Поэтому могу ответить точно для того что бы что то покупать нужно посмотреть в инете прикинуть по деньгам а там думать. Но все равно круче свое (на примере могу сказать что для вая? соединительный контакт и маленькая крученая антенна из серебряной проволоки берет на 50% больше и дальше и сильнее как вам будет угодно)   (кто против моего меседжа из за преипинаний - лично мне на ящик или администратору в личку(проверка)
Ставьте, пожалуйста, знаки препинания. Freddie_1.

Кто против правок сообщений модератором — обращайтесь в «личку» к Администратору.
Если не поможет — ставьте знаки препинания и соблюдайте правила орфографии. Freddie_1.
« Последнее редактирование: 08 Января 2012, 01:43:18 от Freddie_1 »
Записан

TRANZIOR

  • Гость
Re: Саморобні 3G, CDMA антени, купити чи зробити?
« Ответ #2 : 16 Марта 2011, 09:20:52 »

Ніхто і не спорить що срібло має найкращіпровідні  властивості, всі військові антени, хвилеводи і роз'єми ним покриті.. Але ЦІНА !!! Хто захоче робити антену зі срібла ? Звичайно що не всі антени я тут виклав, ну так ще не кінець ;-) Це самі прості і ходові варіанти :)


Записан

TRANZIOR

  • Гость
Re: Саморобні 3G, CDMA антени, купити чи зробити?
« Ответ #3 : 17 Марта 2011, 08:39:23 »

Дядьку, ти сам виріш в то що пишеш ? Знайди хоч одну людину на форумі яка на таке підпишеться. Простішим було б просто довести характерукстики антени до нормальнам стану через видлагодження розмірів, вимірюючи при цьому її параметри. Я розумію що кожен хоче по лупити панти і показати який він спеціаліст в певній галузі. От зробиш антену покриту сріблом викладеш фото, так ми тобі всі дружньо ще й подякуемо ;-)
Записан

Alexander.1964

  • Гость

Ага,200 литровую бочку фиксажа (закрепитель для фотографий) и очищеную медь туда,вот вам и вся гальваника в микронах
Записан

tarrtar

  • Гость
Re: Саморобні 3G, CDMA антени, купити чи зробити?
« Ответ #5 : 06 Января 2012, 13:17:15 »

 :D ;)
Записан