Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Моя саморобна антена  (Прочитано 19954 раз)

Anjey

• Гость

Всім привіт. Хочу висловити подяку автору даного топіка за гарну інструкцію по виготовленню антени. Зробив так як написано і получилося покращити інтернет, правда до швидкості в 3,1 мб/с далеко, speedtes.net показує 150-200 кб/с, інколи 400 кб/с, а от графа в Axesstel Evdo - DRC Requested показує 914-1288 кб/с (ось якщо б така швидкість у реалі у спідтесті була то я б був цілком задоволений). Два інші показники за Акстелом -Rx Rssi1  70; Rx Rssi2 78, як я зрозумів це є рівень сигналу, але чому їх два і який з них важливіший я так і не розібрався, вони мигають почергово. Ось брату ми зробили таку ж антену так у нього вона дуже нестабільно ловить сигнал, мабуть щось напартачив з пайкою, тому мабуть буде робити іншу, ось по його параметрам  Rx Rssi1 60, а от  Rx Rssi2 100 і інтернет дуже повільний, з цього я так розумію, що другий показник важливіший. Ec/lo у мене до 2,0 , це я так розумію рівень шуму в кабелі чи щось таке, бо коли була погана спайка на перехіднику і кабелі то даний параметр був десь біля 10 і інші відповідно були малими Rx Rssi1  98 Rx Rssi2 100  і швидкість черепаша, але після перепайки параметри покращилися, як я написав спочатку. Доречі, пробував розміщувати антену як 00 так і 88 положені, у мене 00 приймає краще. Знаходжуся я в 15 км. від 3 міст де знаходяться передатчики (Івано-Франківськ, Надвірна, Богородчани, направив на Надвірну, де, як мені сказали, знаходяться дві станції і вони менш загружені). Можливо у когось будуть якісь пропозиції як можна ще покращити вище наведені параметри, на що потрібно звертати увагу, тобто на які параметри? Можливо округла форма антени недоречна? Ось що у мене получилося:
« Последнее редактирование: 13 Март 2011, 00:16:17 от Николай »

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Благодарность: +34/-1
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: NovateL U720, Nokia N70
  • Провайдер: LIFE :)
  • Тариф: Лайф шаленний день )
  • СтуденТ

Rx Rssi2 це дійсно рівень сигналу в кабелі -100дб то досить поганий показник.. А от Rssi1  70 це навіть досить добре)) А рівень сигнал шум Ec/lo треба старатися наблизити до одиниці.. Покажіть детальніше місця пайки біля антени і біля штекера, може щось і порадимо  :)

І ще цвяхи які стирчать з рефлектора також треба позабирати - вони змінюють первинну конструкцію антени, і невідомо як вони впливають на рівень сигналу  O0

Anjey

• Гость

ок, саморізи спиляю і спробую зробити фотку спайки, а то та що є не чітка і потім відпишуся.

Денис

• Гость

мдя крутая штуковина медные проводки на крышке от мусорного бака ( РЕбята вот так должно выглядеть оборудование нормального человека)
не забывай о потере на кабель
не более 40см кабеля
соединения все твердые и жесткие
слушай песенку Ансамбль им А.В.Александрова Катюша
и все выйдет
ребята знайте что точка бу 200 грн антенна 26дцб  380 грн и все а дальше клиенты это дешевле не покупайте не будем тупить лучше все ручками чем все за нас

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ

мдя крутая штуковина медные проводки на крышке от мусорного бака ( РЕбята вот так должно выглядеть оборудование нормального человека)
не более 40см кабеля
и все выйдет
ребята знайте что точка бу 200 грн антенна 26дцб  380 грн и все а дальше клиенты это дешевле не покупайте не будем тупить лучше все ручками чем все за нас

Брим бим бим не зовсім я вас зрозумів  O0, якісь би розділові знаки не помішали  :)

Николай

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн

мдя крутая штуковина медные проводки на крышке от мусорного бака.............

уважуха человеку который из г...на может сделать конфетку)))) красава   ::)

якісь би розділові знаки не помішали  :)

согласен
« Последнее редактирование: 14 Март 2011, 11:06:24 от Николай »

Anjey

• Гость

не более 40см кабеля
и все выйдет

Брим бим бим не зовсім я вас зрозумів  O0, якісь би розділові знаки не помішали  :)

та ладно, купити я завжди встигну, просто у нас в Франику провайдер парить антени по 350-400 грн. Якщо б були до 200 грн. то я б купив, але де гарантія, що сигнал буде кращим і швидкість буде вищою? От якщо б їх давали на тест і після того ти б міг вирішити чи купляти чи ні. А кришка не від сміттєвого бака, а від старої радянської пральної машини :) Кабеля-десь 6-8 м.

skakunjara

• Гость

6-8 метров ето много. возьми юсб удленитель и поставь модем поближе к антене

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ

Нічого подібного  :?) 6-8м якраз нормально (якщо кабель хороший, бо антена не дуже  O:-)) В мене стоїть 10м, результат швидкості такий же як і при 0,5м чи 2м.. До десяти мертів спокійно можна брати

skakunjara

• Гость

Нічого подібного  :?) 6-8м якраз нормально (якщо кабель хороший, бо антена не дуже  O:-)) В мене стоїть 10м, результат швидкості такий же як і при 0,5м чи 2м.. До десяти мертів спокійно можна брати

спорить не буду, но мне кажется что там 75Ом ный телевизионный кабель.

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ

Якщо там не старий радянський телевізійний кабель, а новий і той з дорожчих RG6, то не має значення що він 75Ом. Оскільки справді гарний 50Ом коштує від 15грн за метр, і то якщо зразу цілу бухту брати.

Виталик

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Добрый день. Хочу тоже поблагодарить автора. Инструкция реальная.
Вот мои параметры и сама антенна:
« Последнее редактирование: 15 Март 2011, 10:42:04 от Виталик »

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ

Ну шо тут скажеш :) Віталік у вас прекрасні параметри.. А яка відстань до базової станції, яка довжина кабелю і яку реальну швидкість забезпечує антена. ? І оператора теж не помішало б вказати :)

Виталик

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Расстояние приблизительно до БС 7 км, антенна стоит в помещении, кабель около 1м, скорость на закачку разная ночью была 2,0-2,7 мБит/с, днем 1,0 мБие/с (А бывает и наоборот). Оператор Интертелеком.
А без антенны 250 кБит/с  максимум.   

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Оффлайн Оффлайн
  • СтуденТ

Якщо антена стоїть в приміщенні бажано щоб вона була спрямована подалі від людей (десь у вікно наприклад ). В іншому випадку краще поставити її десь на вулиці, краще для вашого здоров'я :)

+ Быстрый ответ