Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: 3G антена своїми руками. (9дБ)  (Прочитано 19431 раз)

skakunjara

• Гость

всім привіт, сьогодні зробив антенну  Харченко (бі квадрат)  але без рефлектора і встановив її в кімнаті. Сигнал виріс  з 50% на85%, швидкість виросла з 450-500кбит/с до1400-2000кбит/с . використав 50см. кабелю rg58/u , 5 см мідної трубки, кришку для консервації  та 1 м. мідного дроту 2.5мм. фото викладу пізніше. ((3g)) ((3g)) ((3g)) ;D ;D ;D
поки що так, пізніше зроблю акуратніше. затрачено часу- 3 год. на  скрине максимальная скорость которая была
« Последнее редактирование: 02 Апрель 2011, 22:42:21 от TRANZIOR »

Николай

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +205/-0
  • Оффлайн Оффлайн

какой оператор? модем? расстояние до базовой станции?
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:09 от Николай »

skakunjara

• Гость

3G модем Novatel Wireless U720
Оператор - Интертелеком
тариф- вільний доступ
Разстояние до базовой станции 20км.
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:14 от Николай »

TRANZIOR

• CDMA UA
  • Частенько тут
  • Благодарность: +34/-1
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: NovateL U720, Nokia N70
  • Провайдер: LIFE :)
  • Тариф: Лайф шаленний день )
  • СтуденТ

Що хочу порадити, бажано додати рефлектор .. Коефіцієнт підсилення дещо зросте:) А якщо його не додавати, то мідна трубка не є дуже потрібним елементом, оскільки вона використовувалася лише для кріплення рамки антени на рефлектор :) а так то молодець :)

skakunjara

• Гость

Що хочу порадити, бажано додати рефлектор .. Коефіцієнт підсилення дещо зросте:) А якщо його не додавати, то мідна трубка не є дуже потрібним елементом, оскільки вона використовувалася лише для кріплення рамки антени на рефлектор :) а так то молодець :)
я робив антену для розміщення  в кімнаті, з рефлектором вона велика, тож займає багато місця. Того й не поставив.
ось сьогоднішня швидкість
« Последнее редактирование: 09 Март 2011, 22:53:02 от skakunjara »

Anjey

• Гость

Як вам вдається добитися такої швидкості, я от схожу антену з рефлектором на хату помістив так у мене максимум 400-500 кб/с, а знаходжуся я в 15 км. від трьох міст де є вишки?

skakunjara

• Гость

Як вам вдається добитися такої швидкості, я от схожу антену з рефлектором на хату помістив так у мене максимум 400-500 кб/с, а знаходжуся я в 15 км. від трьох міст де є вишки?
знаєш місцезнаходження вишок? спробуй антену направити на іншу менш навантажену . який в тебе модем, який кабель до антени іде і яка його довжина, як розраховував розміри антенни і які матеріали використовував, фото виклади, може пайка погана ??? 
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:57 от Николай »

Anjey

• Гость

Так я знаю де вони приблизно знаходяться, тобто населений пункт і місце +/- 1км. де вони знаходяться, а опис моєї антени і показники знаходяться в іншому топіку цього форума Моя саморобна антена
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:51 от Николай »

Денис

• Гость

я не  тупой но и вас обвинять не имею права но название есть у этой антенны отредактируйте перый меседж
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:44 от Николай »

Vlad

• Гость

Замеряйте скорость на speedtest.net.
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:33 от Николай »

Freddie_1

• Постоялец
  • Благодарность: +23/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM150, Pantech UMW190
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Адреналин 99, Ночной безлимит

Замеряйте скорость на speedtest.net.
Это Вы к чему написали?
« Последнее редактирование: 25 Август 2011, 22:10:26 от Николай »

Жора

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: UM 150
  • Провайдер: інтертелеком
  • Тариф: 3g тінейджер
  • не судите строго =_)))

я робив антену для розміщення  в кімнаті, з рефлектором вона велика, тож займає багато місця. Того й не поставив.
ось сьогоднішня швидкість
Я канєшно діко екскюзмі - но швидкість обично тестують на Speedtest.net ---  на твому сайты швидкість постійно міняється - в мене колись ІТ - показав 900кб при закачці  :o :o  брєд в режимі рев А.  такого бути не може - при наступному тесті 23кб....  фуфловий сайт !!!

rudigo1728

• Частенько тут
  • Благодарность: +7/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM175AL
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: Будьякий, WiFi Xот-Спот, WiFi Домашній
  • Антенна: Харченко, AirGrid M2 HP, NanoBridge M5

Тут  http://aerial.dxham.ru/onlajn-raschety/raschety-antenn/raschet-antenny-kharchenko-zigzagoobraznoj  калькулятор для розрахунку таких антен.

FlashOut

• Гость

Да уж..это конечно все непросто..при наличии денег лучше голову себе не морочить..хотя как хобби ручками что-то пособирать очень даже ничего:)

Sozertsatel

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Все бы хорошо но вы хотя бы посмотрели что для вертикальной поляризации (CDMA) восьмерка должна лежать на боку. А не стоять! Помню еще малым, для ТВ делал эту антенну под ДМВ диапазон, горизонтальной поляризации, восьмерка (биквадрат) тогда стояла вертикально.

+ Быстрый ответ