Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: УДЦР ознайомилися з технологіями радіомоніторингу та контролем якості мережі LTE  (Прочитано 930 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

igor88Автор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +41/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 753
  • Город: Полтавська обл. м.Гадяч
  • Модем: Mikrotik,UBNT
  • Провайдер: Avator
  • Тариф: Wi-fi
  • Антенна: Mikrotik lite 2, groove 2hn

6 листопада, в Українському державному центрі радіочастот за ініціативи Представництва компанії Rohde&Schwarz в Україні відбувся семінар «LTE: особливості технології, розгортання, контроль та моніторинг якості мереж».

Основною метою семінару є ознайомлення учасників з особливостями технології LTE, досвідом розгортання та експлуатації технології в європейських країнах, типовими параметрами мереж, які необхідно контролювати як операторам, так і регуляторним органам.

З вступним словом до присутніх звернувся директор з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР Євген Хаіров.
 Привітавши гостей та учасників семінару, він відзначив, що такий формат семінару проводиться в УДЦР вперше. Захід є своєчасним і актуальним.

– Сподіваюсь, семінар буде корисним як для представників регуляторних органів, так і для операторів, які впроваджують перспективні технології мобільного зв’язку, – наголосив Євген Хаіров.

На семінарі виступили: експерт по радіотехнологіям технологічного офісу регіону Європа Nokia Siemens Networks, к.т.н. Лідія Варакіна з доповіддю «Мережі LTE: досвід та тенденції»; експерт по рішенням драйвтестів R&S Мюнхен Юрій Грантінс з доповідями «Моніторинг мереж LTE за допомогою РЧ сканерів, переваги та аналіз результатів, отриманих в діючих мережах» та «Контроль якості обслуговування в мережах мобільного зв’язку, рішення для операторів та регуляторів. Дистанційний моніторинг від SwissQual».
 Про типові параметри базових станцій LTE, що потрібно вимірювати при введенні базових станцій в експлуатацію, розповів представник Rohde&Schwarz в Україні Максим Гарбуз.

Спеціаліст компанії Ericsson Україна Олексій Байдаков ознайомив учасників семінару з особливостями розгортання мереж LTE.

Обговорення цієї тематики, вважають в УДЦР, дозволило фахівцям структурного підрозділу отримати певні додаткові знання щодо проведення первинного технічного контролю базових станцій мережі LTE за допомогою відповідного обладнання компанії Rohde&Schwarz, а також корисну інформацію стосовно особливостей розгортання мереж LTE і здійснення контролю якості обслуговування в мережах мобільного зв’язку.

Джерело : http://www.ucrf.gov.ua
Записан