Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Антимонопольний комітет рекомендував "Укртелекому" знизити тарифи для операторів  (Прочитано 465 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Василь-РівнеАвтор темы

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +261/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2699
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

 Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував найбільшому операторові фіксованого зв`язку компанії "Укртелеком" знизити тарифи на послуги з надання в користування ліній безпосереднього зв`язку між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі, повідомляється на сайті відомства.

"Антимонопольний комітет України надав ПАТ "Укртелеком" обов`язкові для розгляду рекомендації, а саме - переглянути тарифи на послуги з надання в користування ліній безпосереднього зв`язку між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі і привести їх розмір до рівня, який існував би в умовах значної конкуренції на ринку", - сказано в повідомленні.
За даними АМКУ, під час перевірки було встановлено, що "Укртелеком" підвищив тарифи на послуги для телекомоператорів і провайдерів у 5-16 разів, ґрунтуючись на ринкових цінах на послуги місцевих цифрових каналів зв`язку.
Однак дослідженням доведено, що послуги місцевих цифрових каналів зв`язку не є товаром-замінником послуг з надання в користування ліній безпосереднього зв`язку", - відзначають у відомстві.
Виходячи з того, що за підсумками січня-вересня 2014 року АМКУ визнало "Укртелеком" монополістом на ринку послуг з надання в користування ліній зв`язку, відомство рекомендувало компанії знизити тарифи на ці послуги. При цьому впродовж 30 днів оператор повинен відзвітувати щодо розгляду даних рекомендацій.
Як повідомлялося, у травні цього року Інтернет асоціація України (ІнАУ) звернулася до АМКУ з проханням розслідувати законність підвищення з 1 травня компанією "Укртелеком" тарифів для операторів і провайдерів телекомунікацій на користування лінією безпосереднього зв`язку. Так, з 1 травня тарифи на користування лінією безпосереднього зв`язку між двома кінцевими пунктами (місцеві лінії зв`язку) для суб`єктів телекомринку в Києві було збільшено в 16 разів – до 485 грн, в Одесі і Харкові після збільшення тарифи становлять 287,5 грн, в інших обласних центрах 195 грн, у решті всіх населених пунктів - 145,8 грн.
Відповідно до звернення, підвищення тарифів на місцеві лінії зв`язку спричинить підвищення тарифів операторами і провайдерами на послуги зв`язку й інтернету для своїх абонентів.
Наприкінці жовтня АМКУ оштрафував "Укртелеком" на 400 тисяч грн за підвищення абонентської плати за користування телефонним апаратом для більш ніж 2 млн. абонентів.

Довідка

"Укртелеком" - найбільший оператор фіксованого зв`язку України, компанія також є лідером ринку інтернету.
Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова "Сістем Кепітал Менеджмент" (СКМ).


   
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com