Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Компанія «Інтертелеком» представляє нову лінійку голосових тарифних планів  (Прочитано 1246 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Tusender

  • Гость

1 лютого компанія «Інтертелеком» представила 4 нових голосових тарифних плани: «Мобільний офіс +», «Мегаполіс +», «Оптимальний», «Свобода слова +».

Абоненти  мережі «Інтертелеком» отримують прямий міський номер і можливість його використання на території всієї країни без зміни тарифікації. Кожен абонент зможе вибрати найбільш оптимальне рішення, що максимально відповідає його запитам.

Тарифний план «Мобільний офіс +»: 25 тис. безкоштовних хвилин для дзвінків на місцеві прямі номери, 100 безкоштовних хвилин для дзвінків на номери українських мобільних операторів, 1500 МБ і 100 SMS.

Тарифний план «Мегаполіс +»: 5 тис. безкоштовних хвилин для дзвінків на місцеві прямі номери, 1000 МБ і 50 SMS. Особливість даного тарифного плану в тому, що на дзвінки в 6 найбільших регіонів країни встановлені знижені тарифи.

Тарифний план «Оптимальний» - це можливість телефонувати у небізнес-час за зниженими тарифами (з 18.00 до 9.00 та у вихідні дні) і 1500 хвилин для дзвінків на місцеві прямі номери.

Тарифний план «Свобода слова +» - це доступна абонентська плата в розмірі 25 грн.на місяць, прямий міський номер і 350 щомісячних безкоштовних хвилин для дзвінків на прямі міські номери.

Абоненти всіх голосових тарифних планів також можуть підключити додаткову послугу - «Легко Заробляй +». Для нарахування бонусів абонентам необхідно приймати дзвінки на свій мобільний номер з кодом «094» (надається всім абонентам безкоштовно). Розмір бонусу залежить від тарифного плану і становить від 5 до 20 копійок за хвилину вхідного дзвінка.

Абоненти нових тарифних планів також можуть дзвонити на міжнародні напрямки за спеціальними цінами. Дзвінки в Росію від 0,6 грн./хв., дзвінки на інші популярні напрямки від 0,99 грн. / хв.

До 28 лютого 2011 абоненти, при підключенні, можуть придбати мобільні телефони стандарту CDMA за ціною від 98 грн.
Записан