Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Задать вопрос представителю Ведекон  (Прочитано 1790 раз)

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Теперь на нашем форуме вы можете задать интересующий вас вопрос сотруднику компании Ведекон (Lightscribe).
Вопросы можно задавать как в этой теме, так и создавать отдельные темы в ветке "Ведекон"

coc8

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Провайдер: ВЭДЭКОН

Теперь на нашем форуме вы можете задать интересующий вас вопрос сотруднику компании Ведекон (Lightscribe).
Вопросы можно задавать как в этой теме, так и создавать отдельные темы в ветке "Ведекон"

Ну наконец-то,хоть кто то появился,спс за инфу.

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Ну наконец-то,хоть кто то появился,спс за инфу.

но вы вопросы задавайте тут, на форуме.
ведь если у кого то будет такой же вопрос, то он найдет ответ на него на страницах нашего форума  :)

Kravac

• Активист
  • **
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Провайдер: Ведекон
  • Тариф: Сельский интернет 5 Мбит (безлим)

Хотілося б почути від представника Ведекону, чи планується якесь збільшення швидкості, чи так все і залишиться? Просто переглядав сайт Ведекона, то там постійно є інформація, що там підключили оптоволокно, там збільшили швидкість вдвічі. Якщо чесно, то я також не відмовився б від подвійної швидкості за ці ж самі гроші.  sk

Lightscribe

• Провайдер
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Nanostation M2
  • Провайдер: Ведекон, Укртелеком
  • Тариф: 10\10 корпоративный безлимит Цена 750 грн. в месяц

Хотілося б почути від представника Ведекону, чи планується якесь збільшення швидкості, чи так все і залишиться? Просто переглядав сайт Ведекона, то там постійно є інформація, що там підключили оптоволокно, там збільшили швидкість вдвічі. Якщо чесно, то я також не відмовився б від подвійної швидкості за ці ж самі гроші.  sk

Так як я являюсь сам абонентом інтернету від "Ведекон", то в керівництво компанії також задавав і не раз ці питання. У Ведекона немає однакових тарифів по всій Україні. В різних регіонах - тарифи різні. Все залежить від конкурентності. Тобто якщо у Вас в селі окрім 3G нічого немає, то надіятись на те що ви отримаєте швидкість 10 мегабіт це маловірно.
В моєму населеному пункті є Укртелеком який захвачує приблизно 70% всіх абонентів інтернету, далі є Інтертелеком, яким також користуються і зявився рік тому Ведекон, якого в наший населенний пункт любязно запросив я=)
Тарифи на Ведекон у нас так як і в усіх 2 мегабіт\с - 99 грн, 5 мегабіт\с - 149 грн.   Але в нас є багатоповерхівки і було приянято рішення тягнути оптоволокно. Всі документи на дозвіл уже є, залишилось тільки тягти лінію до домів. Чесно говорячи я не очікував що у нас може зявитися швидкісний інтернет, але він зявився!!! А це як ніяк конкурентоспроможність Укртелекому. Чим більше провайдерів в населенному пункті, тим краще живеться абонентам=))
По WiFi Ведекон не планує збільшувати швидкість у нашому регіоні, навіть після запуску оптоволокна.
Хочете більше швидкості? Вибирайте корпоративний тарифний план. Я собі на роботі підключив. Фірма платить стабільно, а користуюсь ним я один, так як основний інет у нас від Київстар, а цей підключили як резервний канал. Вартість 750 грн в місяць

http://vk.com/vedekon_wifi

Kravac

• Активист
  • **
  • Оффлайн Оффлайн
  • Провайдер: Ведекон
  • Тариф: Сельский интернет 5 Мбит (безлим)

жаль. прийдеться задовольнятися яким є  :D    аби цей нормально працював (я про пінг), а швидкість для мене не самий головний фактор  :P

ШУРИК

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +45/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: хуавей 315
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Супер безлимит 120, РЕВ А
  • Антенна: 14 дБ

2 мегабіт\с - 99 грн, 5 мегабіт\с - 149 грн
нормальний тариф
Вартість 750 грн в місяць
а це за?
C:-) 

Lightscribe

• Провайдер
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Nanostation M2
  • Провайдер: Ведекон, Укртелеком
  • Тариф: 10\10 корпоративный безлимит Цена 750 грн. в месяц

2 мегабіт\с - 99 грн, 5 мегабіт\с - 149 грн
нормальний тариф
Вартість 750 грн в місяць
а це за?
Для нас простих смертних це дорого. А от для юридичних осіб це гарна ціна. У нас був під резервний канал супутниковий інтернет з абонплатою в 1250 грн в місяць, трафіком 20 ГБ, та швидкістю 3 мегабіт прийом та 1 передача і пінгом 700-1400. Я  пропонував "Ведекону" зробити тарифний план 10 мегабіт прийом та 2 передача за 250 грн - не хочуть покищо
http://vk.com/vedekon_wifi

+ Быстрый ответ