Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Покрытие Интертелеком в Черкасской области  (Прочитано 1655 раз)

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +211/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Карта покрытия 3G Интертелеком, отзывы

Крупные города: Черкассы, Драбов, Чернобай, Золотоноша, Канев, Корсунь-Шевченковский, Городище, Смела, Каменка, Чигирин, Лысянка, Звенигородка, Ватутино, Катеринополь, Тальное, Маньковка, Жашков, Монастырище, Христиновка, Умань.

тракторист Василий

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: U301
  • Провайдер: интертелеком , киевстар
  • Тариф: ужасно дорогущий (

Цитировать (выделенное)
Последнее обновление 5.06.15 : Малая Буромка (Чернобаевскийй р-н)

Власне на цю БС я і пробую антену крутити , але між нами стіна лісу в с. Мохнач + до того я проживаю в долині р.Сула . Якби хто сказав на якій висоті від "рівня моря" знаходиться вишка + яка її висота , - я б намалювавв масштабі той ліс і провів пряму лінію до своєї хати , а потім знав-би на скільки мені потрібно антену підіймати вгору (і чи то реально взагалі)... Нині антена на 4,5 метри від землі і швидкість завантаження не більше 60кбайт/с , в денний час падає страшно . Пробую ще на Оржицю стріляти але там взагалі повна тиша ... Але і за такий інтернет потрібно дякувати  :)

P.S. Я вже подумую поїхати знайти ту вишку , залізти на неї до рівня передатчиків з гарним біноклем і спробувати побачити в прямій зоні  своє дворище - відговоріть мене дурного від тої ідеї  :D

svarog

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UMW190/ADU500a
  • Провайдер: IT|MTS
  • Тариф: 3G Безлимит XL/Модем Месяц

P.S. Я вже подумую поїхати знайти ту вишку , залізти на неї до рівня передатчиків з гарним біноклем і спробувати побачити в прямій зоні  своє дворище - відговоріть мене дурного від тої ідеї  :D

А знаете, это достаточно необычная идея, такого точно никто не ожидает, так что вполне может получится^_^

тракторист Василий

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: U301
  • Провайдер: интертелеком , киевстар
  • Тариф: ужасно дорогущий (

такого точно никто не ожидает, так что вполне может получится^_^
Боюсь що коли я буду злазити вниз , то мене там чекатиме натовп молоденьких шанувальниць із поліцією - доведеться запрошувати всіх на весілля щоб не запросили до відділку )

+ Быстрый ответ