Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Легко стартуй!  (Прочитано 2175 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Tusender

  • Гость
Легко стартуй!
« : 29 Январь 2011, 00:32:39 »

   
«Легко стартуй! » тепер можна купити в мережі магазинів «Ringoo». --()

    У грудні 2010 року компанія «Інтертелеком» розпочала продаж «коробкового» мобільного 3G Інтернету. «Легко стартуй!» розроблений як універсальне рішення для організації швидкого мобільного доступу до 3G Інтернету з будь-якого комп'ютера під управлінням OC Windows.

    «Коробкове» рішення укомплектовано сертифікованим USB-модемом Huawei EC 226 з підтримкою EVDO Rev A. Встановити модем і активувати тарифний план «3G Адреналін» абонент зможе самостійно, весь процес займає кілька хвилин.

    Особливість тарифного плану «3G Адреналін» в тому, що при підключенні не потрібно укладати договір з компанією «Інтертелеком» і оплачувати щомісячну абонентську плату. Вартість 1 МБ. становить 0,09 грн. Також для всіх користувачів «Легко стартуй!» чекає подарунок - при активації «коробкового» рішення на рахунок нараховується 500 бонусних МБ.

    «Коробковий» мобільний Інтернет «Легко стартуй!» також можна придбати в мережі магазинів «Алло», «Комп'ютерний всесвіт», «Вухо.ком», у офіційних і ексклюзивних дилерів компанії «Інтертелеком». Рекомендована ціна «коробкового» рішення «Легко стартуй!» - 349 грн.
Записан