Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Допоможіть підібрати модем +антена  (Прочитано 1459 раз)

ВітяАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Haier CE81B
  • Провайдер: інтертелеком
  • Тариф: 3G Безлимит
  • Антенна: RNet-17 dBi

Допоможіть підібрати модем +антена.На одному з ресурсів порадили такий комплект 3G  "Speed 10X" ,1-2мб. ...грн .Але мені чомусь здається що такого результату можна добитись і з меншим бюджетом "зачем платить больше"? Чи той варіант є оптимальним і альтернативи немає?Перекопав кучу сайтів з різними модемами і комплектуючими,  але потрібна допомога більш досвідчених і компетентних людей.Допоможіть чайнику))))Знаю одне, що покритя в тому місці де мені потрібно підключити інет. рев А  від інтертелеком (і те не фонтан)  .А модем який мені пропонували, підтримує і ревБ, можливо від того така ціна?
 (Волинська обл.  с.Сокол)
« Последнее редактирование: 11 Январь 2014, 10:10:06 от Vitalik »

todor

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +27/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei EC226, Pantech UM150, Sierra 595u
  • Провайдер: Intertelecom
  • Тариф: 3g Свобода 30

Ого  :o, очень много.

todor

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +27/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei EC226, Pantech UM150, Sierra 595u
  • Провайдер: Intertelecom
  • Тариф: 3g Свобода 30

Здесь на форуме можете купить модем у Vitalik и антенну у Василь-Рiвне наверно по более выгодной цене.

len_non

• Ненавижу Интертелеком за наплевательское отношение к абонентам!!!!!
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +95/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: нет
  • Провайдер: IT
  • Тариф: WiFi
  • Антенна: AirGrid M2HP

От хапуги інакше як не повертається язик http://3gstar.com.ua/Komplekt-speed-raboty-sele-zone-plohim-priemom-p-426.html мабуть тут бо набрав в гуглі сходу вискочило, звяжись зь Віталіком адміном візьми у нього хаєр пігтейл а у Василя-Рівне антеннуі буде тобі набагато дешевше гарантую і також якісніше, перевірено на собі.

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1051/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Vigor2910VN
  • Провайдер: Kyivstar
  • Тариф: Special -50%
  • Антенна: WiFi2405GL
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

Вітя, тебе реальную тему предлагают, прислушайся к советам.

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +233/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Допоможіть підібрати модем +антена.На одному з ресурсів порадили такий комплект 3G  "Speed 10X" ,1-2мб. 1500грн .Але мені чомусь здається що такого результату можна добитись і з меншим бюджетом "зачем платить больше"? Чи той варіант є оптимальним і альтернативи немає?Перекопав кучу сайтів з різними модемами і комплектуючими,  але потрібна допомога більш досвідчених і компетентних людей.Допоможіть чайнику))))Знаю одне, що покритя в тому місці де мені потрібно підключити інет. рев А  від інтертелеком (і те не фонтан)  .А модем який мені пропонували, підтримує і ревБ, можливо від того така ціна?
 Якщо Вам вистачає швидкості 1-2 Мб,то необов"язково купляти ревбі модем,достатньо купити ревей модем з антенним виходом - вони в рази дешевше ревбі модемів тим більше,що наяність ревбі покриття у Вас під великим питання,не завжди ферарі виправдана в селі бо сіно дешевше і зручніше возити на волиняньці.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Lutyk

• Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это РАСХОДЫ:)
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1075/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: work ZTE AC81B / home Haier ce81b
  • Провайдер: Intertelecom CDMA / Kyivstar 3G UMTS
  • Тариф: Супербезліміт 120 / 3G Адреналин + Ночной Безлимит
  • Антенна: Rnet 21 dBi 2 m
  • 0983833266/e-mail lutyk1999@ukr.net

Зная менталитет нашего "персичного" громадянина я вангую, что ТС сначала таки купит каку задорого, а потом купит нормальный товар у проверенных солидных продавцов. И да, если ТС скорость не особо важна, то он может модем у Василя приобрести. А вот если хочеться быстрой езды  , тогда к Виталику. Одним словом тут усе в бюджет впираеться и в наличие квакающего зверька :D

ВітяАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

От хапуги інакше як не повертається язик http://3gstar.com.ua/Komplekt-speed-raboty-sele-zone-plohim-priemom-p-426.html мабуть тут бо набрав в гуглі сходу вискочило, звяжись зь Віталіком адміном візьми у нього хаєр пігтейл а у Василя-Рівне антеннуі буде тобі набагато дешевше гарантую і також якісніше, перевірено на собі.

Дякю.Скористаюсь вашими порадами.
П.С.  Мда , 3ж.стар ще ті хапуг)))

ВітяАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Допоможіть підібрати модем +антена.На одному з ресурсів порадили такий комплект 3G  "Speed 10X" ,1-2мб. 1500грн .Але мені чомусь здається що такого результату можна добитись і з меншим бюджетом "зачем платить больше"? Чи той варіант є оптимальним і альтернативи немає?Перекопав кучу сайтів з різними модемами і комплектуючими,  але потрібна допомога більш досвідчених і компетентних людей.Допоможіть чайнику))))Знаю одне, що покритя в тому місці де мені потрібно підключити інет. рев А  від інтертелеком (і те не фонтан)  .А модем який мені пропонували, підтримує і ревБ, можливо від того така ціна?
 Якщо Вам вистачає швидкості 1-2 Мб,то необов"язково купляти ревбі модем,достатньо купити ревей модем з антенним виходом - вони в рази дешевше ревбі модемів тим більше,що наяність ревбі покриття у Вас під великим питання,не завжди ферарі виправдана в селі бо сіно дешевше і зручніше возити на волиняньці.
Вітаю.Мені напевне до вас , які варіанти можливі у моєму випадку?

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1051/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Vigor2910VN
  • Провайдер: Kyivstar
  • Тариф: Special -50%
  • Антенна: WiFi2405GL
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

наличие квакающего зверька :D
у меня частенько жабун не просто квакает - а орёт, шо ограбленный жид! :D

+ Быстрый ответ