Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Песок в глазах после работы за компьютером. Что делать? (Решено)  (Прочитано 2340 раз)

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн

В виду того, что много времени провожу за компьютером, был период времени, когда после работы за компьютером, в глазах было такое ощущение будто в глазах песок.

Для себя нашел такое решение - пробежка 30-40 минут и все как рукой снимает.
Надеюсь этот опыт будет кому то полезен.
Бегайте и будьте здоровы  :)

Mr.Alex

• Unknown host...
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1128/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: DrayTek2130
  • Провайдер: Kyivstar
  • Тариф: Special -50%
  • Антенна: WiFi2405GL
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

понял, спасибо! прям щас и буду проверять на практике - сбегаю в магазин за булочками, чаем, сыром и маслом с колбасой.. :)

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +244/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

В виду того, что много времени провожу за компьютером, был период времени, когда после работы за компьютером, в глазах было такое ощущение будто в глазах песок.

Оооо тут я можу більш-меньш професійно зауважити,що кон"юктивіт (комп"ютерний) не лікується бігом,бо його причина банально проста - коли ми дивимось в монітор,ми практично не моргаємо,в результаті роговиця ока "підсихає" і заробляємо класичний (пісочок в оці) кон"юктивіт. Профілактика : моргати примусово,як можна частіше відводити погляд від монітора і перенаправляти на саму віддалену точку,наприклад на дальній будинок за вікном,в результаті аккомодаціонний мускул хрусталіка має ті цінні секунди відпочинку після тривалої напруги перед моніторм (профілактика близькозорості). Щодо бігу - це класно,дуже тонізує весь організм,а якщо є можливість пробігтись поза межами загазованого міста,то ціни йому не має.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Василь-Рівне вы знаете я пробовал делать разминку для глаз, смотреть в окно, менять расстояние точки куда смотришь, круговы вращения глазами, легкий массаж, к сожалению не помогало (((((

Может быть сказывается то, что я живу на реке Днепр, бегаю по берегу, во время пробежки стараюсь смотреть в дать, на противоположный берег .... но опять же простое смотрение в даль без бега не помогала.

tarabopm

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei ec315
  • Провайдер: Intertelecom, Airbites

Оооо тут я можу більш-меньш професійно зауважити,що кон"юктивіт (комп"ютерний) не лікується бігом,бо його причина банально проста - коли ми дивимось в монітор,ми практично не моргаємо,в результаті роговиця ока "підсихає" і заробляємо класичний (пісочок в оці) кон"юктивіт. Профілактика : моргати примусово,як можна частіше відводити погляд від монітора і перенаправляти на саму віддалену точку,наприклад на дальній будинок за вікном,в результаті аккомодаціонний мускул хрусталіка має ті цінні секунди відпочинку після тривалої напруги перед моніторм (профілактика близькозорості). Щодо бігу - це класно,дуже тонізує весь організм,а якщо є можливість пробігтись поза межами загазованого міста,то ціни йому не має.

Василь змішав симптоми двох різних хвороб :-) "Зарядка" для очей дуже корисна при роботі за комп'ютером, але не захистить рогівку від висихання. Для запобігання висиханню можна користуватися різними очними краплями для зволоження рогівки. Я, наприклад, деколи користуюся краплями Систейн (http://apteka-tas.com.ua/catalog/9270/) або ж звичайною штучною сльозою. Систейн хороший тим, що на поверхні ока він утворює тонкий шар з прозорого гелю, який тримається деякий час і захищає рогівку, тоді як проста штучна сльоза змивається дуже швидко. Але в Систейна і ціна більша :-)

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Василь-Рівне вы знаете я пробовал делать разминку для глаз, смотреть в окно, менять расстояние точки куда смотришь, круговы вращения глазами, легкий массаж, к сожалению не помогало (((((

Может быть сказывается то, что я живу на реке Днепр, бегаю по берегу, во время пробежки стараюсь смотреть в дать, на противоположный берег .... но опять же простое смотрение в даль без бега не помогала.
 Ні,Ви трішкі не зрозуміли.Дивитись вдалечінь це профілактика близькозорості,а не кон"юктивіту.Профілактика кон"юктивіту це нормальна вологість роговиці ока,яка досягається частим морганням.Але це профілактика,а коли у Вас вже є кон"юктивіт,то його необхідно лікувати,бо це банальне запалення слизової повік і вони бігом ну ніяк не лікуються.Чудово допомагають дешеві очні краплі та дешеві мазі.Чого біг Вам допоміг? Та не допоміг,запалення само пройшло і можливо то була тепла пора року.Якщо з кон"юктивітом пробігтись взимку,та ще й в добрий мороз,то Ваша порада може мати недобрі наслідкі,це все одно що коли простудились,в грудях болить,а Ви пробіжечку на морозі. Взагалі Жванецький сказав правильно : насєлєніє у нас в основном грамотноє,поетому лєчітся само.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Василь змішав симптоми двох різних хвороб

Я їх не змішав,а трішечки невдало звалив у кучу.  :)
zahidcdma@gmail.com

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Для запобігання висиханню можна користуватися різними очними краплями для зволоження рогівки. Я, наприклад, деколи користуюся краплями Систейн (http://apteka-tas.com.ua/catalog/9270/) або ж звичайною штучною сльозою. Систейн хороший тим, що на поверхні ока він утворює тонкий шар з прозорого гелю, який тримається деякий час і захищає рогівку, тоді як проста штучна сльоза змивається дуже швидко.

Я би рекомендував краплями користуватися тількі в період ремісії після кон"юктивіту,для здорових очей користування ними не бажано.Непогано мати на робочому місці вологомір та повлажнювач повітря,бо в опалювальний сезон,як правило,повітря дуже пересушене,а це якраз і провокує виникнення кон"юктивіту "комп"ютерної" етіології.
zahidcdma@gmail.com

tarabopm

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Василь змішав симптоми двох різних хвороб

Я їх не змішав,а трішечки невдало звалив у кучу.  :)

Тоді я вибачаюсь :).
А ще я користуюся гелем Відісік, теж класно зволожує око. Але перед використанням будь-яких препаратів потрібно ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З ЛІКАРЕМ, що я і зробив :)

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

время года действительно было теплое
мазями не мазал - не люблю лекарства, и походы к врачам тоже

П.С. кстати, когда чувствую, что простудился 10 км. (час бега), душ - и все как рукой сняло  :) Больше того лично знаю несколько человек, которые именно так и лечатся и им всегда помогает как и мне  :)

На счет того, что песок в глазах появляется именно из-за не частого моргания согласен.

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

П.С. кстати, когда чувствую, что простудился 10 км. (час бега), душ - и все как рукой сняло  :) Больше того лично знаю несколько человек, которые именно так и лечатся и им всегда помогает как и мне  :)

Це для мене як для людини з вищою медичною освітою зажди був нонсенс,коли я ходив в трєнажорний зал,дехто з серйозних друзів "качків" так само поступали.Я вважаю,що це неправильно,організм мусить берегти енергію на боротьбу з простудую,а не витрачати її, але це той незрозумілий ефект як і в темі чого на війні не хворіють
zahidcdma@gmail.com

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

потрібно ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З ЛІКАРЕМ, що я і зробив

Оце дуже правильно,підтримую.  ::)
zahidcdma@gmail.com

НиколайАвтор темы

• Администрация
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Це для мене як для людини з вищою медичною освітою зажди був нонсенс,коли я ходив в трєнажорний зал,дехто з серйозних друзів "качків" так само поступали.Я вважаю,що це неправильно,організм мусить берегти енергію на боротьбу з простудую,а не витрачати її, але це той незрозумілий ефект як і в темі чого на війні не хворіють
не логично, согласен, но факт остается фактом

Виталик 55

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +68/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Haier CE81B
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: 3G Безлимит 139

Очень хорошо для улучшения зрения и профилактики глазных болезней помогает натуральный продукт - черника (черничное варенье).
 Испытано на практике, дает очень положительный результат.

tarabopm

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Очень хорошо для улучшения зрения и профилактики глазных болезней помогает натуральный продукт - черника (черничное варенье).
 Испытано на практике, дает очень положительный результат.

Підтримую. Чорниця дуже корисна для очей. Але є один недостаток - якщо її переїсти то буде запор  :-\ O0

+ Быстрый ответ