Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Sierra Wireless AirCard 802S, глючные или нет?(разговор ни о чем)  (Прочитано 2194 раз)

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +244/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Мне помогла перепрошивка по модема, и то через раз конектится. Я так понял что с прошивкой не требующей обновления они все глюченые. На модеме с обновлениями такой проблемы небыло.
 Вони всі глючені? А скількі їх у Вас було і скількі їх Ви перепрошили? Ми перепрошили і перевірили не меньше 120 шт - ніяких подібних проблем не виникало.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Ненавижу Интертелеком за наплевательское отношение к абонентам!!!!!
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +95/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: нет
  • Провайдер: IT
  • Тариф: WiFi
  • Антенна: AirGrid M2HP

Цитировать (выделенное)
перевірили не меньше 120 шт - ніяких подібних проблем не виникало

Та не может такого быть и шо никто не жаловался на траблы с девайсом, те шо продаются щас это уже как говорят ""перебірки" :D

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
перевірили не меньше 120 шт - ніяких подібних проблем не виникало

Та не может такого быть и шо никто не жаловался на траблы с девайсом, те шо продаются щас это уже как говорят ""перебірки" :D

Були дві скарги.По одній при транспортуванні злетіла прошивка (DNSи),людина занесла в центр обслуговування абонентів інтертелекому, йому там все зробили,причому безкоштовно.Інший перевів на тариф тінейджер і виникли проблеми знову ж таки з тими ж DNSами (хоча для 802-х це,на відміну від нователів 2200 не характерно) прийшлось виправити по віддаленому доступу.Більше не було,чи може мені попадаються такі грамотні покупці,які самі свої проблеми вирішують? :D Аааа брешу, щє один є.Він навіть тему на цьому форумі створив.З компіком все у нього супер,а з телефоном,якщо серфить інет то все також супер,а якщо ставить на закачку,то після 3 мб викидає вайфай.Хоча може в нього в телефоні проста місця вже не хватає?. :o
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
По одній при транспортуванні злетіла прошивка

Василю такого не може бути це якась маячня :D З приводу телефона також брак сіерри.
« Последнее редактирование: 07 Февраль 2013, 10:29:01 от len_non »

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
По одній при транспортуванні злетіла прошивка

Василю такого не може бути це якась маячня :D

Може у Вас і більший досвід,але таке буває у всіх-перевіряєш модем,все працює,висилаєш-прошивка злетіла.Слава Богу рідко,але буває,особливо коли у Вас 60-80 підключень в місяць і 720-960 в рік.2-а випадки це складає 0,27-0,2%. Не такий вже і поганий показник  :D Хоча буває і покупець "любітєль" поколупатися в прошивці,а потім каже я тут не причому вона сама злетіла :D Хто їх знає,хто ж признається. :D
zahidcdma@gmail.com

Сергей (интертелеком)

• Модератор 3G дилер
  • *
  • Благодарность: +374/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: разные
  • Провайдер: интертелеком-(представитель)
  • Тариф: дилерский
  • Готов помочь в любое врямя по возможности

У меня тоже не было жалоб  :)
Подключений около 200 и больше в месяц
Прошиваю модемы онлайн!
Подключаю к Интертелекому онлайн   CDMA iPhone 4 и iPad 2
На вооружении имеется -    DC-Unlocker.   DFS Evolution.   RIFF Box.   Omnia Repair Tool.   Medusa PRO Box.   Volcano box . Octoplus LG Tool + Samsung Tool.  InfinityBox. RBSoft Mobile Tool. MRT Box.  TL866

Vor4un82

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Sierra Wireless AirCard 802S
  • Провайдер: Пока Интертелеком
  • Тариф: "Город на связи 10+смартфон"

Мне помогла перепрошивка по модема, и то через раз конектится. Я так понял что с прошивкой не требующей обновления они все глюченые. На модеме с обновлениями такой проблемы небыло.
 Вони всі глючені? А скількі їх у Вас було і скількі їх Ви перепрошили? Ми перепрошили і перевірили не меньше 120 шт - ніяких подібних проблем не виникало.
Я их не шил, я рядовой пользователь. Я сужу по отзывам в инете. Как вы можете объяснить падение цены на этот модем?

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Я их не шил, я рядовой пользователь. Я сужу по отзывам в инете. Как вы можете объяснить падение цены на этот модем?
 В тому то і біда,що отакі "рядові користувачі" розповсюджують чуткі,які не мають під собою ні знань,ні досвіду,ні об"єктивності, а потім інші "рядові користувачі" не хочуть брати якісний товар посилаючись на "досвід" іншого "рядового користувача" і їх моя думка,як вже досвідченого спеціаліста не сприймається серйозно.Щодо цін,перші найпростіші моделі модемів,які сюди завозились коштували від 60$ ,зараз цей модем,абсолютно та сама модель і навіть той самий рік випуску коштує 20$.Чим Ви це поясните? Я це пояснюю неприємним для мене і моїх колег словом : КОНКУРЕНЦІЯ і більше нічим!
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
"рядові користувачі" розповсюджують чуткі,які не мають під собою ні знань,ні досвіду,ні об"єктивності
Ну Василю це ви вже загнули, який смисл користувачеві писати про девайс херню, так би мовити " шо вижу то и пою"
« Последнее редактирование: 07 Февраль 2013, 16:04:07 от len_non »

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
"рядові користувачі" розповсюджують чуткі,які не мають під собою ні знань,ні досвіду,ні об"єктивності

Ну Василю це ви вже загнули, який смисл користувачеві писати продевайс херню, такк би мовити " шо вижу то и пою"

Я теж так думаю,для чого.Але всяке буває,може в нього настрій на той момент був не дуже,от і вирішив,або може після 2-х літрів пива йому здалося,що той девайс шось не дуже.... :-X
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Я скажу одно,  шо ті девайси які продавались приблизно рік тому це вже не те що продають зараз, я маю ввиду по якості товару, багато йде рефу. :D

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Я скажу одно,  шо ті девайси які продавались приблизно рік тому це вже не те що продають зараз, я маю ввиду по якості товару, багато йде рефу. :D

Ну не знаю,не думаю...реф теж різний буває.Багато рефу було по 801-х,це я знаю точно,сам особисто міняв "морди",але все інше там було в ідеалі,а з 802-ми рефами щє не стикався.Більш точно може сказати,я думаю,Сергій інтертелеком,якщо він їх розбирає,то бачить,що там-були зміни в електронних компонентах чи ні.А заміна трошки поцарапаної "морди" на нову,я не рахую що то вже якийсь суттєвий реф,якщо він ідеальний і ніколи не розбирався.Та і не ремонтують їх американці ніколи,то для них дуже дороге задоволення,там дуже дорога робоча сила,тому в них робити це невигідно.
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
А заміна трошки поцарапаної "морди" на нову,я не рахую що то вже якийсь суттєвий реф
:D цікаво, ну звісно що продати так скажімо покоцаний товар, а з новим корпусом вигляд кращий і ціна зовсім інша , а рефу зараз дохалєри тому і ціни впали.

Василь-РівнеАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
А заміна трошки поцарапаної "морди" на нову,я не рахую що то вже якийсь суттєвий реф
:D цікаво, ну звісно що продати так скажімо покоцаний товар, а з новим корпусом вигляд кращий і ціна зовсім інша , а рефу зараз дохалєри тому і ціни впали.

Та не від рефу ціни падають і серед модемів його майже немає,не путайте з планшетами та айфонами,там дійсно суцільний реф,але то зовсім інши розклади,бо інший рівень цін.Я Вам ще раз кажу-ніхто в америці 10-доларовий модем не буди сидіти і паяльником ремонтувати ЮСБ чи щє шось.Ціни падають від конкуренції і більше не від чого! Якби роутери були тількі у Вас і більше ні в кого в Україні,то Ви би порахували,скількі коштує купити на ібей+доставка+розтаможка і поставили би ціну на них на 5-ь доларів меньше,щоб не вигідно людям було купляти і везти сюди.І продавали би їх по 299$ доларів.Вірно? І їздили би зараз на 600 мерсі з салону і були би повністю задоволені життям. Але конкуренція такої лафи нікому не дає.Тому проза життя зовсім інша.
zahidcdma@gmail.com

len_non

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Цитировать (выделенное)
Та і не ремонтують їх американці ніколи,то для них дуже дороге задоволення,там дуже дорога робоча сила,тому в них робити це невигідно.
Ну звісно а наші гребуть все доводять до путя і продають як нове, і поробитьвоно гулькин ніс а потім .........

+ Быстрый ответ