Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Чи варто йти на строкову службу в армію ?  (Прочитано 2046 раз)

joker_masterАвтор темы

• Активист
  • **
  • Благодарность: +10/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM185US, Sony C2005
  • Провайдер: Intertelecom, 3Mob
  • Тариф: Адреналін 60, СМАРТ48

Сьогодні отримав з військомату дзвінок такого змісту: "Ви знаходитеся в розшуку в зв’язку з тим, що не стали на облік у військомат. З’явитися у районний військомат для вияснення причин".
 Це все звісно мене здивувало, так як на облік мене ставив цей же майор. Пізніше він і сам здивувався де поділися мої документи, якщо у посвідченні про приписку стоїть його підпис, штамп і дата реєстрації. Це питання ми вирішили, але назріло інше, мені вручили повістку "Про військовий обов’язок та військову службу". 18.01.2013 на 9.00 з’явитися для проходженя комісії.
 Майор розптав про те де працюю, навчаюся і т.д. І сказав: "Ладно, сповістиш мене до 18-го чи хочеш йти в армію ..."
Я звичайно задумався чи варто туди йти ?! Зараз я маю роботу, навчаюся заочно, маю кохану дівчину(яка дізнавшись про повістку мало не розірвала мене на шматки). Два плюси які бачу: піднятя дисципліованості і вихованя чоловічого духу. Та знаючи, що у більшості військових частин просто страдають фігнею або замітають плац, виникає питаня чи варто розірвати даний життєвий потік і піти в армію ?!
 Дякую за поради. Сергій.

Yatan

• бываю редко
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +342/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: huawei 5231, haier ce81b
  • Провайдер: LANET
  • Тариф: Протон +
  • Антенна: Самый лучший способ предсказать будущее - создать его.
  • Наша жизнь - в наших руках!

я занимался учебой/работой и в армию так и не попал
могу сказать по ответам знакомых бывших в армии, что интересного там особо ничего нет, просто потеря времени
у одного человека правда попалось хорошее место с адекватными лейтенантами в том числе, так что он доволен что прошел службу там

что касается какие-то изменений в плане увеличения мужества и т.д. - я со стороны оного не заметил после возвращения
но думаю это еще от самого человека зависит
смотря кто туда пойдет
если какой-то маменький сынок, которые все время сидел под крылом мамаши и мало приспособлен к самостоятельной жизни - тогда может для него как раз и нужна такая школа жизни
побыть там самому, поучится дисциплине, ответственности, научится думать своей головой и жить в коллективе
Каждый сам творит свою судьбу

Discovery66

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +1/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: Вiльний доступ і 3G Адреналин

задумався чи варто туди йти ?!
Немає там що робити,це вирвана сторінка на самому цікавому місці.

Mr.Alex (Олекса)

• Unknown host adv...
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1132/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: DrayTek2130
  • Провайдер: Kyivstar
  • Тариф: Special -50%
  • Антенна: WiFi2405GL
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

щас армия уже не та. посмотрите лучше "ДМБ", в мои годы примерно так и было (1987-1989). :)
http://fs.ua/item/iuvlpQp5FvMByYqaO8UlMI
« Последнее редактирование: 11 Январь 2013, 19:04:49 от Mr.Alex »

todor

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +27/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei EC226, Pantech UM150, Sierra 595u
  • Провайдер: Intertelecom
  • Тариф: 3g Свобода 30

Я служил с. Девички Переяслов-Хмельницкий р-н 2002-2003, скажу одно армия это бесплатная рабочая сила, только язву заработать.

joker_masterАвтор темы

• Активист
  • **
  • Благодарность: +10/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Pantech UM185US, Sony C2005
  • Провайдер: Intertelecom, 3Mob
  • Тариф: Адреналін 60, СМАРТ48

Просидівши увесь день в кабінеті не роблячи роботи, а лише обмірковуючи дивний дарунок долі. Реально оцінивши всю ситуацію, прийняв рішення в армію не йти.
 P.S. Цікавою була реакція заступника директора на повістку в моїх руках: "Ти з цим не грайся!" Я кажу :"А що ж тут поганого?" Заступник: "У нас атестація в 14-му році, нам тяжко буде".  ;;))

Николай

• Администрация
  • *
  • Благодарность: +208/-0
  • Оффлайн Оффлайн

если и есть смысл, то идти в спец войска или учебные центры, тогда реально что то узнаешь нового, все остальное трата времени

кстати, слышал, что набор сокращают до минимума, на срочку только по блату, кое где набора не будет вообще

+ Быстрый ответ