Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Не корректне завантаженняя сторінок  (Прочитано 2942 раз)

Serg87

• Гость

Доброго дня. Така дивна ситуація.
Не коректно завантажуються веб-сторінки, а саме - крутиться куржок завантаження на вкладці, пише "Ожидание запроса" і вісить. Приходиться обривати завантаження сторінки в браузері (хрестик) і знову натиснути оновлення. Так декілька раз і може через 10-тий раз сторінка завантажеться.
Я взагалі абонент CDMA.ua. Але як ви знаєте, Інтертелеком та CDMA.ua об'єдналися технічно. Я пріпейд абонент. В мене автоматично відкрилася сторінка http://update.cdma.ua/ на якій я скачав утиліту оновлення. Після цього я оновив її свій модем (все зробилось автоматично без запросів і т.д. Судячи по всьому, утиліта залила в мій модем спеціальний prl під Інтертелекомівські вишки). В резульаті чого показники в аксестелі стали набагато краще. Змінився канал. ДРС також виросло. Інтернет став стабільніший і кращий по швидкості. Я вияснив, що це оновлення дало доступ для мого модема Інтертелекомівські технічні можливості, тобто їх базові станції. Я не проти, навіть радий. Але деякі сторінки просто не хочуть завантажуватися. Змінюю prl на CDMA.ua програмою prl_up_v8.exe - параметри вернулися на CDMA.ua, сторінки відкриваються нормально але зі швидкістю та можливістю CDMA.ua воно мені не подобається. Запускаю ту утиліту що в них скачав - Інтертелекомівські можливості - але деякі сайти не відкриваються :-( Тобто залиття та перезалиття prl файла не допомагає :-( Можливо в Мангусті щось підправити?? Підскажіть. Мережа CDMA.ua в моєму районі мене не влаштовує :-( Інтертелекомівське краще.Пробував на різних комп'ютерах та різних ОС - результат такий самий. Якщо в програмі prl_up_v8.exe обираю прошивки Інтертелекомівські - підключитися не можу.

Yatan

• бываю редко
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +342/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: huawei 5231, haier ce81b
  • Провайдер: LANET
  • Тариф: Протон +
  • Антенна: Самый лучший способ предсказать будущее - создать его.
  • Наша жизнь - в наших руках!

Але деякі сторінки просто не хочуть завантажуватися. Змінюю prl на CDMA.ua програмою prl_up_v8.exe - параметри вернулися на CDMA.ua, сторінки відкриваються нормально але зі швидкістю та можливістю CDMA.ua воно мені не подобається.
якi конкретно сторiнки не вiдкриваються?
прикладiв би декiлька

Каждый сам творит свою судьбу

Pashamoy

• Постоялец
  • Благодарность: +7/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: W802
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Детский 3G интернет
  • Hujenet

Залей Prl интертелекома

Петрo

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +89/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Novatel U720
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: Дитячий 3G інтернет

Залей Prl интертелекома
Це напевно не поможе.Адже Serg87 абонент CDMA.ua.Хотілося б побачити,які сторінки не відкриваються.Можливо,це щось подібне на "Батьківський контроль" в Інтертелекомі.

Serg87

• Гость

Залей Prl интертелекома

Це напевно не поможе.Адже Serg87 абонент CDMA.ua.Хотілося б побачити,які сторінки не відкриваються.Можливо,це щось подібне на "Батьківський контроль" в Інтертелекомі.

Ну наприклад ось цей: http://mixupload.org/styles/trance2 Цей: http://www.coolnovo.com/?hl=ru
Вони просто висять в завантаженні, тобто ні фону сторінки ні її посилань, зображень нічого не підвантажується. В Windows XP є значок моніторингу мережі. От там телевізор від мене (віддача) світиться, а телевізор від них (віддача) мовчить. Тобто я запит передаю а у відповідь нічого. Ще буває не відповідає наприклад коли пошук Google роблю. Просто мовчить. Навіть коли зараз пишу вам це повідомлення кружельце завантаження крутиться зверху біля вкладки. У випадку з CDMA.ua такого б не було...просто сторінка повільно б завантажилась до кінця. Надаю скрін прогами для заливки прл. Там я позначив х - модем не підключається (при спробі підключення - помилка "Удаленный компьютер не отвечает", хоча мережа в аксестелі показує норм). Галочка - модем працює. Поточний прл як ви бачите 3317 (він залитий за допомогою той утиліти з www.update.cdma.ua)

Також додаю скрін аксестеля з показниками від утиліти www.update.cdma.ua.
Пробував тут канал 112 і 116 здається. Результат не змінний. Все ж таки думаю що в мангусті треба щось підправити.

Serg87

• Гость

Ось надаю скріншот аксестеля з prl CDMA.ua 30510. Мережа трохи гірша. Чи не так? Інтернет в мене тут трішки повільніший....інколи онлайн пісні та відео потребують буферизації в ході програвання.

Hedgehog925

• Гость

Уверены что вина со стороны провайдера? Попинай другие странички если нормально грузяться, значит вина хостинга где лежит сайт...
« Последнее редактирование: 13 Октябрь 2012, 22:47:59 от Hedgehog925 »

Serg87

• Гость

Уверены что вина со стороны провайдера? Попинай другие странички если нормально грузяться, значит вина хостинга где лежит сайт...

Я впевнений на 200% що це вина провайдера. Повторюю: коли сиджу на prl CDMA Україна - сайти відкриваються всі, але повільно (покриття слабе). Коли сиджу на prl від сайта www.update.cdma.ua сайти відкриваються не завжди, тобто завантаження сторінки в браузері не відбувається, в очікуванні запиту крутиться кружечок, але швидкість краща (за допомогою цієї утиліти модем переходить на бс від Інтертелекому в якого покриття краще.) Модем використовую один і той самий. Тобто з модемом навряд щось. Замітив особливість: на prl CDMA Україна процедура авторизації проходить довше ніж на prl Інтертелекома, особливо на етапі перевірки логіна та пароля.
« Последнее редактирование: 15 Октябрь 2012, 09:28:05 от Николай »

Pashamoy

• Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • Hujenet

"После объединения CDMAUA и Интертелекома Базовые станции CDMAUA снимаются, а абоненты переводятся на станции интертелекома для корректной работы оборудования нужно запрограммировать настройки (читай Prl) Интертелекома!"
Вот такой ответ сестре дали в СЦ CDMAUA

Serg87

• Гость

"После объединения CDMAUA и Интертелекома Базовые станции CDMAUA снимаются, а абоненты переводятся на станции интертелекома для корректной работы оборудования нужно запрограммировать настройки (читай Prl) Интертелекома!"
Вот такой ответ сестре дали в СЦ CDMAUA

Саме так! Я також так і думаю. От із-за цього CDMA Україна і випустив цю утиліти-перепрограмувач яка і переводить своїх абонентів СІДІЕМЕЯ на базові станції Інтертелекома! Але ж чому вона якось не коректно це робить??! В аксестелі видно що модем ловить БС Інтеретелекома але чому завантаження сторінок не працює інколи?! Мене це вже дістає. Тільки що розмовляв з оператором-консультантом Інтертелекома в чаті - сказали зателефонувати на номер 0800608800. Але зараз немає змоги це зробити :-( Та і як я зможу розібрати цей prl? Я в ньому нічого не розберу....

Pashamoy

• Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • Hujenet

возьми Prl отсюда "PRL файлы CDMA операторов Украины", залей, посмотри помогло или нет? Если не помогло неси в сервисный центр Интертелекома

Serg87

• Гость

возьми Prl отсюда "PRL файлы CDMA операторов Украины", залей, посмотри помогло или нет? Если не помогло неси в сервисный центр Интертелекома

Я вже пробував. Чисті Інтертелекомівські prl не підключають мене. Видає помилку: "Удаленный компьютер не отвечает". Єдиний спосіб переключення на бс Інтеретелекома це утиліта з www.update.cdma.ua.
Добре....потім щось буду вирішувати.

ITs my life

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн
  • если ШО, то я не $100, чтобы всем нравиться...

Serg87
у тебя, случайно, номер не на 020 начинается?

Serg87

• Гость

Serg87
у тебя, случайно, номер не на 020 начинается?

ТАК! Розпочинається з 020.

ITs my life

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн
  • если ШО, то я не $100, чтобы всем нравиться...

ТАК! Розпочинається з 020.
не буду утверждать про твой конкретно номер, но я уже неоднократно и очень часто встречался с ситуацией, что номера 020 изначально очень "антиресно" были запроганы в ИТС... у большинства были "вручную" прописаны каналы и сиды ИТ в локе...

я бы на твоем месте попросил с этого форума - Сергей (ИТ) или кого-то из Виталиков - удаленно проверить все твои параметры на модеме, чтобы зря не дергаться по ЦОАм

+ Быстрый ответ