Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Справжні герої не святкують "8 марта" бо...  (Прочитано 1246 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

АппенцеллерАвтор темы

 • Живу я здесь)))
 • *****
 • Благодарность: +239/-0
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 1652

Прочитай перед тим, як „привітати” дорогу тобі людину! Історія виникнення „свята” 8 Березня

 Існує дві історії походження "свята":


Перша історія:

Рішення про щорічне святкування жіночого дня було прийнято в 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені.

Коріння свята, яке так приховувала совєтська пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали німецькі повії. Очолювала демонстрацію німецька жидівка, революціонерка Клара Цеткін.

У 1895 році, 8 березня, повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто не було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік, 8 березня, 1896 році, те ж саме відбулося в Нью-Йорку.

Це стало причиною для проголошення дати 8 березня Міжнародним жіночим днем в СРСР. Суть свята полягала в тому, щоб акцентувати увагу на особливому місці жінки в боротьбі за „щасливе комуністичне завтра”, виділивши для неї аж цілий день. Совєтська влада забезпечила цю рівність тим, що дала жінці в руки лопату, відбійний молоток, посадила на трактори – зробивши з неї тяглову робочу силу, відібравши від жінки традиційну функцію – берегині сімейного затишку, жіночність, материнське щастя, одним словом – забрали те, що було даровано їй Богом.

Латвійський сейм відмовився офіційно визнати день 8 березня святковою датою. Депутати парламенту вважають, що „в цьому святі відчувається подих комуністичних привидів – Клари Цеткін та Рози Люксембург”.

Друга історія:

Пурім або Гамана - жидівське національне свято припадає на 23 лютого, за старим стилем це 8 березня. Це не є релігійне свято (про це, до речі, говориться і в «Єврейській енциклопедії»). Це свято знищення усіх ворогів іудеїв. Перський цар, дозволив євреям «винищити, убити всіх сильних у народі, що у ворожнечі з ними, дітей і дружин, і маєтки їхні розграбувати» (Книга Есфірі, 8 -11). І два дні, за підтримки царських вояків, «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі» (Книга Есфірі, 8 -11). Перська імперія була приречена. А день погромів і убивств став «веселим святом Пурим».

Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати 8 березня як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила 8 березня міжнародним жіночим днем. Але це свято не прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.

Відзначення цього жіночого дня, що, як правило, припадає на Великий піст, часто супроводжуються гучними пиятиками та забавами, чим порушуються норми християнської етики і зневажаються релігійні традиції християн.
Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері — після Великодніх свят, в час розквіту весни й наближення сонячного літа.
Оскільки український народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане силоміць свято 8 березня є чужим для нас.
Нам годиться відзначати справді міжнародне свято — День Матері.

 
Закликаємо вас любити і пам'ятати ЗАВЖДИ про нашу прекрасну половину,про невід"ємних учасниць нашої боротьби, дарувати їм посмішку і щастя: на роботі і вдома, в школі і в університеті, в хвилини радості й хвилини смутку, просто так, а інколи змушуючи себе - намагаймося бути ЛИЦАРЯМИ і ГЕРОЯМИ  завше і усюди...
 
Завжди і всюди прославляй і захищай своє рідне, - таке твоє призначення (з декалога українського націоналіста)
Записан
Si vis pacem, para bellum

Бамовский

 • Гость

Если отбросить националистическую окраску, полностью согласен с выше сказанным.
Иудеи жидомасоны, иллюминаты, сионисты и пр. нечисть - наши главные враги, и они кстати, этого особо не скрывают - мы для них "гои", которых можно и главное, нужно уничтожать.
Поэтому, признание и празднование установленных ими праздников - это "жирный" плевок, себе же в лицо.

   
Записан

Николай

 • Администрация
 • *
 • Благодарность: +214/-0
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 4394
 • Город: на берегу Днепра

солидарен
Записан