Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: 10 000 грн. за рік. Моя схема заробітку  (Прочитано 866 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO

Тепер підсумки і закриваю теми

Вам потрібно 4 Дж  Інтернет, ліміт  не менше 50 Гб  це є  у Лайфу,  не вимикати  ПК  більше 12 годин  або  смартфон він  зовсім не вимикається(відкритий Інтернет), знайдіть  вдома 65 долар  для старту стейку в  Білл  Мілл.

Увага!

Ні це не повітряна тревога :)

Під  стейком у  Білл  Мілл  65 долар  це  закласти їх  на ТРИ  роки(вивести  не вдасться), можна півроку  але нам треба  три роки бо дає  макс. дохід.

Якщо хорошого  Інтернету у вас нема  то  у стейк  краще закласти  середнє  90 долар.

Стейк  дає  кожен день доходу  за місяць  при 65 долар  я очікую  близко  6.5  долар та інші  площадки  це  близько  20 долар, отже  за пару місяців  ми  обмінюємо  на ЮМПТ  і запускаємо  другий стейкінг  і  виходимо на швидкість.

Для стейкінгу

https://r.honeygain.me/MONIT96A9D

https://bill-mill.com/register?referrer=00021440

https://www.jumptask.io/

правила компанії  суворі бо це фінансові заклади  за порушення бан рахунків  і аккаунту. Я сам  переносив роботу з  смартфону на ПК  і все забанили  бо  недочитав англ. документацію.
Записан

Newred

  • 1sell.com.ua
  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +99/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 471
  • Город: Киев
  • Провайдер: Berline
  • Тариф: 1Gb 150грн
Re: 10 000 грн. за рік. Моя схема заробітку
« Ответ #1 : 22 Октября 2022, 02:31:26 »

Сначала пополняешь свои 65уе.
Потом компания тебя банит, потому что ты зашёл в свой акк не с смартофона, а с ПК.

Слишком уж явное отнималово денег. Есть проще способы расстаться с своими деньгами.

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: 10 000 грн. за рік. Моя схема заробітку
« Ответ #2 : 22 Октября 2022, 17:07:11 »

Це практика до чого?

Такого  нема у моїх, але кроки треба  перестраховувати  у старшого  партнера а він має бути лідером.

Наприклад  по  оренді Інтернету  там мене банили бо  треба уважно  читати  англійською, що  допускається 10 пристроїв на один акаунт  але при цьому і  10  різних  сімок.  Якщо  у вас один  пристрій  то  одна сімка  і один акаунт.  Я зробив новий акаунт  і дотримуюсь правил.

Стосовно теми  то  є   ймовірність за рік  набрати 20 000 грн.  а то  й більше.
Записан

Newred

  • 1sell.com.ua
  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +99/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 471
  • Город: Киев
  • Провайдер: Berline
  • Тариф: 1Gb 150грн
Re: 10 000 грн. за рік. Моя схема заробітку
« Ответ #3 : 23 Октября 2022, 13:25:44 »

В какую дату ты планируешь забрать вложения и доход.

И вопрос по первому бану. Деньги вернули или нет?

Слава БогуАвтор темы

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 236
  • Город: Дніпровська обл
  • Модем: ZTE MF79U
  • Провайдер: Life
  • Тариф: Вільний Лайф. Регіон
  • Антенна: 4G/3G LTE MIMO
Re: 10 000 грн. за рік. Моя схема заробітку
« Ответ #4 : 23 Октября 2022, 14:53:23 »

Там дві  повязані компанії, друга представляє  токен  і гаманець  вона не банить  оскільки  це децентралізована система, що заробив твоє.  А от  перша встановлює  правила взаємодії  за порушення  банить  як  аккаунт   так і  звязок з робочим гаманцем.  Гроші не втратив  але  гаманець  відкинули  і треба було робити новий гаманець  на якому нуль.  Тепер  як  зібрати до купи  з двох  гаманців?  Можна  я тільки  потратив трохи комісії.  Все вийшло.  Бо виплата  і система децентралізована.

На сьогодні виправляю  в опису моєї теми:  відновити  другий стейк у мене  за два місяці не вийде  бо  Джамп  сильно  здорожчав. Ну нічого.  За те за оренду Інтернету ми  заробляємо дорожчий токен.

Тема цієї замітки  10 000 грн. за РІК  бо  принципи  депозиту чи  інвестицій це  ЧАС  діє  за накопичуванням  а  накопичуємо  ми  всі по різному.

Проблема енергетики тощо...  в ідеальних  умовах  на  Білл  Мілл  за три роки  ви можете заробити  мільйон  грн.
Записан