Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Налаштувати модем на роботу лише з однією станцією  (Прочитано 1958 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

МишкоАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3
  • Город: Запоріжжя

Доброго дня! Чи можна налаштувати модем (Huawei E3372) на роботу лише з однією станцією (з таким-то ID)?
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Доброго дня! Чи можна налаштувати модем (Huawei E3372) на роботу лише з однією станцією (з таким-то ID)?
Доброго, можна, придбавши зовнішню антену і точно направивши її на певну БС.
(з таким-то ID)?
А от це не дуже для мене зрозуміло  O0
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

МишкоАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3
  • Город: Запоріжжя

Антена - зовнішня, піднята на щоглі. На web-сторінці модему Huawei E3372 192.168.8.1/html/antennapointing.html виводиться номер станції (параметр - Cell ID).
З одного напрямку маю сигнали з двох 4G станцій "Київстару": Cell ID=12 й Cell ID=29. Від 29-ї станції відношення сигнал/шум RSSI=5 дБ для будь-яких метеоумов, але пропускна здатність каналу близька до нуля й часто переривається. Від 12-ї станції за сприятливих метеоумов відношення сигнал/шум RSSI=6 дБ і на неї вдається налаштуватись, отримуючи 25 Мб/с. Але з погіршенням метеоумов відношення сигнал/шум від неї спадає до 1 дБ, а пропускна здатність - до 23 Мб/с.
Але щогла - переносна (не стаціонарна), тому шукається варіант розташування антени на 5 м нижче. Але там ослаблений сигнал від потрібної мені 12-ї станції перебивається потужним сигналом від 29-ї, і модем налаштовується завжди на останню, мені не цікаву. Це я так собі міркую.
Мета пошуку можливості налаштовування на певну станцію - перевірити власну гіпотезу, можливо - хибну. Хоча вже усе зрозуміло: доведеться робити стаціонарну щоглу.
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Антена - зовнішня, піднята на щоглі. На web-сторінці модему Huawei E3372 192.168.8.1/html/antennapointing.html виводиться номер станції (параметр - Cell ID).
З одного напрямку маю сигнали з двох 4G станцій "Київстару": Cell ID=12 й Cell ID=29. Від 29-ї станції відношення сигнал/шум RSSI=5 дБ для будь-яких метеоумов, але пропускна здатність каналу близька до нуля й часто переривається. Від 12-ї станції за сприятливих метеоумов відношення сигнал/шум RSSI=6 дБ і на неї вдається налаштуватись, отримуючи 25 Мб/с. Але з погіршенням метеоумов відношення сигнал/шум від неї спадає до 1 дБ, а пропускна здатність - до 23 Мб/с.
Але щогла - переносна (не стаціонарна), тому шукається варіант розташування антени на 5 м нижче. Але там ослаблений сигнал від потрібної мені 12-ї станції перебивається потужним сигналом від 29-ї, і модем налаштовується завжди на останню, мені не цікаву. Це я так собі міркую.
От з цього і треба було починати свій пост. Міркуєте правильно, але є питання Що за антена? Яка довжина траверси? Хто виробник? Якщо на антені є рефлектори, як варіант, спробувати зняти їх, роблячи її більш вузьконаправленою.
Мета пошуку можливості налаштовування на певну станцію - перевірити власну гіпотезу, можливо - хибну. Хоча вже усе зрозуміло: доведеться робити стаціонарну щоглу.
От з цього і треба було починати пост. Міркуєте правильно. Але виникають питання. Що за антена? Хто виробник? Яка довжина траверси? Якщо там є рефлектори, як варіант, зняти їх і спробувати.
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

ansilent

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +43/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 288
  • Город: Умань

Huawei E3372 - не можливо "прив'язати" до конкретної БС. Така можливість є, здаеться, у деяких Сіеррах.
А вам потрібно використовувати вузькоспрямовану антенну, наприклад параболу з облучем.
Записан

Джон1

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +28/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 358
  • Город: Городок
  • Модем: Был Хуавей)

А вам потрібно використовувати вузькоспрямовану антенну, наприклад параболу з облучем
Це при умові що БС не багато по наряску антенни ... а якщо це в місті де БС купа в одному напрямку + антенна розташована десь в дворику між багатоповерхівка де лапае відбитий сігнал..
Записан