Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Віддам корпоративний тариф Life-Home 199 (БЕЗЛІМІТ)самостійно поповнюємо на 199  (Прочитано 4389 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

За умовами тарифного плану надається 70 Гб інтернету на календарний місяць + на наступний день додається150 Гб на той же календарний місяць. Разом 220 Гб. Також працює Лайхфак, при якому до гігабайт наступного місяця додається кількість витрачених у попередньому, можна розкачати до 320 Гб/30днів 360 Гб/календарний місяць. Майже безліміт.  У МЕЖАХ ДО КІНЦЯ ЛЮТОГО МОЖНА ПІДКЛЮЧИТИ ПОВНИЙ БЕЗЛІМІТ. Можливо підключення на даній умові будуть і пізніше. Також Це не означає, що підключені номера в цей період втратять безліміт по його завершені.
Відправляю НП, інтайм, Укрпошта у межах 2 днів. Є кількість.
« Последнее редактирование: 22 Января 2020, 10:39:17 от kolja »
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт
Re: Віддам корпоративний тариф Лайфа - Home 199
« Ответ #1 : 21 Декабря 2019, 18:52:44 »

За умовами тарифного плану надається 70 Гб інтернету на календарний місяць + на наступний день 150 Гб на той же календарний місяць. Разом 220 Гб. Також працює Лайхфак, при якому до гігабайт наступного місяця додається кількість витрачених у попередньому. Майже безліміт. Відправляю НП, інтайм, Укрпошта у межах 2 днів. Є кількість.
 Якщо "віддам", то мені 100 шт. А якщо є додаткові умови пов'язані з поповненням тарифних планів на грубі гроші, то чесно про них ТУТ і пишіть, а не просто так візьму та й віддам!
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний
Re: Віддам корпоративний тариф Лайфа - Home 199
« Ответ #2 : 21 Декабря 2019, 19:40:42 »

 >:(
За умовами тарифного плану надається 70 Гб інтернету на календарний місяць + на наступний день 150 Гб на той же календарний місяць. Разом 220 Гб. Також працює Лайхфак, при якому до гігабайт наступного місяця додається кількість витрачених у попередньому. Майже безліміт. Відправляю НП, інтайм, Укрпошта у межах 2 днів. Є кількість.

 Якщо "віддам", то мені 100 шт. А якщо є додаткові умови пов'язані з поповненням тарифних планів на грубі гроші, то чесно про них ТУТ і пишіть, а не просто так візьму та й віддам!

Поповнення самостійно особисто свого отриманого номера, але активація через мене. Тобто отримав картку, надумав активувати тариф. Поповняємо та звонимо мені, чи пишемо у вайбер ( можна і через форум), я пишу менеджеру ( це важлива умова) і тариф запускається. 100 шт зараз не маю :)), але будуть незабаром. Якихось грубих грошей не потрібно. Гроші тариф тяне після вичерпання гігабайт, тому рекомендую поповняти на місячну абонплату
« Последнее редактирование: 21 Декабря 2019, 21:24:24 от kolja »
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Поповнення самостійно особисто свого отриманого номера, але активація через мене. Тобто отримав картку, надумав активувати тариф. Поповняємо та звонимо мені, чи пишемо у вайбер ( можна і через форум), я пишу менеджеру ( це важлива умова) і тариф запускається. 100 шт зараз не маю , але будуть незабаром. Якихось грубих грошей не потрібно. Гроші тариф тяне після вичерпання гігабайт, тому рекомендую поповняти на місячну абонплату

А якщо людина візьме 100 шт і жодного не поповнить? І таких буде 10-20 клієнтів?  sk Що тоді скаже оператор?  :))
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

Звичайно, що то буде недобре, але Ви самі розумієте, що таку кількість розумна людина може дати тільки адекватному нетобзорівцю, а не 20 особам по 100 шт.
Якщо ви себе бачите таким, то можу вам і 100 шт. організувати. Будуть лишні, повернете доставкою за мій рахунок.
« Последнее редактирование: 24 Декабря 2019, 00:42:38 от kolja »
Записан

Василь-Рівне

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +320/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2991
  • Город: Рівне
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Звичайно, що то буде недобре, але Ви самі розумієте
От тому, враховуючи менталітет наших людей, потрібно брати гроші наперед - спочатку оплата 199 грн, а потім відправляється сімка, бо маю досвід
Записан
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

chifty

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 25
  • Город: Хмельницький
  • Модем: Huawei E3372h-150 (HiLink)
  • Провайдер: Київсратий
  • Тариф: Домашній 4G 155
  • Антенна: Китайська MIMO

можна розкачати до 320 Гб/30днів
Тобто 10гб\день (320\міс) це максимум для лайфа? Більше давати не будуть?
Записан

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

можна розкачати до 320 Гб/30днів
Тобто 10гб\день (320\міс) це максимум для лайфа? Більше давати не будуть?
Уточнив. Максимум 360 Гб на цілий місяць.
Записан

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

Тепер тариф Home 199 від lifecell це повний БЕЗЛІМІТ! За 199 грн!
Тепер на тарифі Home 199 від lifecell ПОВНИЙ БЕЗЛІМІТ трафіку!*
Ексклюзивна пропозиція діє у тестовому режимі до кінця лютого!
*вже починаючи з другої доби після активації тарифу
Це з листа менеджера.
Від себе добавлю, що хто брав у мене картки раніше та ще не активовував, можна підключити цей покращений, БЕЗЛІМІТНИЙ варіант тарифу.
Записан

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

Уточнив у менеджера що  Все кто подключит безлимит - будет на этом тарифе до конца года 100%
Далі можливі зміни. Підключити поки є можливість до кінця лютого, але можливо продовжать. Цей тариф найоптимальніший з усіх для ір тб і не тільки.
Записан

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

Похоже прикривають лавочку . З 10.03 lifecell призупиняє дію безліміту і підключити його не буде можливості. Ще 9 березня, у понеділок, можна активувати останні безлімітні тарифи. вже активовані раніше залишаться безлімітними.
Який далі буде тариф, поки що не знаю. Скоріш за все буде як раніше, у першому повідомленні теми. У кого є картки на руках треба активувати їх запитом *512*1#
Записан

koljaАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +21/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 266
  • Город: mizhgirja
  • Модем: Huawei EC5321u-2
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: Супер 3G Безліміт регіональний

Активував і поповнив 9 березня трохи білише 10 карток для збереження безліміту. На рахунку залишається по 54 грн + інтернет на цей місяць. Доступно 10 шт для відправки, про умови пишіть в лічку.
Записан

Володимир

  • Активист
  • **
  • Благодарность: +17/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 139
  • Город: Кіровоградщина

Активував і поповнив 9 березня трохи білише 10 карток для збереження безліміту. На рахунку залишається по 54 грн + інтернет на цей місяць. Доступно 10 шт для відправки, про умови пишіть в лічку.
Можливо, марні мої сподівання...)) Є можливість скористатись пропозицією? Чи вже все, "поєзд ушьоль"? ))
Записан