Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: План "Гіга Майнінг"  (Прочитано 5901 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

uspih

  • Гость
План "Гіга Майнінг"
« : 26 Апреля 2018, 16:42:14 »

І на цьому форумі не згадується "Гіга Майнінг"  а  я вже другий місяць майню собі пристойний ліміт. Нагадаю, що цей план аналог Лайфхак але не від 20 Гб, а стартує від 5 Гб, і вся різниця та коштує 29 грн. План обмежується вибірковими областями як регіональний, Дніпровська обл. тільки Криворіжський район, я на межі по інший бік але сигнал дістаю з Кривого Рогу тому план доступний.  Вже на майнив 9.96Гб до кінця місяця буде більше. Перспективи дістати оптимальний для себе Інтернет за 29 грн. на місяць, думаю не дає жодний провайдер.  Спасибі Лайфеселл ::)

Забув сказати, що в цей план доточили і голосовий формат в мережі Лайф(без доплати і обмежень), а також без ліміту Скайп, Телеграм, Фейсбук та щось ще для Андроід.
Записан

Vitalik

  • metra.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +1356/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 12319
  • Город: Киев, а найти хоть на Марсе
  • Модем: Модный
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Антенна: В порядке
  • Мобильный интернет - это просто!
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #1 : 26 Апреля 2018, 17:17:24 »

"Шось ще", это BIP, их месседжер. Тариф региональный, поэтому для масс не особо интересен.

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #2 : 26 Апреля 2018, 17:25:12 »

Там ще є персональні додатки...  Ще кажись сторонні месенджери типу Вайбер по Андроід.  Подібний режим є у плана "Шалений рік"  якщо назву не переплутав.  Ще безкоштовно онлайн сховище.  Все круто.
Записан

Newred

  • 1sell.com.ua
  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +99/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 471
  • Город: Киев
  • Провайдер: Berline
  • Тариф: 1Gb 150грн
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #3 : 26 Апреля 2018, 18:29:12 »

Зашёл в тему из-за слова "майнинг".
Этот тариф не навсегда, если год протянет, уже хорошо.
Обычно жирные условия дают в регионах, где "всё плохо", а если хорошо, то "нужно задушить конкурентов".
Неплохо было бы, если уважаемый uspih будет выкладывать инфо про жизнь этого тарифа от начала и до успеха.
« Последнее редактирование: 05 Мая 2018, 10:06:17 от Newred »
Записан

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #4 : 26 Апреля 2018, 18:47:03 »

Ну це теоретично... Думаю він паралельний Лайфхак, нові плани випускають як реакція на активних сторінки провайдера, шукають рішення на побажання користувачів. Наприклад я робив замітку, що Лайфхак не достатньо гнучкий, побажання було прийнято і ось вийшов новий план де можна за місяць перезамовити по 29 грн. скільки Вам треба і буде те саме, що Лайфхак за 89 грн. Часто і 5 Гб вистачає.  У мене план, поступово знайти свій оптимальний резерв трафіку на місяць, це і буде успіх.  Тобто я буду майнити під потокове радіо, і 720 р  відео, у мене установиться середній ліміт, а зверху ще дають 5 Гб.  З другої сторони те саме можна дістати з плану "Шалений рік" про нього я не знав, а він мабуть доступний всім.
Записан

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #5 : 09 Мая 2018, 00:19:32 »

Неплохо было бы, если уважаемый uspih будет выкладывать инфо про жизнь этого тарифа от начала и до успеха
На Майнив 14.51 Гб, це на добу 483 Мб.  Вистачає на радіо 128 кбпс, і Ютуб 240р, по троху 360р, буду майнити далі бо люблю відео 720р а то й 1080р

Записан

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #6 : 20 Июня 2018, 16:41:39 »

Неплохо было бы, если уважаемый uspih будет выкладывать инфо про жизнь этого тарифа от начала и до успеха
Вже є 19.36 Гб, добову норму витрачати не встигаю, починає збільшуватись на добу, як переросте 1 Гб, в закладках є фільми більше години, спущу і цим самим забронюю на наступний місяць для нових фільмів.  Так поступово визначиться місячний трафік  для  мого контенту і бітрейду, а зверху ще дають 5 Гб.
Записан

vania1183

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +34/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 579
  • Город: Житомир
  • Модем: Huawei E3372h-607 / Iphone 15 Pro
  • Провайдер: Netcity, Lifecell
  • Тариф: ГігаПорт
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #7 : 20 Июня 2018, 20:08:37 »

Цікаво буде як прийде повідомлення про те, що Ваш тариф буде змінено на ..., бо лайфселу треба ще трошки грошей для 5G :D Або як наберуть абонентів у Вашій місцевості.

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #8 : 20 Июня 2018, 20:39:29 »

Цього не буває.  Змінюють коли тариф скасований і підставляють новий.  Наявні тарифи на наш вибір.
Записан

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #9 : 16 Сентября 2018, 01:51:59 »

Неплохо было бы, если уважаемый uspih будет выкладывать инфо про жизнь этого тарифа от начала и до успеха.

Вже 34 Гб, ще пару місяців і вийду на свій оптимальний обєм бо і сьогодні 1 Гб.  за добу можу витратити.  І чого б то я переплачував Лайфхак 99 грн.  20 Гб.  Як сьогодні 34 Гб за ті ж 29 грн.  До речі основні витрати йдуть на потік відео 720р  і радіо 128 кбпс.
Записан

Sanandreas

  • Частенько тут
  • ***
  • Благодарность: +3/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 166
  • Город: Днепр/Посолек городского типа : Мирный
  • Модем: Телефон doogee x5 pro
  • Провайдер: Lifecell
  • Тариф: Лайфхак
  • Антенна: нету
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #10 : 30 Октября 2018, 01:38:35 »

Неплохо было бы, если уважаемый uspih будет выкладывать инфо про жизнь этого тарифа от начала и до успеха.


Вже 34 Гб, ще пару місяців і вийду на свій оптимальний обєм бо і сьогодні 1 Гб.  за добу можу витратити.  І чого б то я переплачував Лайфхак 99 грн.  20 Гб.  Як сьогодні 34 Гб за ті ж 29 грн.  До речі основні витрати йдуть на потік відео 720р  і радіо 128 кбпс.

:D
Записан

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #11 : 30 Октября 2018, 12:54:26 »

Гіга Майнінг  соц мережі без обмежень.

На інших операторів нема.

Мережа Лайфа без обмежень.

СМС нема.

Головне не всім областям доступно.

На цей місяць прогнозується 39 Гб  за сталу ціну 29 грн.

Середнє 40 Гб  це десь мої витрати... додамо електрика і профілактика ПК
Записан

uspih

  • Гость
Re: План "Гіга Майнінг"
« Ответ #12 : 05 Ноября 2018, 00:07:37 »

 ::)
Записан