Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Lava 802 на підключається до мережі  (Прочитано 182 раз)

ВалерійАвтор темы

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +136/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: багато різних
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: 3G Дитячий
  • Антенна: Rnet 21dBі (роб), Rnet 17dBі (дом)

Знайомий купив роутер Lava 802, без підключення, звернувся до мене, щоб підключити йому Інтертелеком. Хоч до цього я з цією моделлю справ не мав, але роутер у мене на робочому компі оприділився без мого втручання (напевно підійшли драйвери від якоїсь іншої моделі).
Так як я раніше з Лавами не працював, то вирішив перевірити як цей роутер програмується (на форумі писали, що є якісь ньюанси), ДФСом "зашив" свій тестовий номер - роутер підключився до ІТ, speedtest показав 4.8 Мб/с... все ОК можна робити нове підключення.
А от на новому номері цей роутер підключився лише один раз (і то в РевА) і більше підключатись до мережі на захотів, хоча мережу "бачить". Після цього "залив" назад свій тестовий номер, теж саме - мережу бачить але не підключається.
Сьогодні вже 3-й день "танцюю з бубном" біля цієї Лави, результату немає. Прога lava_lp_0.1 не допомогла, змінив прошивку (взяв ось тут - http://netobzor.org/forum/index.php?topic=13435.msg120287#msg120287), тепер взагалі ДФС-ом нічого не можна змінити.
Підкажіть, що я роблю не так?
Продаю модеми і ноутбуки на OLX - http://olx.ua/uk/list/user/1GltR/

Engineer CDMA&GSM

• Ремонт CDMA & GSM оборудования
  • Активист
  • **
  • Благодарность: +35/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Netgear791,Mifi7730,NTGR781s
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Техникс 10

Знайомий купив роутер Lava 802, без підключення, звернувся до мене, щоб підключити йому Інтертелеком. Хоч до цього я з цією моделлю справ не мав, але роутер у мене на робочому компі оприділився без мого втручання (напевно підійшли драйвери від якоїсь іншої моделі).
Так як я раніше з Лавами не працював, то вирішив перевірити як цей роутер програмується (на форумі писали, що є якісь ньюанси), ДФСом "зашив" свій тестовий номер - роутер підключився до ІТ, speedtest показав 4.8 Мб/с... все ОК можна робити нове підключення.
А от на новому номері цей роутер підключився лише один раз (і то в РевА) і більше підключатись до мережі на захотів, хоча мережу "бачить". Після цього "залив" назад свій тестовий номер, теж саме - мережу бачить але не підключається.
Сьогодні вже 3-й день "танцюю з бубном" біля цієї Лави, результату немає. Прога lava_lp_0.1 не допомогла, змінив прошивку (взяв ось тут - http://netobzor.org/forum/index.php?topic=13435.msg120287#msg120287), тепер взагалі ДФС-ом нічого не можна змінити.

скорее всего после апдейта у него слетел разлок, так как он (апдейтер) флешит патченую область устройства. надо смотреть как он себя ведет, могу удаленно глянуть.
Аппаратный и программный ремонт, unlock роутеров и модемов CDMA&GSM.Активация Rev_B на NVTL6620l & NVTL620l, unlock Lava_802s, unlock ZTE_ac3633 & ac70, unlock NTGR 781s, unlock NTGR 815s.

Vitalik

• prointer.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +932/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: ZTE AC70
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Мобильный интернет - это просто!

Сделал, больше не надо, лезть туда дфсом - табу! Чем угодно другим - табу!

+ Быстрый ответ