Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Бровары - бесплатный доступ по Wi-Fi в сеть Интернет  (Прочитано 1640 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

LegogoАвтор темы

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +17/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 489
  • Город: Киев-Бровары
  • Модем: Huawei E8372h-153
  • Провайдер: Киевстар VPN

З 24 липня за ініціативи міського голови Ігоря Сапожка, враховуючи звернення та пропозиції  громадян, у громадських місцях Броварів створена можливість безоплатного підключення до wi-fi мережі Інтернету. Wi-Fi зони діють на майдані Свободи, у парку «Перемога» (біля фонтану, відкритого майданчику естради і танцювального майданчику «Шайба»),  у парках імені Т. Г. Шевченка та «Приозерний», у сквері «Юність». Назва точки доступу до підключення – Brovary WiFi.
При підключенні броварчани та гості міста можуть  перейти до  перегляду останніх публікацій про суспільно-політичне життя та події у Броварах на офіційному  веб-порталі міської ради.
Источник:
http://brovary-rada.gov.ua/news/15425.html

Посоветуйте модемчик и антенну под эти частоты, так как смартфона не имею.
Живу я рядом с парком, вот и думаю поймать, на шару, точку доступа  ((3g))
П.С. Пока имею инфу, что ограничение по скорости 10 Мбит/с на каждого пользователя.
Записан

LNV

  • Постоялец
  • ****
  • Благодарность: +79/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 370
  • Город: Киев
  • Провайдер: ФРИНЕТ
  • Тариф: Безлимитный 100 Мбит/с

Не знаю насколько близко,(на фото 3G отношение имеет к лайфу а не Бровары вайфай) пойдет любой роутер/свисток 2.4 частота, а так то бери б/у локо наностейшен за ~1000 грн. хватит з запасом 100%.

igor88

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +42/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 759
  • Город: Полтавська обл. м.Гадяч
  • Модем: Mikrotik,UBNT
  • Провайдер: Avator
  • Тариф: Wi-fi
  • Антенна: Mikrotik lite 2, groove 2hn

Mikrotik Lite 2