Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність  (Прочитано 9575 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

kolia

  • Гость

Ось знайшов статтю про заробіток у інтернеті:)Я вже провіряю
Заробити гроші сидячі дома це реальність

 
Все, що Вам потрібно буде робити - це клацати по запропонованих посиланнях, тим самим відвідуючи потрібні веб-сторінки і залишатися на цих сторінках на протязі 30 секунд.
За відвідини кожної сторіночки Вам нараховується декілька центів.

І чому це за відвідини веб-сторінки мені платитимуть? - запитаєте Ви. А все дуже просто.

Існують компанії, які збільшують відвідувани інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. Саме з такою компанією Ви і матимете справу.

Ця компанія надаватиме Вам список інтернет-сторінок, які вимагається відвідати, Ви заходите на ці сторінки, відвідувана сайтів збільшується

вони винагороджують компанію, а компанія винагороджує Вас. Можу Вас запевнити, що ця схема абсолютно легальна і дійсно працює.

Завдяки такій системі Ви зможете заробляти мінімум $100.00 в місяць, але можна і набагато більше - як? про це пізніше.

А спершу Вам слід реєструватися на сайті bux.to, який і надаватиме Вам посилання на веб-сторінки і платитиме за їх відвідини гроші.

Для реєстрації пройдіть наступні кроки:

1) Перейдіть по цьому посиланню: www.bux.to

2) В правому верхньому кутку кликніть "Register".

3) В полі "Username" вводите свій ник-нейм (пишемо на англійській мові).

4) Поле "Password" - пароль для подальшого входу в систему (не менше шести символів, тільки букви і цифри), обов'язково запам'ятаєте його.

5) "Confirm Password" - повторюємо пароль.

6) В полі "Email Address" вводимо діючий e-mail.

7) "Confirm Email Address" - повторюємо e-mail.

"AlertPay E-mail Address For Payments" - ще раз вводимо e-mail.

9) В полі "Your Country" виберіть країну, де ви знаходитеся.

10) І в полі "Referrer (if any)" введіть kolyauspakoyka. Це означає, що посилання на цей сайт дав Вам саме я.

11) Останнє, що вам потрібно зробити для реєстрації - це ввести безпечний код, зображений на картинці, якщо Ви не можете розібрати цей код, кликніть по цій картинці - з'явитися інша.

Поздоровляю, реєстрація пройдена!!!

Тепер можете увійти до системи, для цього кликніть "Login" у верхньому правому кутку і введіть ник-нэйм, пароля і безпечного коду з картинки.

Після цього Ви можете приступати безпосередньо до своїх прямих обов'язків - кликати по посиланнях і відвідувати веб-сторінки, для цього кликніть "Surf Ads".

Перед Вами з'явитися таблиця з посиланнями, по яких Вам треба перейти. Спочатку їх буде трохи (близько десяти), але з часом

якщо Ви щодня відвідуватимете потрібні сторінки, кількість посилань, що щодня надаються, ростиме.

При переході по посиланню з'являється деяка веб-сторінка (для економії трафіку можете вимкнути завантаження картинок в настройках браузера).

Вверху сторінки з'явитися таймер, що відлічує 30 секунд. Після закінчення 30 секунд замість таймера повинен з'явитися напис "Done" і поряд з нею галочка.

Якщо галочка не з'явилася, можливо відбулася помилка, тоді пройдіть по посиланню наново.

Після проходження всіх посилань можете відновити сторінку із списком цих посилань, щоб переконатися що кликнули всі запропоновані посилання.

Якщо якесь посилання виявилося не закреслюваним, перейдіть по ній ще раз. На цей день ваша робота закінчена. Перевіряйте список посилань щодня!!!

А зараз, як я і обіцяв, я розкажу як збільшити свій дохід багато разів. В системі Bux.to діє програма «Приведи клієнта, одерж бонус»

згідно якої при реєстрації нового клієнта по Вашому посиланню, Ви одержуєте солідний бонус від кожного кліка цього клієнта.

Чим більше Ваших «послідовників», тим більше бонусів Ви одержуєте, тим самим маючи нагоду заробляти до $1,500.00 в місяць

якщо по Вашому посиланню реєструватимуться 500 нових клієнтів, а це не так вже багато, при умові що щодня в Інтернеті з'являються тисячі нових користувачів.

Що ж потрібно робити? А потрібно робити те, що роблю я, тобто поширювати своє посилання в безмежних просторах Інтернету. Можете узяти мій текст, можете його змінити

можете написати свій, головне щоб замість мого посилання була Ваша і суть даного методу не спотворилася. Кидайте Ваше посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу

ftp-обменники і т.п. Окрім цього можна дати своє посилання всім своїм друзям і знайомим, має вихід в Інтернет.

Як же одержати гроші «на руки»? В розділі "My Stats" виводиться ваша статистика: скільки візитів на веб-сторінки Ви вчинили

скільки «послідовників» привернули, скільки ці послідовники зробили візитів і найголовніше - Ваш баланс рахунку. Гроші можна знімати на банківську картку Visa

MasterCard і інші, такі картки видаються в будь-якому банку. Як тільки Ваш баланс складе $10 (але не менше), Ви можете перекласти їх на свою картку

кликнувши «cashout» поряд з Вашим балансом і ввести номер Вашої картки (номер потрібно запитати в банку).

Після цього можете сміливо бігти до найближчого банкомату і знімати свої чесно зароблені гроші.
« Последнее редактирование: 15 Апреля 2011, 18:10:35 от Николай »
Записан

Николай

  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +215/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 4400
  • Город: на берегу Днепра

первое что делаем, заходим в гугл и пишем "bux.to лохотрон" и читаем отзывы.

потом включаем мозги и просчитываем сколько реально можно заработать, задаем себе вопросы типа почему так долго идут выплаты? как можно вывести деньги? есть ли такая платежная система у нас в стране?

От себя скажу, что все подобные методы считаю лохотронами или типа того.
До нашей эры я тоже таким страдал - ничего не заработал.

Один из минусов тебя это скоро задолбает так как это не интересная работа не имеющая перспектив развития как финансового так и умственного.
Записан

Денис

  • Гость

то что это ---хотрон согласен, да и эра кликеров завершилась лет 10-ть, ну а для усидчивых верующих в такую пургу, (в гугле прога кликер и го юзать свой трафик ) только будьте готовы к тому что заставлять будут открывать не сайты те которые хотят повысеть рейтинг, а порно сайты казино итп , а там много вирусяков  *!!
Записан

dimilian

  • Гость

Насчет 10 лет - это вы слишком.
Лет 5 назад пробовал так зарабатывать. На оплату мобильного телефона хватало  ;;))
Правда, кроме низкой стоимости клика есть один важный момент - ТУПЕЕШЬ от постоянного кликанья. А проги-кликеры давно вылавливаются.
Записан

Freddie_1

  • Гость

Ничего, кроме геморроя, на буксах не заработаешь! :D
Записан

dimilian

  • Гость
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #5 : 03 Сентября 2011, 12:19:24 »

Хороший друг недавно поднял эту бородатую тему...
Если не ошибаюсь, то речь шла именно о "букс.то". Вроде на таких системах есть понятие рефералов. Этих товарищей можно "покупать". Вроде, выход на "+" через полгода. От 100$ (что Коля и говорит) до 1000.

Кстати,Коля, отпишись, что ли...как успехи?
Записан

kolia

  • Гость
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #6 : 03 Сентября 2011, 12:33:22 »

Я вже на все забив, зараз занятий іншим навчання і потрохи вивчаю інженерство:)
Записан

Mr.Alex

  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1457/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 10738
  • Город: Kharkiv city
  • Модем: вже немає
  • Провайдер: сусіди
  • Тариф: краду в них
  • Антенна: через WiFi
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #7 : 03 Сентября 2011, 15:45:05 »

Я вже на все забив, зараз занятий іншим навчання і потрохи вивчаю інженерство:)
Оце правильно, оце більш-меньш реалістичне діло, аніж якись химери. :)

kolia

  • Гость
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #8 : 03 Сентября 2011, 16:38:50 »

Я вже на все забив, зараз занятий іншим навчання і потрохи вивчаю інженерство:)
Оце правильно, оце більш-меньш реалістичне діло, аніж якись химери. :)

Да якби хтось якусь толкову інфу толкнув мені для прочтения, а то читаю все підряд!
Записан

Николай

  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +215/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 4400
  • Город: на берегу Днепра
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #9 : 03 Сентября 2011, 16:41:39 »

dimilian реферальная система не плохая, когда то пробовал раскрутить сетку рефералов на Адвего, но .....
статистика на сегодня:
привлечено - 1908 человек
из них активных - 308 (кто выполнил хоть одно задание)
из них реально активных на пальцах одной руки можно посчитать
доходы копейки O0

думаю данная статистика подойдет и для bux.to

Чтобы иметь какой то доход надо умножать мои цифры на 1000 тогда будет толк
« Последнее редактирование: 17 Сентября 2011, 21:29:08 от Николай »
Записан

Freddie_1

  • Гость
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #10 : 14 Сентября 2011, 22:02:19 »

Да якби хтось якусь толкову інфу толкнув мені для прочтения, а то читаю все підряд!
Рекомендую изучить материалы на сайте seob.info.
А также на форуме ruseo.net.
Записан

Nightmare

  • Гость
Re: bux.to - заробити гроші сидячі дома це реальність
« Ответ #11 : 17 Сентября 2011, 19:30:12 »

Bux.to один из самых древних лохотронов. Это уже было перепроверено по несколько раз. Так что даже не стоит туда соваться и тратить зря своё время.
Записан

wufer

  • Гость

Реально будете лохами если поверите в это и будете кликать по этим рекламам. Самое интересное что реклама там то их собственная крутится или тех же кто кликает по ним да бы открутить свою в их системе. Сам когда то занялся этой темой вплотную, рефералов себе накопил, что они мне за месяц по 50 баксов штукатурили, как дело дошло к обналу всё глухой номер, после заявок десяти на вывод и писем пяти в службу обратной связи, руки опустились. Даже попытку конвертнуть свои накопления в рекламу на их сайте остались без результата. Супер лохотрон
Записан