Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Голосование

Оцените качество услуг Life:)

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Автор Тема: Интернет от Лайф life:) - отзывы.  (Прочитано 7192 раз)

kolia

• Гость

Life:) делает выгодные предложения пользователям Интернета. Вы выбираете сами, какой объем мобильного Интернета Вам нужен!
http://www.life.com.ua/popup/life_internet_uk.html

Стоимость услуги Internet от life:)

Интернет-100x3 - 39грн за каждые 30 дней
Интернет-500x3 - 69 грн за каждые 30 дней
Интернет-1000x3 - 99 грн за каждые 30 дней
Безлимитный Интернет - 149 грн за каждые 30 дней
Ночной Интернет - 49 грн за каждые 30 дней
Интернет в день - 6 грн. за каждый день пользованием Интернетом
Интернет за неделю - 15 грн. за каждые 7 дней пользования Интернетом
Дополнительная информация на сайте: www.life.com.ua, или по телефонам: 5433 или 0 800 20 5433

life:) модем - это быстрый и легкий ((3g)) модем для мобильного интернета! Специально разработанный для life:), маленький и изящный модем со слотом для карты памяти microSD совсем простой в пользовании.

Условия приобретения модема:
Без договора: 299грн
С договором на 12 месяцев: 1грн
Подробная информация на сайте: www.life.com.ua, или по телефонам: 5433 или 0 800 20 5433

Характеристики life:) - модема:

-UMTS/HSDPA 2100MH EDGE/GPRS/GSM850/900/1800/1900 MHz
-Скорость загрузки до 3.6 Мбит / сек
-Слот для карты памяти microSD
-Подходит к Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Mac OS
-Life:) модем гарантированно работает только
с SIM-картами life:) (возможна розлочка)
В продаже находятся модели: Huawei E1550 и ZTE MF626
« Последнее редактирование: 29 Ноябрь 2012, 13:16:33 от Николай »

uspih

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +7/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: PANTECH UMW190
  • Провайдер: Lifecell
  • Тариф: "3G+ ҐАДЖЕТ СМАРТ"
  • Антенна: Кімнатна 5 Дб

Відгуки в голосуванні чи що?

Недавно появилась мітка покриття десь на моє помешкання, особливого реагування мого модему не відчув, хоча легше підєднується, і з коливаннями на спад, кращий сигнал без антени 101 дбм. Думаю активувати тест на місяць для "Нічний Інтернет", і не впевнений, що пора але ж сигналу всього одна поділка. Провів наступну оптимізацію: моя сімка в модемі отже її перевів в режим "Смарт сімя" і привязав інші номери, це сьогодні найкращий тариф: я не зможу з модему дзвонити але привязані номери будуть як "Смарт сімя базовий" мій же модем під "Нічний Інтернет" Цілодобовий Інтернет буде від Піпла. Чудова комбінація. Однак 15 Гб на місяць це експеримент. Якщо не спати то я невпевнений, що ліміту вистачить, а якщо спати то платимо за сни. O0 :))  Виходить послуги Лайфу на зниження якості це відео 360 р і під малий сигнал не погано і ліміту на плюс. Але Піпл зараз вижимає 720 р і не обмежено. Буду тестувати Лайф як резервний Інтернет.

uspih

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Отже результати тесту за місяць: це відповідь оператора від сьогодні "У вказаному населеному пункті, ............., дійсно, покриття 3G відсутнє. При цьому, 3G надається в найближчих населених пунктах, тому, вочевидь, підключення відбувається до базової станціїї сусіднього населеного пункту."

Відсутнє, а сигнал підскочив 91 дбм, і вижимає майже всю потужність мого модему

uspih

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Вношу поправку у деякі відгуки, що я робив на форумі, стосовно оптимізації Інтернету/тариф: найкращі рішення аби не злітали кошти без причини для тих у кого сімка в модемі а не телефоні, і ти не хочеш переплачувати за голосовий. 1) Екстремальний варіант: обираємо пакет "Єдиний" це занадто дорогий для дзвінків але він ніяк не тарифікується крім хвилин діалогу, отже модем не може ініціювати дзвінок, і всі кошти можна призначити на Інтернет послуги, так на місяці 2 Дж безліміт за 20 грв.  Якщо підійде то можна змінити голосовий пакет на Інтернет пакет без можливості дзвонити зовсім " 3Дж+Гаджет" це вийде від 49 грв. на місяць. Найкращі доступні рішення для модему юсб ::)

uspih

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Ще зіткнувся з такою проблемою хай вона тимчасова а багато можуть попастись: не всі послуги сумісні, при цьому стягують кошти, активуються а сервісу нема, провайдер вибачатись не збирається і повертати кошти теж бо деталі є в опису послуги. Отже 2 Дж безліміт не сумісний з "Цифрове спілкування", "Нічний безліміт", "Сова" та інше... ці послуги запустяться стягнуть кошти і з кінцем бо 2 Дж приорітетний не поступиться тим послугам. На сьогодні вони доступні наприклад до "3Дж Гаджет" з ним сумісно.

+ Быстрый ответ