Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: WiFi интернет от Интертелеком  (Прочитано 62968 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
WiFi интернет от Интертелеком
« : 04 Января 2016, 17:30:15 »

Займаюсь підключенням людей до мережі Інтертелеком по технології CDMA в сільській місцевості (інших провайдерів тут нема). СDMA вже є в кожного, цікавить можливість підключення до мережі WiFi Інтертелеком.
В Інтертелеком є два види WiFi: Домашній інтернет -5 Ггц та ХотСпот - 2.4 Ггц. Домашній інтернет менш цікавий, бо вищі тарифи, тай підключення дорожче. Зацікавив ХотСпот - за 120 грн можна отримати достойну швидкість і повний безліміт.
Що маємо. Базову станцію в смт. Тростянець Вінницької області (координати 48 31 38 29 13 03). Бажання гарного інтернету в с.Буди, що знаходиться біля смт. Тростянець. Відстань до базової станції 5,8 км по прямій. Тростянець знаходиться в ямі, с. Буди на вихоті.
Якщо вийти в поле, то за тих самих 6 км на смартфон проскакує точка доступу Intertelecom_FREE, проте з'єднання не відбувається. Я звернувся до оператора Інтертелеком з питанням, чи є можливість підключення на частоті 2,4 Мгц з підсилючим обладнанням. На що мені відповіли:
Цитировать
Хот Спот обслуговується в радіусі 100 м. від точки доступу. За підсилення сигналу за допомогою антени Ми не несемо відповідальність

Звісно, така відповідь мене не задовольнила, тому я вирішив запитати тут. Наткнувся на тему http://netobzor.org/forum/index.php?topic=9256.0
Там обговорюється обладнання TP-LINK TL-WA5210G, яке має вбудовану антену 12Дб. Мені здається, таке обладнання мало б повноцінно зафіксувати сигнал. Якщо смартфон ловить, то повноцінна зовнішня точка доступу повинна достатньо його підсилити. Нажаль, на будинку, якому планується встановлення обладнання, прямої видимості точки доступу нема... До того місця, де міряв смартфоном десь 300м. Але міряв в полі. А тут з'являються будинки і дерева. І якщо на будинками можна підняти, то ж не різати дерева  :)
Чи є сенс купувати TP-LINK TL-WA5210G? Як гадаєте, буде ловити? Чи потрібна пряма видимість? Можливо хтось має досвід встановлення такого обладнання? Ніби 2,4 Мгц не такі критичні до перешкод. Можливо розглянути інше обладнанная, наприклад Ubiquiti NanoStation Loco M2?
З'явилась можливість купити обладнання, хочеться підібрати щось хороше. Чи відкинути 2,4 Мгц, і одразу дивитись в сторону Домашнього інтернету?
На сайті https://airlink.ubnt.com/#/ показує можливість підключення, але я не впевненний, що задаю всі параметри правильно.
« Последнее редактирование: 15 Января 2016, 08:43:13 от Ян »
Записан

Сергей123

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #1 : 04 Января 2016, 18:32:57 »

Там обговорюється обладнання TP-LINK TL-WA5210G, яке має вбудовану антену 12Дб. Мені здається, таке обладнання мало б повноцінно зафіксувати сигнал. Якщо смартфон ловить, то повноцінна зовнішня точка доступу повинна достатньо його підсилити.
Рекомендую смотреть в сторону оборудования Ubiquiti, тп линки это головная боль для больших расстояний. Если устраивают пинги до 1000 мс, а то и более, то можно и тп линк. А для вай фай обязательно необходима прямая видимость, что для 2.4, что для 5 Ггц. Если нет прямой видимости, а переотраженка, то лучше и не связываться с вай фай, не будет стабильного сигнала, а соответственно и скорости
Записан

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #2 : 04 Января 2016, 18:53:55 »

Зробив заміри. На другому скріні видно, що за перешкоди. Червоним позначив місце, де базову станцію ловлю смартфоном.
Дані для тесту такі: обладнання в обох сторін UBIQUITI NANOSTATION LOCO M2. Висота клієнта 5 м., висота точки доступу Интертелеком 10 м. Потужність обладнання 23dBm.
Хтось знає, яке обладнання стоїть на базовій станції, і на якій воно висоті?
Записан

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #3 : 04 Января 2016, 19:00:27 »

А для вай фай обязательно необходима прямая видимость, что для 2.4, что для 5 Ггц.
Тростянець знаходиться в ямі. Тому складно зрозуміти, буде пряма видимість, чи ні.
Записан

vbely

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #4 : 04 Января 2016, 22:52:47 »

Смотреть в сторону Домашнего и не замарчиваться с фришным.
Вызвать спецов и пусть меряют.
Судя по карте все печально, но может быть шанс есть )))

Записан

VicNes

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #5 : 04 Января 2016, 23:36:19 »

Тростянець знаходиться в ямі. Тому складно зрозуміти, буде пряма видимість, чи ні.
У Вас же есть трасса, правда она цепляет бугор, находящийся на 1,2 от вас. Но вы точно уверены что высота мачты интертелекома 10 метров. Да и у себя поднимите антенну повыше и пересчитайте трассу.
Правда насчет полного безлимита на хотспоте, оно конечно так, но вот когда набежит масса клиентов то скорость падает до нуля. У меня товарищ например плюется постоянно.   
« Последнее редактирование: 04 Января 2016, 23:50:02 от VicNes »
Записан

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #6 : 05 Января 2016, 08:39:53 »

У Вас же есть трасса, правда она цепляет бугор, находящийся на 1,2 от вас.
Ви про дорогу кажете? Яким чином вона впливає на сигнал? Щось я не зрозумів. Тоді інше питання. Чи можу я сам підключити домашній інтернет? Нащо мені ще визивати майстрів? А в домашньому інтернеті куплена швидкість гарантована?
Записан

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #7 : 05 Января 2016, 08:48:35 »

Судя по карте все печально, но может быть шанс есть )))

Я бачив карту покриття. Нічого печального нема, покриття є :)
Записан

VicNes

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #8 : 05 Января 2016, 18:37:02 »

Ви про дорогу кажете?
Нет. Те картинки что вы опубликовали называются трасса от Вас к базовой станции.

Цитата: Ян
Чи можу я сам підключити домашній інтернет?
Нет. Вы можете самостоятельно установить точку(антенну) отюстировать ее по максимальному уровню сигнала. Окончательную настройку должен делать представитель Интертелекома. По идее если у Вас будет доступ в интернет по другому каналу, то может эту настройку вам сделают удаленно.

Цитата: Ян
А в домашньому інтернеті куплена швидкість гарантована?
Провйдер утверждает что гарантирована. По непроверенным данным в нашей деревне больше 3х мб не выходит.
Записан

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #9 : 15 Января 2016, 08:40:57 »

Підключив Домашній інтернет від Інтертелеком

Записан

vbely

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #10 : 15 Января 2016, 10:49:44 »

Это очень хороший результат! Поздравляю!!!   :)
Записан

ЯнАвтор темы

  • Новичок
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 69
  • Город: Винница
  • Модем: Huawei EC315
  • Провайдер: Интертелеком
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #11 : 15 Января 2016, 12:11:43 »

Да, я очень доволен! Рад что спрыгнул с CDMA. Задолбали просадки скорости и разрывы связи. А тут скорость стабильная и полный безлимит.
Записан

vbely

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #12 : 15 Января 2016, 12:15:26 »

Да, я очень доволен! Рад что спрыгнул с CDMA. Задолбали просадки скорости и разрывы связи. А тут скорость стабильная и полный безлимит.

Ну сильно не радуйтесь, если много будет абонентов по Домашнему Интернету на вашу БС, то начнутся проблемы!
Записан

VicNes

  • Гость
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #13 : 15 Января 2016, 18:54:31 »

Підключив Домашній інтернет від Інтертелеком
Какая точка доступа используется и высота ее подвеса не подскажите?
Записан

igor88

  • Живу я здесь)))
  • *****
  • Благодарность: +42/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 759
  • Город: Полтавська обл. м.Гадяч
  • Модем: Mikrotik,UBNT
  • Провайдер: Avator
  • Тариф: Wi-fi
  • Антенна: Mikrotik lite 2, groove 2hn
Re: WiFi интернет от Интертелеком
« Ответ #14 : 15 Января 2016, 19:35:20 »

Підключив Домашній інтернет від Інтертелеком
Какая точка доступа используется и высота ее подвеса не подскажите?
NanoBeam M5 или AirGrid M5
Записан