Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Кабель для 3G антен CDMA  (Прочитано 90892 раз)

Ігор

• Гость
Re: Кабель для 3G антен CDMA
« Ответ #30 : 25 Январь 2012, 19:12:03 »

Видивився в неті кабель 5D-FB. http://www.dalradio.ru/catalog.php?tovar_id=635&from=FROMEXPORT  Цікавить думка щодо доцільності покупки цього кабелю. Хотілося б знати думку тих людей які в цьому добре розбираються. І якщо варто купляти, то якої довжини?

Yatan

• бываю редко
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +342/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Провайдер: LANET
  • Тариф: Протон +
  • Антенна: Самый лучший способ предсказать будущее - создать его.
  • Наша жизнь - в наших руках!
« Ответ #31 : 25 Январь 2012, 19:47:17 »

параметри непоганi - 2,1 дб на 10 метрах
але щось дорогувато, 60 руб - десь 15 грн за метр

http://www.kapro.ua/item/288/
купи belden rg-8, 12 грн за метр, параметри 1,35 дб на 10 метрах

Довжину купляй ту яка потрiбна. Тобто якщо хватае 8 метрiв, то використовуй 8, а не 10. Тобто чим коротше, тим краще.
Каждый сам творит свою судьбу

Бамовский

• Гость
« Ответ #32 : 26 Январь 2012, 00:24:24 »

Ігор Сколько кабеля вам нужно?
Если не более 10-12м, покупайте смело RG58 и не усложняйте себе жизнь, ненужными фин. расходами, и убитым временем в поисках "золотого" кабеля. :))
Если ваша БС загружена, то лишние 2-3дб выигранных на "крутом" кабеле вас не спасут. И наоборот. 

Ігор

• Гость
« Ответ #33 : 27 Январь 2012, 08:00:27 »

Планую купити 20 м. Спробував на кабелі RG6U 75 Ом. Сигналу нема. Не коннектиться.  Але антена на горищі. Кабелю 15 м.  Вкоротив до 11м, те саме. То ж вирішив узяти так сказати професійного кабелю з низькими втратами і довшого для того щоб була можливість підняти ще вище. Купляти вирішив ось тут http://www.gsmport.ru/cat/cabel_coaxial/5D-FB.html . Думаю що ситуація має змінитися. Але якщо ні, то хотілося б знати, чи можливий варіант дві антени на одному кабелі? Зробив би сам ще одну. Просто є 2 БС . Чи можливо одночасно працювати з обома? І як це можна реалізувати? Може хтось знає. Просто дуже хочеться стійкого зв"язку. Швидкість то вже окрема розмова. Головне постійний звязок. Yatan і Бамовский, велике спасибі за відповідь.

Yatan

• бываю редко
  • Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #34 : 27 Январь 2012, 08:18:53 »

Планую купити 20 м. Спробував на кабелі RG6U 75 Ом. Сигналу нема. Не коннектиться. 
Але антена на горищі. Кабелю 15 м.  Вкоротив до 11м, те саме.
якщо сигналу нема - то проблема не в якостi кабелю

на RG6U прекрасно працюють антенни, рiзниця мiж всими кабелями - дешевими та дорогими лише в тому, що бiльш якiсний кабель в кращому випадку дасть на  1-2Дб краще сигнал, на 0-1,5 краще Ec/lo.

ставив мужику антенну БС за 26 км, вiн в низинi, там дешевий 75 омний кабель RG6U - 15 метрiв, все працює. Швидкiсть 200-500 кбiт, що як для низини досить непогано.

Так что
1) провiр всi з'єднання - починаючи вiд коробки антенни та закiнчуючи пигтайлом в модем.
2) виконати правильну настройку антенни - 5-10 градусiв повернув, почекав 5 сек - дивися на показання аксестела, ще на 5-10 градусiв - i так далi поки не знайдеш якнайкращi показники RX1 та ec/lo.

чи можливий варіант дві антени на одному кабелі? Зробив би сам ще одну. Просто є 2 БС
нi

Чи можливо одночасно працювати з обома?
нi

Налаштуй правильно антенну - i буде тобi щастя.

Ігор

• Гость
« Ответ #35 : 27 Январь 2012, 08:45:43 »

Добре. Буду пробувати. Дякую за поради.

StepOK

• Гость
« Ответ #36 : 27 Январь 2012, 13:01:12 »

Тільки якщо в тебе RG6U PCI - то звичайно поміняй на щось краще, бо цей кабель хіба що для ТV =)...

Ігор

• Гость
« Ответ #37 : 27 Январь 2012, 13:35:24 »

Да, так і є. Ось на кабелі що написано  Pci rg6u u.s.a standart. А що з ним не так?(Відносно інших 75 Ом кабелів)

Yatan

• бываю редко
  • Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #38 : 27 Январь 2012, 13:38:08 »

звiсно якщо фiнаси позволяють - мiняй на краще
хоча взагалi якiсть iнтернету суттево не змiниться, так що все рiвно антенну на базу налаштовувати потрiбно

Бамовский

• Гость
« Ответ #39 : 27 Январь 2012, 14:43:35 »

Pci rg6u u.s.a standart. А що з ним не так?
Качество плохое, очень - если коротко.

Ігор Изначально, где вы находитесь, какое расстояние от вас до БС?

Ігор

• Гость
« Ответ #40 : 27 Январь 2012, 15:10:46 »

Є дві БС. До одної 16 км, до іншої 19-20 км по карті . Люди в селі наскільки знаю коннектяться і до одної і до іншої. Але я ж оце все схімічив, спробував підключитися та й не вийшло. от грішу на кабель. і як я зрозумів-не даремно. А скажіть таке , БС розраховують на різну кількість споживачів, чи як? Тобто чи діє залежність, що чим менший населений пункт, тим менша її пропускна спроможність? Чи вони всі однакові?

Leshiy

• Постоялец
  • Благодарность: +44/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Novatel mi-fi 2200
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Вільний доступ
« Ответ #41 : 27 Январь 2012, 19:09:35 »

Планую купити 20 м. Спробував на кабелі RG6U 75 Ом. Сигналу нема. Не коннектиться.  Але антена на горищі. Кабелю 15 м.  Вкоротив до 11м, те саме. То ж вирішив узяти так сказати професійного кабелю з низькими втратами і довшого для того щоб була можливість підняти ще вище. Купляти вирішив ось тут http://www.gsmport.ru/cat/cabel_coaxial/5D-FB.html . Думаю що ситуація має змінитися. Але якщо ні, то хотілося б знати, чи можливий варіант дві антени на одному кабелі? Зробив би сам ще одну. Просто є 2 БС . Чи можливо одночасно працювати з обома? І як це можна реалізувати? Може хтось знає. Просто дуже хочеться стійкого зв"язку. Швидкість то вже окрема розмова. Головне постійний звязок. Yatan і Бамовский, велике спасибі за відповідь.
Думаю проблема в этом "Але антена на горищі" , а должна на открытом пространстве, у меня 17дБ 11 метров от земли  , кабель 10 м Fin Mark  75 Ом , уверено ловил БС на расстоянии 46 км , уровень сигнала полный. И скорость была приличная до 2,7 Мбит/с максимум, сейчас БС подсела 0,3-0,8 Мбит/с максимум. Перешел на другую 26 км. недавно запущенную. Да и при 16 км модем может работать без антенны но не всегда. Может проблема в модеме его проверяли при подключении? Хотя это уже немного не по теме.
« Последнее редактирование: 27 Январь 2012, 19:20:53 от Leshiy »
Инструкция к AxesstelPst EvD для начинающих / 3G модем на тарелке

Ну и что, что у меня ветер в голове, зато мысли всегда свежие.

Бамовский

• Гость
« Ответ #42 : 27 Январь 2012, 19:33:21 »

Є дві БС. До одної 16 км, до іншої 19-20 км по карті . Люди в селі наскільки знаю коннектяться і до одної і до іншої. Але я ж оце все схімічив, спробував підключитися та й не вийшло. от грішу на кабель. і як я зрозумів-не даремно.
Кабель здесь не причем (ну если он не перебитый), горище тоже не виновато, раз уж сигнала нет совсем.
Какая у вас антенна, самоделка или заводская, и с каким она КУ (12;14;17дб)? Есть ли переходник "модем-кабель", возможно проблема в нем.
Выложите скрины акселя с уровнем сигнала, без подключ. внеш. антенны.

А скажіть таке , БС розраховують на різну кількість споживачів, чи як? Тобто чи діє залежність, що чим менший населений пункт, тим менша її пропускна спроможність?
Возможно. Спросите лучше у инженеров ИТ, или тех, кто владеет данной инф.

Чи вони всі однакові?
Могут отличаться.   
« Последнее редактирование: 27 Январь 2012, 19:36:06 от Бамовский »

Бамовский

• Гость
« Ответ #43 : 27 Январь 2012, 19:46:58 »

рiзниця мiж всими кабелями - дешевими та дорогими лише в тому, що бiльш якiсний кабель в кращому випадку дасть на  1-2Дб краще сигнал, на 0-1,5 краще Ec/lo.
Yatan не пишите ерунды. ?/?
Разница, часто достигает не 1-2, а 5-10 dBm и шумы заметно отличаются. Особенно при большой длине кабеля.
« Последнее редактирование: 27 Январь 2012, 20:06:56 от Бамовский »

Leshiy

• Постоялец
  • Благодарность: +44/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Novatel mi-fi 2200
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Вільний доступ
« Ответ #44 : 27 Январь 2012, 19:52:29 »

Є дві БС. До одної 16 км, до іншої 19-20 км по карті . Люди в селі наскільки знаю коннектяться і до одної і до іншої. Але я ж оце все схімічив, спробував підключитися та й не вийшло. от грішу на кабель. і як я зрозумів-не даремно.
Кабель здесь не причем (ну если он не перебитый), горище тоже не виновато, раз уж сигнала нет совсем.
Какая у вас антенна, самоделка или заводская, и с каким она КУ (12;14;17дб)? Есть ли переходник "модем-кабель", возможно проблема в нем.
Выложите скрины акселя с уровнем сигнала, без подключ. внеш. антенны.

А скажіть таке , БС розраховують на різну кількість споживачів, чи як? Тобто чи діє залежність, що чим менший населений пункт, тим менша її пропускна спроможність?
Возможно. Спросите лучше у инженеров ИТ, или тех, кто владеет данной инф.

Чи вони всі однакові?
Могут отличаться.   
А если у горища крыша металлическая? Ведь бывает и такое
Инструкция к AxesstelPst EvD для начинающих / 3G модем на тарелке

Ну и что, что у меня ветер в голове, зато мысли всегда свежие.