Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Хот спот інтертелеком  (Прочитано 2219 раз)

OpraHu3MАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Доброго дня. Загорівся бажанням підключити хот спот інтертелекому. Вишка стоїть в селі на трубі цукрового заводу(десь 50м). Я живу за 1.5км (вимірював за допомогою гуглмапс). Прямої видимості немає. Там на шляху і каштани і тополі. Телефоном ловив сигал по прямій видимості на такій же відстані потужністю 75-80dBm. Встановив в пк pci wi fi адаптер d link dwa 520. Знайомий купив антену(каже що жираф 24dBi, єдине маркування на ній це АТ Link? схожа на фото знизу, тільки має 13 пар "вусиків"). І от я уже 2 дні кругом вікна "літаю", а результату нема. Користуюсь Xirrus Wi-Fi Inspector. Він показує, що сигнал є від двох каналів(9 і 13). Але максимум що я міг впіймати це 82dBm. Ще буває таке, що показує навіть і 10 і 39 і 56dBm. І часто зникає сам сигнал. Підкажіть. Може можна якось розрахувати потрібну висоту мачти? Чи міняти антену потрібно? Чи що взагалі робити  :-X. Може я просто  :'(
« Последнее редактирование: 26 Июнь 2015, 17:07:55 от OpraHu3M »

Юрец (Кам_Под)

• Роздам БАНанЫ.
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +74/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: TL-WR841N
  • Провайдер: X-NET
  • Тариф: Стартовый
  • ♠ Ты ето.....если чё заходи ♠

для хот-спота интертелекома (2,4 гГц) надо "примерно" такую антенну ну или купить такую как на фото
Оффтопик:
впринципе  и ваша должна работать
Обожаю MINECRAFT
;D  Все вопросы в личку! ;D   мой провайдер http://x-net.cv.ua
やり手

VicNes

• Частенько тут
  • Благодарность: +12/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: ZXV10 H108L
  • Провайдер: Укртелеком, Интертелеком(резерв)
  • Антенна: RB SXT Lite2

OpraHu3M
Антена Freshtel 4G AT-Link 12dB
Диапазон частот 3400,00 - 3600,00 MHz
так что она не подходит под вашу задачу

На первый случай попробуйте сделать зигзагообразную Харченко (народное название биквадрат) она очень проста в изготовлении. Подробнейших инструкций по изготовлению полно в интернете.

OpraHu3MАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

OpraHu3M
Антена Freshtel 4G AT-Link 12dB
Диапазон частот 3400,00 - 3600,00 MHz
так что она не подходит под вашу задачу

На первый случай попробуйте сделать зигзагообразную Харченко (народное название биквадрат) она очень проста в изготовлении. Подробнейших инструкций по изготовлению полно в интернете.
Ну незнаю. Якщо та антена, що ви вказали, тоді як вона приймає сигнал з телефону, що працює як точка доступу wi fi? Діапазон частот різний.

OpraHu3MАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Може хтось підкаже потрібну висоту, на яку підіймати антету? Тут працює закон чим вище тим краще? Довжина кабелю правда замала. Та думаю може системний блок на підвіконня поставити  :).

saleks

• Модератор
  • *
  • Благодарность: +62/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • 096-306-06-68 063-811-53-29 095-419-63-29

Виклади на форум фото антени, марку кабеля та довжину, якщо ця антена не з тої "опери" то хоч в космос закинь працювать не буде.                                         
Подключаю Домашний WI-Fi Интертелекома.

OpraHu3MАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Кабель RG 58, довжина 5м, антена на фото.

saleks

• Модератор
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

це антена для фрештела, там інші частоти, так що шукай іншу антену

OpraHu3MАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Ось ловив інет зі свого телефону на цю антену, фото знизу. Також знайшов на сайті виробника схожі антени на 2.4Ггц. http:  //at-link.prom.ua/g367339-antenny-ggts

saleks

• Модератор
  • *
  • Оффлайн Оффлайн

Взагалі то логоперіодичні антени для WI-Fi не саме краще рішення. ЇЇ конструкційні особливості краще використовувати в метровому або дециметровому діапазоні. Плюс затухання в RG-58 на частоті 2,4 гГц 0.7-1.1 дб\м, це якщо якісний мідний кабель, ще додай втрати на розьємах і в сумі не отримаеш ніякого підсилення сигналу.

igor88

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +37/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Mikrotik
  • Провайдер: Avator
  • Тариф: Wi-fi
  • Антенна: Mikrotik lite 2, groove 2hn

Може хтось підкаже потрібну висоту, на яку підіймати антету? Тут працює закон чим вище тим краще? Довжина кабелю правда замала. Та думаю може системний блок на підвіконня поставити  :).

сам робив таку мачту .
мачта алюміній  висотой 11 метрів.

(можна висоту ще добавить. )

Zhora15

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: mifi
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: безлим

Всім добрий вечір. Поясніть новачку яку антену взяти,який перехідник,який роутер. БС стоїть в семи кілометрах. І головне як налаштувати роутер,а основне що до мене не доходить, де в роутері прописали логін пароль,якщо там в налаштуваннях клієнта можна прописати лише пароль. Якщо простіше,то як налаштувати роутер щоб він роздавав на декілька девайсів. І який потрібен перехідник з N розєму на гніздо до антени роутера.

igor88

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +37/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Mikrotik
  • Провайдер: Avator
  • Тариф: Wi-fi
  • Антенна: Mikrotik lite 2, groove 2hn

Всім добрий вечір. Поясніть новачку яку антену взяти,який перехідник,який роутер. БС стоїть в семи кілометрах. І головне як налаштувати роутер,а основне що до мене не доходить, де в роутері прописали логін пароль,якщо там в налаштуваннях клієнта можна прописати лише пароль. Якщо простіше,то як налаштувати роутер щоб він роздавав на декілька девайсів. І який потрібен перехідник з N розєму на гніздо до антени роутера.
тут не роутер нада , а точку доступа MikroTik RouterBoard Groove 52HPn +направленая антенна Asp 24 ,21 .

або Ubiquiti NanoStation m 2,Ubiquiti AirGrid M2 23dBi HP,Ubiquiti AirGrid M2 27dBi HP, Bullet m2 hp +направленая антенна Asp 24 ,21

Zhora15

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: mifi
  • Провайдер: intertelecom
  • Тариф: безлим

Тобто взяти aps24 втикнути її в тп лінк не прокатить, а чому це ж звичайний вайфай,його навіть смартфон бачить. Чому роутер не побачить мережі. І для чого використовується логін в хот споті,мало би хватити і пароля.

VicNes

• Частенько тут
  • Благодарность: +12/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: ZXV10 H108L
  • Провайдер: Укртелеком, Интертелеком(резерв)
  • Антенна: RB SXT Lite2

Сеть тплинк с наружной антенной может и увидит а вот докричатся до базовой станции сомнительно, мощность мала. А логин нужен для того чтобы знать с кого брать деньги. Сама базовая станция не закрыта паролем. Авторизация идет на уровне стартовой страницы хот спота.
Обычно используют наружную точку доступа вверху а внизу роутер для комфортной раздачи интернета на несколько устройств.

+ Быстрый ответ