Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Конкурс з видачі ліцензій на зв'язок 3G повинен відбутися 16 лютого  (Прочитано 434 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

LutykАвтор темы

 • "Все грибы съедобны, но некоторые только один раз!"
 • Модератор форума
 • *
 • Благодарность: +1259/-0
 • Онлайн Онлайн
 • Сообщений: 6019
 • Город: на берегах Згара
 • Модем: work huawei e3372hm/lenovo p2/h power beam m2 400
 • Провайдер: Kyivstar 3G UMTS/ ISP Mobit
 • Тариф: Unlim 155грн Dn 23Mb/Up6.5Unlim 200грн Dn/Up-4Mb
 • Антенна: Rnet 21 dBi 2 m/power beam m2 400
 • 0983833266/e-mail lutyk1999@ukr.net

Конкурс з видачі ліцензій на зв'язок третього покоління повинен відбутися вже 16 лютого. Однак у мережі з'явилася інформація про те, що life:) просить НКРЗІ на місяць відстрочити 3G-конкурс. З фінансовими труднощами зіткнувся не лише life:), але і "Київстар", а сам тендер знаходиться на межі зриву.

10 лютого, - останній день для перерахування авансу учасниками майбутнього тендеру. Нагадаємо, три найбільших мобільних оператори - "Київстар", "МТС Україна" і "Астеліт" (life:)) подали у встановлені терміни дев'ять заявок на 3G-ліцензії, кожна з яких буде виставлена в окремому лоті. За умовами конкурсу кожен з них зобов'язаний сплатити внесок у розмірі 810 млн грн. Потім переможець по кожному з лотів повинен доплатити основну суму за ліцензію (її повна вартість - 2,7 млрд грн).

Журналістам видання вдалося поспілкуватися з кількома представниками НКРЗІ та з'ясувати, що в останні дні, що залишилися регулятор відчуває чималий страх, оскільки обставин, за яких конкурс може бути зірвано, вже предостатньо. Невирішені питання є у кожного оператора, і в першу чергу вони стосуються валютних операцій та наявності вільних грошей.

За даними джерела, компанія "Київстар" в даний час шукає в Україні можливість взяти в борг під 14%. Директор з регуляторно-правового забезпечення "Київстару" Андрій Осадчук офіційно підтвердив, що діалог з українськими банками про позику дійсно мав місце. За його словами, "завести гроші" в країну проблематично, а коштів на поточних рахунках компанії недостатньо для сплати всіх витрат на участь. Він також сказав, що є різні варіанти отримання грошей, включаючи допомогу акціонерів.

Третій учасник конкурсу - "МТС Україна" - з точки зору фінансового забезпечення перебуває в найкращих умовах. За два роки компанія накопичила на своїх рахунках солідну суму нерозподілених дивідендів, якого з лишком вистачить для покриття всіх витрат, пов'язаних з отриманням ліцензії на 3G. Втім, днями у компанії з'явилися більш серйозні проблеми, які носять політичний характер. Генпрокуратура повідомила, що розпочала кримінальне провадження за несанкціоноване втручання в роботу телекомунікаційної мережі "МТС Україна" на території АР Крим. Конфлікт між оператором і регулятором виник ще навесні минулого року, коли деякі абоненти МТС дивним чином потрапляли в мережу іноземного оператора.

http://gazeta.ua