Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: 5 крутих опцій Android, які приховані від звичайних користувачів  (Прочитано 572 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

progonovАвтор темы

  • Активист
  • **
  • Благодарность: +9/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 145
  • Город: Березань
  • Модем: оптика
  • Провайдер: Vamnnet 70/35 Мбіт/с
  • Тариф: Кристалл Оптимальний-- до 100 Мбіт/с

 
Операційна система Android славиться великою кількістю налаштувань. У ній передбачена можливість зміни буквально будь-якого аспекту поведінки і зовнішнього вигляду оболонки. Однак деякі з цих налаштувань приховані від звичайних користувачів.

Як активувати опції для розробників

Незважаючи на те, що мова в статті піде про налаштування для розробників, не варто лякатися цієї назви. Деякі з представлених в цьому розділі опцій знадобляться і звичайним користувачам. За замовчуванням вони не відображаються в налаштуваннях, але це легко виправити.

Відкрийте настройки Android і перейдіть в розділ «Про телефоні».
Прокручуючи в самий низ. Знайдіть рядок «Номер збірки».
Зробіть підряд сім швидких тапов по цьому елементу. В результаті має відобразитися повідомлення про те, що тепер ви стали розробником, а в меню налаштувань з’явиться відповідний розділ.
Тепер давайте познайомимося з деякими з відкрилися нам можливостей.

1. Дозволити збереження на зовнішні накопичувачі
Надати дозвіл на на зовнішні накопичувачі

Деякі розробники спеціально відключають в своїх додатках можливість установки на SD-карту. За допомогою перемикача «Дозволити збереження на зовнішні накопичувачі» ви можете дозволити це незалежно від бажання розробника.

Врахуйте, що у розробника може бути вагома причина для заборони встановлення на зовнішню карту. Деякі програми жорстко прив’язані до певного місця і не будуть працювати, якщо вони встановлені не там, де планував розробник. Тому користуватися цією функцією потрібно з обережністю.

2. Включити багатовіконний режим
Включити багатовіконний режим

Кілька вікон – це фішка останніх версій операційних систем від компанії Google. Однак для роботи цієї функції потрібно не тільки правильна версія Android, але і підтримка в самих додатках, про що, на жаль, подбали далеко не всі розробники.

За допомогою опції «Зміна розміру в многооконном режимі» ви зможете використовувати в даному режимі будь-які додатки.

3. Не вимикати екран під час зарядки
Чи не вимикати екран під час зарядки

Зазвичай смартфони самі вимикають екран під час бездіяльності для економії заряду батареї. Однак в деяких випадках ця функція не потрібна. Наприклад, якщо ви хочете використовувати старий смартфон у вигляді настільного годинника або в автомобілі в якості навігатора.

Опція «Не вимикати екран» дозволить смартфону перебувати в активному режимі весь час, поки він підключений до зарядного пристрою.

4. Прискорити системні анімації
Прискорити системні анімації

Це одна з найбільш корисних опцій, що дозволяє домогтися значного візуального прискорення роботи Android. Справа в тому, що деякі виробники в гонитві за вау-ефектами занадто перевантажують операційну систему красивою анімацією.

В цьому розділі опцій для розробника ви зможете самостійно задати час їх відображення або взагалі відключити. В результаті буде здаватися, що система почала просто літати.

5. Переключитися в чорно-білий режим
Переключитися в чорно-білий режим

Якщо у вашому пристрої використовується AMOLED-дисплей, то кількість кольорів дійсно має значення для економії батареї. Щоб протягнути ще більше на залишках заряду, просто активуйте монохромний режим. Дана опція теж ховається в настройках для розробника і називається «Імітувати аномалію».

А які корисні опції для розробників використовуєте ви?
Записан