Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Якість мережі WiFi інтертелеком  (Прочитано 3538 раз)

Zheks

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +76/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Не требуется :)
  • Провайдер: Prosto.Net
  • Тариф: 100Mbit/s.
Re: Якість мережі WiFi інтертелеком
« Ответ #15 : 30 Ноябрь 2014, 23:05:17 »

Ну по моей практике то прямая видимость не так уж и нужна. У меня антенна направлена прямо в большую акацию, за ней есть еще деревья, и в соседнем селе откуда беру wi-fi тоже деревья. Вышки я не вижу, просто знаю в какой стороне она находится. Несмотря на всё выше перечисленное получаю вот такой сигнал
Скоростной интернет - это когда файл проще загрузить заново, чем найти на жестком диске...

IT новости - Самое интересное в интернет мире!

VicNes

• Постоялец
  • Благодарность: +19/-0
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #16 : 01 Декабрь 2014, 06:08:53 »

Ну по моей практике то прямая видимость не так уж и нужна.
Вы не обратили внимания, что в отличии от Вас у топикстартера 5 гГц. А это как говорят в Одессе две большие разницы.

Gontarsergey
1. Все соединения витой парой?
2. Если нет, то где используется вайфай?
3. Какой роутер сразу после Airgrid в первой точке?
4. Какой во второй точке?

GontarsergeyАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei EC168
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: Вільний доступ
« Ответ #17 : 01 Декабрь 2014, 06:29:32 »

Ну по моей практике то прямая видимость не так уж и нужна.
Вы не обратили внимания, что в отличии от Вас у топикстартера 5 гГц. А это как говорят в Одессе две большие разницы.

Gontarsergey
1. Все соединения витой парой?
2. Если нет, то где используется вайфай?
3. Какой роутер сразу после Airgrid в первой точке?
4. Какой во второй точке?

1. Так, всюди вита пара
2. Ві фі для смартфонів і частково ноут.
3. 4. Маю двох роутера tp-link tl-mr 3420(2) i tp-link TL-WR740N(1)

VicNes

• Постоялец
  • Благодарность: +19/-0
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #18 : 01 Декабрь 2014, 08:01:29 »

Если вы не используете mr 3420 для приема 3g, тогда я бы построил сеть так:
Скрытый текст
Airgrid - бридж
1 роутер
DHCP Server
 - постоянным клиентам статические адреса с привязкой по MAC, например от 192.168.1.2 по 10
 - остальным динамические, от 192.168.1.100 по 110-115.
Шейпер
 - постоянным распределить "поименно" тафик пропорционально, оставит часть для динамических клиентов.
 - динамическим - сгруппировать назначив оставленную им квоту трафика.

2 роутер
 - перевести в режим свича и точки доступа, переключив кабель с интернетом из WAN в LAN
 - выключить DHCP сервер. Айпи будет раздавать первый роутер.

Где то так в первом приближении.

GontarsergeyАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei EC168
  • Провайдер: Інтертелеком
  • Тариф: Вільний доступ
« Ответ #19 : 24 Декабрь 2014, 16:43:54 »

Підкажіть, будь ласка. Якщо до точки доступа від блока живлення (відстань ~60м) пустити звиту пару не 4*2 а дві звиті пари 2*2. Тобто по одній іде інтернет, по іншій живлення, а обжати їх обидві в один джек. Чи буде нормально працювати, чи все таки мусить бути звита пара 4*2.
P.S. ну накрайняк розрізати патчкорд з роутера (1м довжиною) і підпаяти до двох звитих пар.
P.P.S. причина: На метри продають звиту пару дорого (приблизно в 2 рази дорожче), а так є можливість взяти ОК-нет зовнішню за розумні гроші.
Дякую.

independent

• Постоялец
  • Благодарность: +10/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: ONU
  • Тариф: 1 Gbit/sec
  • PON, FTTH, FTTB
« Ответ #20 : 24 Декабрь 2014, 17:39:06 »

Ну по моей практике то прямая видимость не так уж и нужна. У меня антенна направлена прямо в большую акацию, за ней есть еще деревья, и в соседнем селе откуда беру wi-fi тоже деревья. Вышки я не вижу, просто знаю в какой стороне она находится. Несмотря на всё выше перечисленное получаю вот такой сигнал

И грош цена твоему провайдеру, ибо включет клиента с таким хреновым уровне сигнала. 3-4 таких клиента и завал базовой станции по полной программе.

independent

• Постоялец
  • Благодарность: +10/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: ONU
  • Тариф: 1 Gbit/sec
  • PON, FTTH, FTTB
« Ответ #21 : 24 Декабрь 2014, 17:40:40 »

Підкажіть, будь ласка. Якщо до точки доступа від блока живлення (відстань ~60м) пустити звиту пару не 4*2 а дві звиті пари 2*2. Тобто по одній іде інтернет, по іншій живлення, а обжати їх обидві в один джек. Чи буде нормально працювати, чи все таки мусить бути звита пара 4*2.
P.S. ну накрайняк розрізати патчкорд з роутера (1м довжиною) і підпаяти до двох звитих пар.
P.P.S. причина: На метри продають звиту пару дорого (приблизно в 2 рази дорожче), а так є можливість взяти ОК-нет зовнішню за розумні гроші.
Дякую.
Будет все работать. Правельно обжать только надо.
П.С. Надеюсь не на улице внутрянку?

saleks

• Модератор
  • *
  • Благодарность: +65/-0
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #22 : 31 Декабрь 2014, 14:27:34 »

З обладнанням ясно, в мене до БС 14 км. Буду брати Ubiquiti AirGrid M5 27dBi HP або потужнішу, хоча в мене є в наявності Ubiquiti AirGrid M5 23dBi HP (місцевий провайдер посадив мережу, абонентів набирають, а канал не розширюють). На рахунок швидкості, візьму 5Мб, якщо хватить сигналу. Сусід1 буде рідко користуватися(вчиться та проживає в місті, а в село на канікули та деколи на вихідні). Зараз користуюсь з сестрою 2 Мб на двох, то коли ще канал не був загружений пінг не просідав, якщо 1 дивився ютюб, а інший просто серфив, або онлайн ігри.
Але все таки питання не про швидкість, а по пунктах 1, 2, 3. Більше цікавить пінг, та відстань витої пари у 100м.

PS В настройках роутера швидкість їм завжди можна врізати, щоб собі залишилось)
Це козирний роутер треба щоб врізать, я шо то трохи не поняв між ким і ким 100метрів відстань що треба стільки витої пари точніш опиши, мо шось підкажу.
З практичного досвіду з обладнанням Ubiquiti AirGrid M5 27dBi HP на відстані 10 км в фокусі сектора сигнал -78dbm тобто не більше 1 мБит\с, якщо від фокусу 30-40 градусів в сторону то відстань зменшиться вдвічі. На 14 км потрібно NanoBeam M5 400 і обов'язково пряма видимість.

ШУРИК

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +66/-0
  • Онлайн Онлайн
  • Модем: хуавей 315
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Супер безлимит 120, РЕВ А
  • Антенна: 14 дБ
  • Вам підморгує білочка?Задумайтесь ;)
« Ответ #23 : 31 Декабрь 2014, 15:50:25 »

saleks, ти бачу розбираєшся в вайфай.Яка антена (точка,...) найкраще може прийнять сигнал на частоті 2.4 і на яку відстань?На (в) скільки раз вона лутше TP-LINK TL-WA5210G?
C:-) 

saleks

• Модератор
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #24 : 02 Январь 2015, 21:18:44 »

Добрий вечір. Е дуже багато пристроїв з кращими характеристиками по прийому і передачі WI-FI, але все залежить від того для яких потреб буде використовуватись дане обладнання. Наприклад якщо Ви хочеш організувати міст, то краще використовувати одні й тіж самі пристрої, або одного виробника. Якщо потрібно зв'язок з одним абонентом то краще використовувати вузьконаправлену антену (в TP-LINK TL-WA5210G має кут направленості 60 градусів). Потужність передатчика в Вашому пристрої 500 мВт, якщо Ви бажаєте ним офіційно користуватись то Вам потрібний дозвіл Укрчастотнагляду. І обладнання з кращими характеристиками значно дорожче. Щоб правильно підібрати обладнання треба знати що стоїть на протележній стороні, яка відстань, яка потрібна ширина каналу, чи є завади на шляху і ін.

ШУРИК

• Живу я здесь)))
  • Онлайн Онлайн
« Ответ #25 : 02 Январь 2015, 21:52:06 »

saleks, ніякої комерції, просто інтерес.Коли дома  в основному 24/7, хочется чимось цікавим зайнятся, а тема вайфай мені інтересна.
в TP-LINK TL-WA5210G має кут направленості 60 градусів
Це треба самому настроювать і що воно міняє?
П.С.Пробував на прийом в зоні не прямої видимості через гори/долини бачить точку інтера за 30 км.Пробував в режимі передачі-400 метрів.
Поскільки я її купив, хочеться витягти з неї максимум можливостей, може колись пригодиться))
« Последнее редактирование: 02 Январь 2015, 22:40:32 от ШУРИК »

saleks

• Модератор
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #26 : 02 Январь 2015, 23:07:51 »

Ну з приводу направленості антен, то з вузьконаправленою антеною при тіх же самих габаритах буде набагато кращий коефіцієнт підсилення   антени чім з ненаправленою, а взагалі то Google про це набагато більше ніж я знаю. На рахунок того що ви бачите сигнал БС інтера то в моїй практиці було багато випадів коли я бачив БС, а вона мена ні, і тоді приходилось або вище підіймать антену, або міняти обладнання. У Вашому обладнанні є можливість підключення зовнішньої антени. Антену можна вибрати  тут http://www.tp-link.ua/products/?categoryid=217, або в іншого виробника в діапазоні 2.4гГц.

len_non

• Ненавижу Интертелеком за наплевательское отношение к абонентам!!!!!
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +100/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Провайдер: NETip
« Ответ #27 : 02 Январь 2015, 23:34:38 »

якщо Ви бажаєте ним офіційно користуватись то Вам потрібний дозвіл Укрчастотнагляду.
Ось що зводить все до нуля так як дозвіл не дешевий і покажи мені того хто його купує??? Його купують вайфай повайдери, а не користувачі якщо почнуть купувати користувачі то ціна інтернету буде непід"ємною.

ШУРИК

• Живу я здесь)))
  • Онлайн Онлайн
« Ответ #28 : 03 Январь 2015, 10:54:27 »

У Вашому обладнанні є можливість підключення зовнішньої антени. Антену можна вибрати  тут http://www.tp-link.ua/products/?categoryid=217, або в іншого виробника в діапазоні 2.4гГц.

Бачив я таке, але судячи по цінах (якщо не помиляюсь) мабуть краще брать точку, там хоть кабель (пачкорд) не такий дорогий.