Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Резко меняется скорость приема Интертелеком  (Прочитано 4345 раз)

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +267/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

Тогда я чего то не понимаю ...

Виражайте свою думку ясніше, що Вам не зрозуміло. До речі Ви просили,щоб я це зробив, бо виклали тут сумніви по моєму твердженню стосовно цього кабелю. Людина яка гарно вихована дякує, за те, що виконують її прохання, вірно?  :)) І не потрібно мені ніяких "плюсиків" - звичайного українська слова "дякую" вистачить !
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

19RamZes94

• Sex & Drugs & Rock & Roll ! ! !
  • Живу я здесь)))
  • Благодарность: +35/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei Ec226 , Haier CE81B , Novatel Mi-Fi 6620L
  • Провайдер: Intertelecom , Vodafone , Kyivstar
  • Тариф: Супер безлимит 120 , 3G Смартфон Light
  • Антенна: R-NET 24Db
  • Viber +380995510568

Тогда я чего то не понимаю ...

Виражайте свою думку ясніше, що Вам не зрозуміло. До речі Ви просили,щоб я це зробив, бо виклали тут сумніви по моєму твердженню стосовно цього кабелю. Людина яка гарно вихована дякує, за те, що виконують її прохання, вірно?  :)) І не потрібно мені ніяких "плюсиків" - звичайного українська слова "дякую" вистачить !

Звиняйте дядьку ... Винний ... Щире вам дякую !!! Ось що хотів у вас запитати ... Пройшовшись по інтернет магазинам , які пропонують кабелі , то я бачив вектор рж 58 і чорний і білий в різних варіаціях ... Тобто стальна жила і мідна опльотка .мідна жила і стальна опльотка  і повністю все мідне або стальне ... Чосу так багвто варіантів цього кабелю ???
Ищу тариф супер безлимит 2014 . Если у вас есть такой , то пишите в ЛС ! Договоримся!!!

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

Звиняйте дядьку ... Винний ... Щире вам дякую !!! Ось що хотів у вас запитати ... Пройшовшись по інтернет магазинам , які пропонують кабелі , то я бачив вектор рж 58 і чорний і білий в різних варіаціях ... Тобто стальна жила і мідна опльотка .мідна жила і стальна опльотка  і повністю все мідне або стальне ... Чосу так багвто варіантів цього кабелю ???
 Будь-ласка. Так це загальноприйнятна практика - як правило чорний це плакована сталь + сталь, або плакована сталь+плаковаа сталь, а білий мідь+плакована сталь, або мідь+мідь - звідси і різні ціни.
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

19RamZes94

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн
  • Viber +380995510568

Будь-ласка. Так це загальноприйнятна практика - як правило чорний це плакована сталь + сталь, або плакована сталь+плаковаа сталь, а білий мідь+плакована сталь, або мідь+мідь - звідси і різні ціни.

В дурку можно попасть с этим вектором ...
Ищу тариф супер безлимит 2014 . Если у вас есть такой , то пишите в ЛС ! Договоримся!!!

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн

В дурку можно попасть с этим вектором ..
 А при чому тут Вектор? Це саме стосується і Діалана і Воля електронікс і інших....
zahidcdma@gmail.com

19RamZes94

• Живу я здесь)))
  • Оффлайн Оффлайн
  • Viber +380995510568

В дурку можно попасть с этим вектором ..
 А при чому тут Вектор? Це саме стосується і Діалана і Воля електронікс і інших....

Ну не буду ж я перечислять кабеля китайских подвалов ...