Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Здравствуйте помогите пожалуйста определиться с вай фаем)  (Прочитано 4284 раз)

Sanya

• Модератор 3G дилер
  • *
  • Благодарность: +261/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: Huawei EC 5321u-1, хаєр
  • Провайдер: інтертелеком
  • Тариф: Турбо безліміт 100, Безлімітний смартфон

ну, тут 50 на 50,

із Віталиком згідний )))))
у самого не раз таке було:

звертається абон інтера, наприклад,  отримує детальну консультацію,
я йому наприклад кажу що роутер - нехай там буде на 50 грн дороже ніж у розетке, але я йому його безкоштовно настрою під його модем
(на жаль з деякими звязками тре танці з бубном)

абон звичайно ж купує в розетке  :) :) а потім прибігає до мене з вимогою щоб я йому безкоштовно все настроїв  :o бо він  у мене модемку 2 роки тому купував. і взагалі

хз, можливо й неправильно, але я в такому випадку настройку роблю платно  O0

хоча зазвичай за настройку драйверів. роутерів з своїх клієнтів гроші не беру (це вже дещо інша історія)

хотілось б почути думку інщих форумчам по цьому питанню ))))

вибача.сь за орфографію ))) вчора сіамське кошення подарили))) лізе під руки не дає друкувать  :D :D :D
а
8.00 - 20.30 - офлайн

Vitalik

• prointer.net.ua
  • Администрация
  • *
  • Благодарность: +968/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: ZTE AC70
  • Провайдер: Интертелеком, Lifecell
  • Тариф: Специально обученый)
  • Мобильный интернет - это просто!

Любой человек прав только в том случае, когда он действительно прав! Это по той простой причине, что он человек во первых! Я не раздувал в буквальном смысле ничего, а исходил из написанного, но если внимательно читать мои мысли, то речь шла не об обвинении кого либо, как мы привыкли воспринимать информацию, а о взгляде на ситуацию с другой стороны и способов улучшения качеств сервиса/обслуживания. На это все может влиять сам покупатель, что повысит в конечном итоге уровень обслуживания во всем, ведь этого все хотят, не правда ли? Но вместо этого мы сново ищем оправдания самих себя. А зачем? Ведь никто и не требовал... Устоявшееся в 90-х сомнительное правило, что клиент всегда прав, не кажется морально устаревшим? Помоему оно было запущено лишь для того, дабы убрать хамство теть-продавщиц в гастраномах и не более... Все адекватные люди всегда вели цивилизованный диалог с любым собеседником когда это было взаимовыгодно и обоюдно, а вот в виду сложившихся устоев старые взгляды стали тормозить процес дальнейшего развития. У меня конкретное предложение переделывать себя, а не смотреть в прошлые ошибки! Вот это всего навсего то что я хотел сказать.

Василь-Рівне

• Живу я здесь)))
  • Благодарность: +249/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: 25-ь різних моделей
  • Провайдер: інфоком,укртелеком,інтертелеком
  • Тариф: безліміт

В якійсь мірі погоджуюсь з Vitalik,бо і сам не один десяток разів був в подібній ситуації-відповідаєш на купу питань (не завжди корректних),лізеш зі шіри,пояснюєш,все розжовуєш,а ця людина потім радісно тобі заявляє,що скористалась моїми порадами і купила модем у іншого,який і слова не сказав,але дав на 2-і копійкі дешевше,яких би і я зкинув,якби він тількі заїкнувся.Якась шокуюча несправедливість.На форумі також бачу такі випадкі,всіх форумчан вислуховують,а купують на стороні невідомо в кого , а потім соплі -рятуйте,допоможіть,бо неробить,гріється,вибиває,глючіть.На питання,а що каже продавець-відповідь: послав,або : нічого не знаю в мене все працювало ,що теж дорівнює послав тількі культурно. Тому виходить,що заробляти дають на стороні,а соплі підтирати,то бігом на форум,а не кращє купляти обладнання у перевірених форумчан,які допоможуть,підкажуть і по-людські налаштуть? Ну що та "розетка" збідніє? Та в них бабла навалом,а от купити в форумчанина,який тратить час і гроши на допомогу іншим і таким чином віддячити йому за його благодійну працю - зась.Бо  "Розетка" це круто,да от не круто,бо там конвеєр і ти нікому особливо не потрібен,та і спеціалістів "технарів" там фактично немає,лише продавці - маркетологі. Тому пропоную "халявщикам" по використанню чужої праці,спочатку думати,поважаючи чужу працю,а потім приймати вірне рішення. Ну не розкажуть в розетці про зв"язку роутера з певною моделлю модему ! НЕ РОЗКАЖУТЬ,бо не знають і не хочуть знати,тому якщо зекономите в ціні тих 10 грн,то потім отримаєте проблем та головної болі значно більше ніж сподівалися + неприємний осад - люди допмогли з вибором,а ти не подякувавши купив у тих,хто навіть і не думав про якусь допомогу,а лише про Ваши гроши .
Гуртова та роздрібна торгівля CDMA обладнанням.(модеми,роутери,антени,адаптери,кабель і т.д.)
zahidcdma@gmail.com

valik_rrАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: USB 720
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Гига-день 100

В якійсь мірі погоджуюсь з Vitalik,бо і сам не один десяток разів був в подібній ситуації-відповідаєш на купу питань (не завжди корректних),лізеш зі шіри,пояснюєш,все розжовуєш,а ця людина потім радісно тобі заявляє,що скористалась моїми порадами і купила модем у іншого,який і слова не сказав,але дав на 2-і копійкі дешевше,яких би і я зкинув,якби він тількі заїкнувся.Якась шокуюча несправедливість.На форумі також бачу такі випадкі,всіх форумчан вислуховують,а купують на стороні невідомо в кого , а потім соплі -рятуйте,допоможіть,бо неробить,гріється,вибиває,глючіть.На питання,а що каже продавець-відповідь: послав,або : нічого не знаю в мене все працювало ,що теж дорівнює послав тількі культурно. Тому виходить,що заробляти дають на стороні,а соплі підтирати,то бігом на форум,а не кращє купляти обладнання у перевірених форумчан,які допоможуть,підкажуть і по-людські налаштуть? Ну що та "розетка" збідніє? Та в них бабла навалом,а от купити в форумчанина,який тратить час і гроши на допомогу іншим і таким чином віддячити йому за його благодійну працю - зась.Бо  "Розетка" це круто,да от не круто,бо там конвеєр і ти нікому особливо не потрібен,та і спеціалістів "технарів" там фактично немає,лише продавці - маркетологі. Тому пропоную "халявщикам" по використанню чужої праці,спочатку думати,поважаючи чужу працю,а потім приймати вірне рішення. Ну не розкажуть в розетці про зв"язку роутера з певною моделлю модему ! НЕ РОЗКАЖУТЬ,бо не знають і не хочуть знати,тому якщо зекономите в ціні тих 10 грн,то потім отримаєте проблем та головної болі значно більше ніж сподівалися + неприємний осад - люди допмогли з вибором,а ти не подякувавши купив у тих,хто навіть і не думав про якусь допомогу,а лише про Ваши гроши .
Мені все одно у кого купляти просто я вже замовив на Розетці я розумію що як би я відмовився вони не обідніють але це не добре і підсирати людей я нехочу!! А за ціну я говорю що є модем одинаковий в одного продавця ...грн. а у іншого такий самий ...грн. от таку різницю я не хочу переплачувати) А +-  грн не проблемно! Просто чисто на совість домовився значить домовився! )

Предупреждение за размещение цен!
« Последнее редактирование: 22 Август 2014, 09:39:00 от Vitalik »

valik_rrАвтор темы

• Новичок
  • *
  • Благодарность: +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: USB 720
  • Провайдер: Интертелеком
  • Тариф: Гига-день 100

Дякую всім! Сьогодні забрав роутер ! Підключив все працює, налаштування взагалі не важко!!  Краще ніж TP-LINK TL-MR3220!! І антени одинакові по 5 дц но вай фай сильніше роздає!

Alexander

• Диллер 3G
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Дякую всім! Сьогодні забрав роутер ! Підключив все працює, налаштування взагалі не важко!!  Краще ніж TP-LINK TL-MR3220!! І антени одинакові по 5 дц но вай фай сильніше роздає!
А на какое расстояние раздаёт?

Mr.Alex (Олекса)

• Unknown host adv...
  • Модератор форума
  • *
  • Благодарность: +1169/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Модем: DrayTek2130
  • Провайдер: Kyivstar
  • Тариф: Special -50%
  • Антенна: WiFi2405GL
  • Раздаю БАНаны, налетай! Ночной и злой модератор.

Сьогодні забрав роутер !
Напиши, о каком роутере речь идет, а то не совсем понятно..

Alexander

• Диллер 3G
  • *
  • Благодарность: +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн

Напиши, о каком роутере речь идет, а то не совсем понятно..
Asus RT-N10U

+ Быстрый ответ