Нетобзор - форум про интернет

Беспроводной интернет в Украине => Разное про беспроводной интернет => IT новости => Тема начата: Lutyk от 28 Ноябрь 2014, 13:14:24

Название: МТС хоче стати Vodafone
Отправлено: Lutyk от 28 Ноябрь 2014, 13:14:24


Мобільний оператор МТС вивчає можливість використання бренду британської телеком-групи Vodafone в Україні на умовах франшизи. Цю інформацію підтвердив газеті «Капітал» один з членів Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ). Він повідомив, що представники МТС вже зверталися у відомство за консультацією про можливість використання бренду Vodafoneі комісія не була проти.

Практика використання іншого бренду на умовах франшизи не є новою. Як розповів один з топ-менеджерів компанії МТС,  Vodafone в деяких країнах співпрацює з місцевими операторами, які за умовами франшизи відраховують компанії 3-4% доходів від послуг. При цьому місцевий гравець використовує не лише ім'я, але й рекламну практику.

У прес-службі «МТС Україна» наразі не надають додаткових коментарів з цього питання. Але компанія ще у 2008 році уклала угоду з Vodafone про стратегічне партнерство і стала одним з її 40 партнерів по всьому світу. Домовленість передбачала спільні закупівлі програмного забезпечення та устаткування зі знижками, дозволяла впроваджувати окремі продукти і послуги. Тоді ж експерти навіть припускали, що Vodafone може купити МТС, проти цього не сталось. Нещодавно, компанія МТС шукала покупця для української «дочки» або додаткового інвестора під запуск 3G. Але на даний момент не знайшла.

«Якби Vodafone погодився стати співінвестором, то це було б вигідно для МТС в існуючих умовах. З'явився б джерело готівкових коштів, яких групі зараз може не вистачати, з огляду на ситуацію в Росії », - цитує «Капітал» заступника директора GfK Ukraine Гліба Вишлінського.

Нагадаємо, основний акціонер АФК «Система» (компанії, що контролює МТС) Володимир Євтушенков зараз перебуває під домашнім арештом у Москві.

Президент консалтингової компанії SV Consuting Олег Стефанюк каже, що українська МТС - це вигідний актив для поглинання. Натомість, якщо бренд Vodafone буде використовуватись виключно на умовах франшизи, то вкладення в нього можуть виявитися ризикованими. Адже він у будь-який момент може стати жертвою негативної PR-кампанії, яку запустять, наприклад, конкуренти. Вони можуть зробити акцент на тому, що оператор фактично досі контролюється Росією.

В свою чергу Вишлінський наголошує, що зміна назви, без зміни тарифної політики не матиме помітного впливу на клієнтів. Крім того, ребрендінг - недешеве задоволення, і МТС, маючи досвід заміни бренду UMC в 2007 р, тричі оцінить економічний ефект такої дії.

Джерело: http://zaxid.net
Название: Re: МТС хоче стати Vodafone
Отправлено: len_non от 28 Ноябрь 2014, 13:23:46
Був він UMC, і ним таки здохне, яби там не перекрашувався.
Название: Re: МТС хоче стати Vodafone
Отправлено: Yatan от 28 Ноябрь 2014, 13:33:22
ним таки здохне
и МТС в чемто виноват?
Название: Re: МТС хоче стати Vodafone
Отправлено: MotoR4ik от 28 Ноябрь 2014, 13:36:25
Був він UMC, і ним таки здохне, яби там не перекрашувався.

Чого це він здохне? обясни!
Название: Re: МТС хоче стати Vodafone
Отправлено: len_non от 28 Ноябрь 2014, 13:42:03
ним таки здохне
и МТС в чемто виноват?
Оффтопик:
Тобі мало??? Можу повторить.
Название: Re: МТС хоче стати Vodafone
Отправлено: Василь-Рівне от 28 Ноябрь 2014, 21:18:38
и МТС в чемто виноват?
Це вже буде політика, а коротко в найгіршому - в смертях наших бійців які захищають свою землю на сході та мирних жителів.Розжовувати яким чином - немає сенсу і так всі все знають.