Нетобзор - форум про интернет

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Автор Тема: Безпровідний інтернет в Чернівцях  (Прочитано 4526 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Tusender

  • Гость
Безпровідний інтернет в Чернівцях
« : 07 Декабрь 2010, 12:58:11 »

В цій темі хочу підняти питання про покриття області як в цілому а не тільки великих міст

Як відомо в обл. центрах є достатньо багато провайдерів як безпровідного інтернету (МТС 3G, Wi-Fi; Utel 3G; Інтертелеком CDMA (3G); Київстар 3G, WiFi; Укртелеком РадіоСпот Wi-Fi; Intellecom WiMAX (4G)) так і провідного інтернету (від більшості перерахованих вище операторів (і то якщо є у вас можливість підключити то не факт що буде працювати :-X ))
За даними з різних сайтів покриття 3G в цій обл. лише до 40% інші 60% не можуть користуватись покриттям 3G без направленої антен (ще й з малою швидкістю) причому навіть голосового покриття не має скрізь близько 12% території взагалі не має покриття (не радив би там знаходитись без супутникового телефона або спорядження альпініста бо якщо і зловите сигнал то на висоті від 10 м. від землі на якомусь дереві >:D )
Так от до чого я веду що провайдери ставлять свої антени тільки у містах хоча не замислюються про те що більшу частину обл. складає сільське населення яке теж бажає підключитись до 3G (бо як вище зазначив провідний не завжди працює)
Тому склалася така ситуація сидіти в інтернеті за велику купу грошей через мобільний інтернет з голосовим покриттям з швидкістю яка дозволяє тільки по сайтах лазити або підключити 3G інтернет приблизно за 1000 грн. + платити кожного місяця за незначну швидкість і нецензурно виражатись при кожному дисконекті :-*

Отож залишайте свої відгуки про свої проблеми з покриттям --()
З повагою Tusender
« Последнее редактирование: 09 Февраль 2011, 07:48:34 от Admin »
Записан